Pagina 64 din 66 PrimulPrimul ... 14546263646566 UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 631 la 640 din 660

Subiect: S6 Runda I-WW

Consul Draky's Avatar
    Data înregistrării
    19.03.2007

Implicit

alianta genova:

Jucător Populație Sate
    1. Lily 19383 27
    2. mariaraluka 18699 26
    3. Exotica 16442 22
    4. Qqq 9079 22

:))

S6 bate recordul la tradari.
    pampam

Sătean
    Data înregistrării
    05.03.2007

Implicit

Citat În prealabil postat de Draky Vizualizare mesaj
    alianta genova:

Jucător Populație Sate
    1. Lily 19383 27
    2. mariaraluka 18699 26
    3. Exotica 16442 22
    4. Qqq 9079 22

:))

S6 bate recordul la tradari.
    Mai degraba a pierdut cineva un pariu :P
    ex Mistwalker s1.ro - Team SW3 || ex Roger s2.ro - K-TeaM
    ex ronina speed.ro - FarmersK || ex ronina s1.ro 2008/2009 - S.Lords
    ex Hybrid/Archdevil s6.ro 2008/2009 - Apache-Eagles

Chelu897's Avatar
    Data înregistrării
    04.04.2008
    Locație
    Caput Mundi

Implicit

Citat În prealabil postat de LoLoi Vizualizare mesaj
    lol, aici esti impotriva naturii efectiv. :)) e normal sa prefer sa castige un eagles, chiar in cadrul A.E.
    gandeste-te asa: tu ai un fiu. fratele tau are si el un fiu. ambii sunt familie. il preferi pe fiul tau, nu? logic ca da - e natural sa fie asa.
    deci aici... cine spune ca nu are preferinte... este ipocrit!
    Da, iti dau dreptate, este normal sa ai preferinte, de exemplu eu il prefer pe LordBarbarul, pentru simplu fapt ca mi-am petrecut noptile ca sitter la WW. Dar continuand exemplul tau (sper ca dupa acest lung schimb de opinii imi vei permite sa te tutuiesc), desi imi prefer fiul, nu voi complota niciodata sa-i sparg capul nepotului.

si repet - nu e interes personal, este preferinta 100% naturala sa imi placa mai mult sa castige un Eagles decat un Apache pentru ca... vrei nu vrei... m-am nascut Eagles si asa am crescut :D ce vroiai sa spun? lasati sa castige lordbarbarul (care nu-i in stare sa faca o strategie de ww calumea) :)) esti culmea!!
    Wow, te-ai nascut Eagles si asa ai crescut ? Scuza-ma, nu crezi ca exagerezi putin, pana la urma este vorba de un joc, un joc care te face sa-i dedici mult timp si in care investesti sentimente si patos, dar pana la urma real-life bate la usa, serverul se termina... Cat despre strategia lui LordBarbarul, imi pare rau dar nu o apreciezi corect. WW-ul Silvie era iepure, un WW ce ar fi catalizat primele armate prin viteza de dezvoltare, pe cand WW-ul Lord era magnet, se vroia un ww care sa atraga armatele mari din Imperio. O simpla intamplare (lipsa de hammere decente in Imperio) a facut ca WW-ul lui Lord sa ramana in cursa pentru lvl 100.

.... dar am eu o problema cu lordbarbarul pt ca-i ipocrit si comunist. pe zozozo nu-l cunosc :)) dar de LB pot sa spun, pt ca am discutat cu el.
    Aici e o mica buba, adica cu care LordBarbarul ai discutat ? Cu el, cu mine sau cu Tequila ? Oricare dintre noi 3 iti putea raspunde de pe contul LordBarbarul.

Buba mare e ca imi confirmi impresia pe care o am despre tine. Esti un anarhic si un ingamfat care pune mai presus de un bine comun propriile dorinte si propriile antipatii, un sociopat cu ochelari de cal ce se crede purtator de adevaruri absolute, eroul tau este acel Über-Mensch inventat de Nietzsche si folosit pentru a justifica idealurile naziste. Ma opresc aici pentru ca onorariul meu de psiholog este mult peste posibilitatile tale.

Inchei cu o veste proasta pentru tine, Irefutabil si toti acei pigmei ce-si sparg caramizi virtuale pe piepturi goale si tatuate "Demnitate": megleno-semito-comunistii din A.E. vor termina la fotofinish, si peste 2 luni daca e necesar.

Chelu897 - proud member of A.E.
    Honor, Integrity & Pride - Divided we fall, But we stand united!
    History will be kind to Us for We intend to write it - and so we did
    "Mai e si oameni gelosi, invidiosi pe succesele altora...succese in munca bineinteles..."

