Pagina 3 din 116 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 21 la 30 din 1153

Subiect: S7 - Runda I

Lolz's Avatar
    Data înregistrării
    10.10.2007
    Locație
    Arad,Romania

Talking Victorie clara !

Nici nu se pune problema cine va castiga mai fratziilor , creca voi habar nu avetzi ce armate sunt in paparude si restul wingurilor mai ales paparudu unde sunt eu , stiu pe fiecare in parte si pe cativa din paparude si stiu ca vom iesi invingatori clar !! dar ... niciodata nu se stie... cat de tare i vom zdrobi :))

aandreyy

Implicit

sigur ca papareudele vor gastiga

lasat

Implicit

Se pare ca in cele din urma cele 2 aliante s-au nimicit complet. Daca cautam acum vedem canu mai exista nici GDF si nici PAPARUDE. Conform zvonurilor cele 2 parti beligerante au facut uz de armamentul nuclear din dotare :). zeta si cativa apropiati care au scapat si-au gasit refugiul in BOB (sport de iarna) iar ramasitele supravietuitoare din GDF au intrat in silent MOD bantuiti de imaginile groaznice ale camarazilor atinsi de radiatii ;)

King Paul's Avatar
    Data înregistrării
    24.02.2008
    Locație
    Ploiesti

Implicit

Citat În prealabil postat de zeta Vizualizare mesaj
    Ultimele zvonuri contin indicatii asupra unui plan secret al lui zeta si al camarazilor sai de BOB.
    Aparent, baietii vor sa foloseasca BOB-ul pentru a opera "estetic" fetzele inamicilor intr-un MOD barbar :)))))))
    Da lume,as vrea s astiu si eu ce s-a intamplat cu penalu?Atat au reusit saraci din GDF sa faca?:))
    Citat În prealabil postat de NooB-cs Vizualizare mesaj
    Buna all....vreau sa il reclam pe CIOCLU care de 2 zile mi-a dat peste 15 atacuri....este un nesimtit....:|....cer banarea lui makar pt 1 luna sa se linisteasca...va rog eu...nu pot sa jok nmk....ca din 2 in 2 ore ma ataca....:| va dau si poze dak vreti cu lista mesajelor...e plina de atacurile lui!

Sătean hectorash's Avatar
    Data înregistrării
    23.05.2007
    Locație
    Timisoara

Implicit

slabut forumu pe partea de s7 :P
    lumea nu mai are chef de forum-uri, nu-mi dau seama de ce... cred ca ar trebui facute bloguri, ca vad ca asta-i moda
    [QUOTE=deadlystrike;168562]Mai baieti...eu am avut o alianta LSE si am iesit din ea deoarece am crezut ca se va sterge automat dak voi iesi eu pt ca eu eram ambasada...iar acum ca am iesit alianta a ramas si cineva care era in alianta are acum toate drepturile mele fara sa i le fi dat eu...
    Asta inseamna ca are BUG????[/QUOTE]

Fermier Gherstrad's Avatar
    Data înregistrării
    15.08.2008

Implicit

e o greseala mare sa comparati GDF sau MOD cu fostele satre
    Fara link-uri pentru aur la semnatura!

Implicit

Citat În prealabil postat de Gherstrad Vizualizare mesaj
    e o greseala mare sa comparati GDF sau MOD cu fostele satre
    la ce te referi?

Fermier
    Data înregistrării
    23.02.2007

Implicit

Eu va sugerez sa aveti rabdare, razboiul se va incheia cand una dintre aliantele serverului vor ajunge la WW nivel 100.Pana acum nici o armata nu a reusit sa faca diferenta dintre cele doua aliante.Ambele aliante castiga,momentan, doar populatie si medalii

Implicit

Citat În prealabil postat de NOD Vizualizare mesaj
    Eu va sugerez sa aveti rabdare, razboiul se va incheia cand una dintre aliantele serverului vor ajunge la WW nivel 100.Pana acum nici o armata nu a reusit sa faca diferenta dintre cele doua aliante.Ambele aliante castiga,momentan, doar populatie si medalii
    eu iti sugerez faptul ca unele aliante vor disparea de pe server pana sa ajunga in stadiul in care il prezinti tu.

Fermier
    Data înregistrării
    23.02.2007

Implicit

eu cred ca cel mult isi vor schimba denumirea. ramane de vazut

Pagina 3 din 116 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: RO-3, Runda a IX-a
    Postat de CM Yaenara în forumul Politica si diplomatie - Server 3
    Răspunsuri: 48
    Ultimul mesaj: 29.12.2016, 02:44:01
  2. :: război :: S5- Runda a V-a