Vizualizare rezultate sondaj: Ce alianta credeti ca va castiga serverul?

Votanți
109. Nu poți vota în acest sondaj
Pagina 366 din 366 PrimulPrimul ... 266316356364365366
Sunt arătate rezultatele de la 3.651 la 3.658 din 3658

Subiect: S1 - Runda III

Senator sade's Avatar
    Data înregistrării
    07.04.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de Lungul Vizualizare mesaj
    1) Cand n-ai sa ma mai iei peste picior nu am sa te iau nici eu. Aerele si aroganta de care ai dat dovada pe aici nu prea coincid cu ipostaza in care vrei tu sa pozezi.

2)
    AA-812 conturi
    IMM-445
    Lords-448
    United-263

Wog nu a fost inclusa la socoteala.

Cam asa statea situatia cand tu ca un jucator care nu s-a implicat e server luai parte la negocierile cu IMM pt formarea Saints.
    Omule intelege ca nu ma intereseaza statistica veche de acum 6 luni, e ridicol. In AA erau multe aliante cu rang 50-60. Nu era SE super-populat in vreme ce restul aveau jumatate doar...
    Anyway, eu iti spun de situatia de cand exista Dracons si Saints ca despre asta vorbim si asta e relevant, nu?

P.S. Uglys nu exista la tine?

Citat În prealabil postat de serDJinio Vizualizare mesaj
    De acord cu ce ai spus mai sus.

Totusi, nu pot sa uit aroganta risipita peste tot de unii Saints care vedeau Dracons cu toate WWurile la 0, iar ei isi faceau griji doar cine de la ei o sa finalizeze. Daca Dracons nu a facut ceva nerepetabil, delta'ul dintre asteptari si rezultate in tabara Saints denota lipsa de luciditate si imaginatie a multor reprezentanti Saints.

Ramane un server din care se pot invata foarte multe!
    Total de acord cu tine. Dezechilibrul e exagerat rau insa e alimentat de declaratiile pripite ale unora dintre liderii Saints. Asta nu inseamna ca nu putem vedea realitatea dincolo de vorbe, inclusiv ca Dracon a castigat si nu a terminat la 0 cu nimic dar inclusiv ca Dracon nu e o "mica alianta care a crescut" cum ne povestea ca la gura sobei tazar acum ceva vreme.
    Ultima modificare efectuată de Nicole; 07.03.2010 la 14:09:47. Motiv: dubla postare
    REGULA: Nu discut polemic decat cu persoane care se prezinta cu numele din joc si care raspund la intrebari legate de cariera de jucator/lider travian.
    Fondator Bushido 2007-2010
    Won: s2.com 2006/7; s7.com 2007/8; s3.ro 2007/8; s4.ro 2008/9; s4.ro 2009/10; s5.com 2010/11
    Lost: s4.ro 2007/8; s1.ro 2009/10

Artizan
    Data înregistrării
    16.05.2009

Implicit

Citat În prealabil postat de sade Vizualizare mesaj
    Omule intelege ca nu ma intereseaza statistica veche de acum 6 luni, e ridicol. In AA erau multe aliante cu rang 50-60. Nu era SE super-populat in vreme ce restul aveau jumatate doar...
    Anyway, eu iti spun de situatia de cand exista Dracons si Saints ca despre asta vorbim si asta e relevant, nu?

"In AA erau multe aliante cu rang 50-60"
    Probabil ca asa e nu mai tin minte. Dar daca fiecare a fost in stare sa scoata niste armate, sa faca deff sa dea fake-uri apoi sa sustina cu deff ww-urile, artefactele, conturile de hammer tot e ceva.

"anyway.."
    E situatia facut inainte sa se formeze cele 2 entitati.

ref Ps
    Uglys este inclus in Lords.

De curiozitate intreb acum: Cat deff a fost pe cele 9 ww-uri?
    Powered by passion

Lords S1-II/III/IV

Meșteșugar 2in1's Avatar
    Data înregistrării
    21.08.2008
    Locație
    Bucuresti

Implicit

Citat În prealabil postat de sade Vizualizare mesaj

Statistica este din perioada cand s-a format saints. Uratii sunt trecuti in Lords. Atunci erau niste lorzi urati.

Trebuie sa punem in statistica conturile nu satele. Conturile sunt de suport nu satele. Dar nu toate conturile doar cele care fac parte din aliantele top 40. Jucatorii de pe pozitia 13 din fiecare ally ii numaram?

Las-o asa. Noi stim cu cine ne-am luptat. Voi stiti ca in decembrie noi eram praf.
    Noi in februarie v-am invins.

Nu ma astept de la tine sa sustii ceea ce nu e de sustinut. Nici fostul s4 nu a fost un server dezechilibrat.