Sătean
    Data înregistrării
    25.01.2009

Implicit

Server finish acum 4 minute la ora 6:33 a.m

Felicitari A.E

Felicitari Imperio

Felicitari Noobs

-----------|
    Draky
    Exotica - Munca voastra intr-un an si ceva ( a ajuns cum arata si WW voastre 0

-----------|

Consul Draky's Avatar
    Data înregistrării
    19.03.2007

Implicit

Mai bine cu WW la 0 decat sa ma rog de dusmani sa imi crute WW ul.

Vip3ras, v-ati batut joc de oameni. Ai cerut rapoartele cu armatele si nu i-ai trimis sa atace nicaieri, pentru ca asa era intelegerea TA - pentru a nu va fi distrusa minunea/cucerit satul.
    Ultima modificare efectuată de Draky; 07.03.2009 la 07:44:49.
    pampam

Sătean
    Data înregistrării
    25.01.2009

Implicit

Citat În prealabil postat de Vip3raS Vizualizare mesaj
    Server finish acum 4 minute la ora 6:33 a.m

Felicitari A.E

Felicitari Imperio

Felicitari Noobs

-----------|
    Draky
    Exotica - Munca voastra intr-un an si ceva ( a ajuns cum arata si WW voastre 0 )

-----------|
    Draky : a tradat timp de mult timp alianta NL prin informatii scurse in aliantele inamice , pentru decizia de final sa garanteze servarul la o echipa in schimbul unei invitatii in alianta.

Exotica : a tradat alianta imperio si a intrat cu membrii Eagels si D-Eagels

Si acum sa terminat jocul si ma pot lasa linistit de joc.

Felicitari

Consul Draky's Avatar
    Data înregistrării
    19.03.2007

Implicit

Citat În prealabil postat de Vip3raS Vizualizare mesaj
    Draky : a tradat timp de mult timp alianta NL prin informatii scurse in aliantele inamice , pentru decizia de final sa garanteze servarul la o echipa in schimbul unei invitatii in alianta.

Exotica : a tradat alianta imperio si a intrat cu membrii Eagels si D-Eagels

Si acum sa terminat jocul si ma pot lasa linistit de joc.

Felicitari
    Vip3ras, nu incerca sa faci pe interesantul, stii ca nu iti merge.
    Ai postat discutia dintre mine si irefutabil pe forumul NL si nu ai rezolvat nimic. Lumea dorea sa castige eagles nu apache - asta am si incercat.
    Apoi m-ati acuzat ca am spus celor din Apache ce deff aveti pe WW. Acuzi fara sa demonstrezi nimic. Atata poti, atata faci.
    pampam

Sătean
    Data înregistrării
    25.01.2009

Implicit

baiatule

WW Baba Novac a fost in death si 3 armate au dat pe minune sa stii chestia asta + inca 2 din Eagels.

a castigat A.E ( Apache and Eagels ) XXXX( imi cer scuze pentru limbaj fata de jucatori si moderatori ) dar baiatul asta merita.

Draky poti sa o ei pe Exotica si sa mai incepeti amandoi un servar nou

Eu unul ma retrag cu se retrag multi liderii cu experienta si cu respect fata de jucatori si daca greseam nu mai eram in alianta , nu ca tine in alianta ( 0 ) [ bun nume de WW sau caracter ]

Asta e chiar nu mai ma intereseaza.

Good bye s6

ATENTIE la limbaj!
    Ultima modificare efectuată de adivro; 07.03.2009 la 10:01:29.

Fermier
    Data înregistrării
    03.03.2009

Implicit

Ce scurt a fost finalul :))
    Tin sa multumesc si eu aliantei f-eagles si aliantei imperioA ..pogu, star ..ar trebui sa le dati lecti la uni de pe aici cum se vorbeste cu adversarii din JOC ... Un Server frumos pana la apariatia natarilor ..deacolo se intampla mereu ceva :))

Multa bafta in viata
    copilu s6!!!

Picant

Implicit

Felicitari tutorori participantilor..!
    vip3ras macar draky stie ce inseamna ww..

Pagina 64 din 66 PrimulPrimul ... 14546263646566 UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: RO-3, Runda a IX-a
    Postat de CM Yaenara în forumul Politica si diplomatie - Server 3
    Răspunsuri: 48
    Ultimul mesaj: 29.12.2016, 03:44:01
  2. :: război :: S5- Runda a V-a
    Postat de amy_creatza în forumul s5.travian.ro
    Răspunsuri: 816
    Ultimul mesaj: 26.06.2013, 19:16:22
  3. S7 - Runda III
    Postat de Nicole în forumul s7.travian.ro