Pagina 66 din 66 PrimulPrimul ... 1656646566
Sunt arătate rezultatele de la 651 la 660 din 660

Subiect: S6 Runda I-WW

Fermier
    Data înregistrării
    07.03.2009

Implicit

Salutare tuturor!

Acum ca s-a terminat acest server tin sa va felicit pe toti pentru ca ati avut rabdare si puteri sa-l duceti pana la capat.
    Pentru mine a fost un server frumos. E drept ca nu am cu ce sa compar, dar am invatat ce inseamna joc de echipa, actiune continua si nu in ultimul rand diplomatie. Sunt foarte multumit ca am avut parte de toate acestea pe primul server dus pana la capat, astfel incat pot spune linistit ca mi-am obtinut obiectivul.
    Primesc zeci de mesaje de felicitari pe cont. Le multumesc si aici tuturor care au facut-o. Cat despre transmiterea parolei....cei pe care nu-i cunosc se pot multumi cu acest link:
    http://img23.imageshack.us/gal.php?g=ml100.jpg
    Si daca mai doriti, mai fac si altele. Fara suparare, dar nu vreau sa vad insulte si jigniri la adresa unor jucatori/aliante prin intermediul contului zozozo, cum se intampla de obicei in asa cazuri.

De minune ce pot sa spun...
    A fost greu. Si fizic, si moral. Dar am avut parte de sprijinul neconditionat al colegilor. Pe aceasta cale vreau sa ii multumesc pe toti indienii, vulturii, lupii si noobii care au sustinut WW-uri (fiecare cu al lui). Fara voi nu reusea nimeni nimic. La fel, nu pot sa uit acei jucatori care din diferite motive nu au reusit sa intre in aliantele castigatoare, dar au avut dorinta sa aduca si ei un aport la ridicarea Minunilor, trimitand resurse si trupe. Ati demonstrat astfel ca nu v-ati pierdut timpul degeaba pe s6.ro.

In final, le urez mult succes celor care mai joaca/vor mai juca pe alte servere. Celor care, asemeni mie, se retrag, le fac o dedicatie speciala: We are free now!
    http://www.youtube.com/watch?v=rzpW7...eature=related

Bafta tuturor!

Fermier
    Data înregistrării
    31.01.2009

Implicit

felicitari zozozo

Meșteșugar 2in1's Avatar
    Data înregistrării
    21.08.2008
    Locație
    Bucuresti

Implicit

Citat În prealabil postat de zozozo Vizualizare mesaj
    Salutare tuturor!

Acum ca s-a terminat acest server tin sa va felicit pe toti pentru ca ati avut rabdare si puteri sa-l duceti pana la capat.
    Pentru mine a fost un server frumos. E drept ca nu am cu ce sa compar, dar am invatat ce inseamna joc de echipa, actiune continua si nu in ultimul rand diplomatie. Sunt foarte multumit ca am avut parte de toate acestea pe primul server dus pana la capat, astfel incat pot spune linistit ca mi-am obtinut obiectivul.
    Primesc zeci de mesaje de felicitari pe cont. Le multumesc si aici tuturor care au facut-o. Cat despre transmiterea parolei....cei pe care nu-i cunosc se pot multumi cu acest link:
    http://img23.imageshack.us/gal.php?g=ml100.jpg
    Si daca mai doriti, mai fac si altele. Fara suparare, dar nu vreau sa vad insulte si jigniri la adresa unor jucatori/aliante prin intermediul contului zozozo, cum se intampla de obicei in asa cazuri.

De minune ce pot sa spun...
    A fost greu. Si fizic, si moral. Dar am avut parte de sprijinul neconditionat al colegilor. Pe aceasta cale vreau sa ii multumesc pe toti indienii, vulturii, lupii si noobii care au sustinut WW-uri (fiecare cu al lui). Fara voi nu reusea nimeni nimic. La fel, nu pot sa uit acei jucatori care din diferite motive nu au reusit sa intre in aliantele castigatoare, dar au avut dorinta sa aduca si ei un aport la ridicarea Minunilor, trimitand resurse si trupe. Ati demonstrat astfel ca nu v-ati pierdut timpul degeaba pe s6.ro.

In final, le urez mult succes celor care mai joaca/vor mai juca pe alte servere. Celor care, asemeni mie, se retrag, le fac o dedicatie speciala: We are free now!
    http://www.youtube.com/watch?v=rzpW7...eature=related

Bafta tuturor!
    Ce diferenta de atitudine.....

Ai adus victoria alor tai.... Felicitari zozozo si felicitari AE!!!

Sătean sevraj's Avatar
    Data înregistrării
    29.07.2008

Implicit

care stie vre-o parola de la ww un pm si mie !
    N-AM PROCESE DE CONSTIINTZA AM PROCESE PE ROL !! :))

Fermier
    Data înregistrării
    20.06.2007

Smile

Citat În prealabil postat de sevraj Vizualizare mesaj
    care stie vre-o parola de la ww un pm si mie !
    Imi pare rau, dar nu voi face publica nici parola mea si nici a sitterilor, tocmai din cauza injuraturilor ... O voi da doar celor apropiati pe care ii cunosc si aici ma refer la parola sitterilor.