Senator sade's Avatar
    Data înregistrării
    07.04.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de Lungul Vizualizare mesaj
    "In AA erau multe aliante cu rang 50-60"
    Probabil ca asa e nu mai tin minte. Dar daca fiecare a fost in stare sa scoata niste armate, sa faca deff sa dea fake-uri apoi sa sustina cu deff ww-urile, artefactele, conturile de hammer tot e ceva.

"anyway.."
    E situatia facut inainte sa se formeze cele 2 entitati.

ref Ps
    Uglys este inclus in Lords.

De curiozitate intreb acum: Cat deff a fost pe cele 9 ww-uri?
    Habar n-am, intreaba builderii. Liderii Saints nu prea apar pe aici in ultima vreme de aia poate isi face lumea impresia ca eu am facut si am dres.
    Cat despre ironia ta deloc subtila cum ca eu negociam cu IMM desi eram dezinteresat, am spus de mai multe ori si chiar recent ca am facut treaba asta, probabil cand tu citeai selectiv postarile in cautare de "arogante" nu de afirmatii concrete. Am facut-o pt ca auris initial nu a fost de acord sa se alieze cu IMM fiind inca incins dupa conflict si IMM au contactat o persoana care era mai cool, adica eu. Indiferent de rezultatul negativ, consider ca IMM si AA au luat decizia optima; infrangerea are alte cauze, nu faptul ca ei s-au aliat. Per total serverul a fost echilibrat si frumos. Pe s6 daca cititi chiar acum, unii fact antijoc si blocheaza cateva ww-uri.
    REGULA: Nu discut polemic decat cu persoane care se prezinta cu numele din joc si care raspund la intrebari legate de cariera de jucator/lider travian.
    Fondator Bushido 2007-2010
    Won: s2.com 2006/7; s7.com 2007/8; s3.ro 2007/8; s4.ro 2008/9; s4.ro 2009/10; s5.com 2010/11
    Lost: s4.ro 2007/8; s1.ro 2009/10

Negustor Auris's Avatar
    Data înregistrării
    09.09.2008

Implicit

Contul tau a fost banat pana in data de 07.04.2010, ~12:00:00.
    Motiv: Flame

nivel_inalt
    Ultima modificare efectuată de Nicole; 07.03.2010 la 13:40:53.
    Proud Member Of Bushido 2007-2010
    http://video.yahoo.com/watch/6414331/16635444
    Proud Member Of Dacia s5.com
    http://www.youtube.com/watch?v=5Z_bGnLdwuI

Banat
    Data înregistrării
    15.05.2009
    Locație
    bucuresti

Implicit

unu jigneste pe altul,,,,unul ''inteapa''pe altul...numai asa ceva vad aici...uffffffff
    Folositi cuvinte mari,postati lasand impresia ca sunteti maturi in gandire,dar cu toatea astea nu inchideti postul fara a aduce o jignire cuiva.
    Este greu de inteles ca Draconii au castigat iar restul au pierdut??
    Este greu de inteles ca Draconii au jucat bine iar restul NU ?
    Este greu de acceptat ca Draconii nu aveau nici o sansa de a duce un WW la niv 50,si totusi au catigat??
    Am vazut ca afisati aici ca sunteti in top la atacatori,lol,daca nu esti Dacon...ei bine ai atacat unde NU trebuia,iar daca esti Dracon,felicitari,ai ascultat de lideri,deci ai atacat unde si cand trebuia
    Daca ai la profil o groaza de medalii,le ai acolo datorita colegilor tai,meritul tau este infim pe langa efortul depus de colegii tai(asa ca nu vad cu te poti lauda tu)
    Draconii au facut intotdeauna ''cartile ''pe svr 1 ro,lucru greu de digerat ptr unii dar lucru demonstrat,greu sa faceti fata la o asa echipa.
    Cum ambitiile sunt mari,asteptam cu nerabdare serverul viitor,poate poate o sa se gaseasca o echipa care sa poata face fata.
    Cu respect celi

Fermier
    Data înregistrării
    07.03.2010

Implicit

Contul tau a fost banat pana in data de 07.04.2010, ~12:00:00
    motiv: Insulte la adresa altor utilizatori

nivel_inalt
    Ultima modificare efectuată de Nicole; 07.03.2010 la 13:39:05.

Consul
    Data înregistrării
    05.08.2008

Implicit

Intrucat serverul s-a incheiat - doresc sa felicit castigatorii, cat si pe ceilalti participanti la construirea ML.

Observ ca nu va puteti abtine de la insulte.... Prin urmare, declar acest topic inchis.

O zi buna,
    nivel_inalt

Pagina 366 din 366 PrimulPrimul ... 266316356364365366

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: RO-3, Runda a IX-a
    Postat de CM Yaenara în forumul Politica si diplomatie - Server 3
    Răspunsuri: 48
    Ultimul mesaj: 29.12.2016, 03:44:01
  2. :: război :: S5- Runda a V-a
    Postat de amy_creatza în forumul s5.travian.ro
    Răspunsuri: 816
    Ultimul mesaj: 26.06.2013, 19:16:22