Felicitari zorozo si AE!

Tot respectul pentru Alianta din care am facut parte, familia Eagles precum si pentru Apache - si aici ii mentionez pe Fanezu, Danubius, Valeska si restul echipei Apache.

Pentru mine a fost, este si va fi un joc de echipa - asta inteleg eu din travian si cu asta raman din travian, cu prieteniile care se leaga in urma acestui joc (am peste 200 de contacte in lista si cu siguranta cei care s-au implicat au poate la fel sau chiar mai multe). Am jucat alaturi de oameni minunati pentru care nu pot avea decat respect si cuvinte de lauda. Nume.. is mult prea multe ca sa dau .. am incercat sa le pun in descrierea satelor, dar tot nu am reusit pe toti.. incepand cu leaderii nostri BBB si Bringing pentru care am un respect deosebit, si terminand cu colegii mei de echipa carora mereu m-am adresat mai mult ca o colega si tratandu-i de la egal la egal... Am avut o echipa de vis, cu asta ma pot lauda cu care mereu m-am inteles f. bine si cu care mergeam impreuna la tot felu de planuri de atac si de aparare. (recordul este de 50 si ceva din N la un plan de atac) Si desigur faptul ca m-am simtit ca intr-o familie alaturi de colegii din wing, main si celelalte winguri cu care am avut o colaborare deosebita a contat enorm de mult. Sa fac nominalizari, ar fi mult prea multe .. si nu vreau sa va plictisesc.

Travian este un joc de echipa si asa cum am mai spus un ww este doar un bonus, pentru ca fara sprijinul colegilor de alianta, a sitterilor, a celor din main si celelalte winguri si a meta aliantei nu ar avea nimeni nici o sansa sa ridice un ww prea sus. In spatele unui ww este o munca f. mare din toate punctele de vedere.

Felicitari celor din Imperio care au facut ca acest server sa fie frumos si sa nu fie plictisitor.. felicitari pentru ca nu s-au lasat cand erau sub asediu.... si aici as vrea sa ii mentionez pe Star, Poguckesp, Cerberus, Microb, Cholo pentru actiunile frumoase in acest joc .. cu siguranta ca mai sunt si multi altii.

Si in acelasi timp tuturor celor care au contribuit cu resurse, crop, defence la ww-uri :)

Cu respect,
    Ramona alias xjderry
    Ultima modificare efectuată de xjderry; 07.03.2009 la 20:58:46.
    Daca vrei cu adevarat, poti!
    Daca te uiti bine chiar sunt cu ochii pe tine!
    Serverele trec, caracterele raman!

Retired! s2, s6, com1 etc.

Fermier
    Data înregistrării
    24.08.2008

Implicit

Totul e bine cand se termina cu bine!
    Felicitari si multumiri se impart acum atat aliatilor cat si inamicilor.
    Dar nu uitati totusi si de spioni?...sunt ei o categorie mai aparte, dar au de-a lungul sv, o misiune tare grea.Lor nu le multumeste nimeni?

Fermier
    Data înregistrării
    11.10.2007

Implicit

Parerea mea ca a fost cel mai frumos servar ca joc de ehipa . Nu cred ca sau mai inteles alte aliante asa bine ca Apache & Eagles
    Felicitari celor doua echipe si in special liderilor pentru ce au reusit sa faca

cu stima si respect Senzatie siter ww anarox ( nu va puneti siteri la ww e groaznic )

Sătean
    Data înregistrării
    25.01.2009

Implicit

:)) stiu cum e , multa munca seri nedormite ..... dar a fost o experienta placuta si am castigat din toate partile cate un prieten.

Sătean
    Data înregistrării
    25.01.2009

Implicit

Citat În prealabil postat de Picant Vizualizare mesaj
    Felicitari tutorori participantilor..!
    vip3ras macar draky stie ce inseamna ww..

stai tu linistit :) el a stat pe jumate cat am stat eu cu echipa.

Fermier
    Data înregistrării
    30.04.2007

Implicit Sfirsit

Sfirsitul Filmului
    [url=http://travian.macaputo.de/][img]http://travian.macaputo.de/sig-8-ro-2-ro1_17619;ro2_5499;ro3_390.gif[/img][/url]

Pagina 66 din 66 PrimulPrimul ... 1656646566

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: RO-3, Runda a IX-a
    Postat de CM Yaenara în forumul Politica si diplomatie - Server 3
    Răspunsuri: 48
    Ultimul mesaj: 29.12.2016, 03:44:01
  2. :: război :: S5- Runda a V-a
    Postat de amy_creatza în forumul s5.travian.ro
    Răspunsuri: 816
    Ultimul mesaj: 26.06.2013, 19:16:22
  3. S7 - Runda III
    Postat de Nicole în forumul s7.travian.ro