Vizualizare rezultate sondaj: Cine credeti ca va castiga aceasta runda ?

Votanți
160. Nu poți vota în acest sondaj
Pagina 279 din 279 PrimulPrimul ... 179229269277278279
Sunt arătate rezultatele de la 2.781 la 2.789 din 2789

Subiect: S6 - Runda II

Data înregistrării
    25.01.2010

Implicit

Citat În prealabil postat de Ardeyu Vizualizare mesaj
    Vad ca stii foarte multe despre echipa ragnarok.Esti fan cumva de dai reply la absolut orice post in care se aduce vorba despre noi.Pana acum nu te-am auzit vorbind prea mult de alianta ta .Ragna in stanga , ragna in dreapta ... tine-o tot asa ovic ... poate pana la urma iti faci si tricou cu Ragnarok

Raspunde te rog si la intrebarile pe care ti le-am pus aseara:

"Sa inteleg deci pana la urma ca pe tine te deranjeaza faptul ca noi mintim cu nerusinare.De ce te intereseaza pe tine ce facem noi?Parca nu vroiai sa ai de-a face cu jucatori ca noi.Atunci de ce te afecteaza faptul ca noi am mintit? "
    OVIC! are dreptate Ardei, nu prea se aude cand vorbesti, vorbeste mai clar sau eventual scrie poate asa ne luminam si noi, poate la capitolul citit stam mai bine decat la cel al auzului... si-apoi te intrebi de ce nu te intelege lumea!!!
    n-as fi intervenit, dar ...intr-un post anterior ai afirmat cum ca ar fi fost no-name ... n-am stiut c-ai facut parte din alianta, nici ca ai fost coplayer sau sitter pe acel cont pt a fi in masura sa-ti dai cu parerea ... pana una alta eu am fost sitter si stiu exact cat ne "no-name" a fost ... de aici rezulta faptul ca atunci cand unii dintre voi nu mai reusiti sa-i tineti piept aici pe forum incepeti sa inventati chiar sa instigati la cearta, cu incercarea nereusita de-a injosi, de-a jigni, poate-poate cineva aplauda reusita voastra... ati vb mult despre caracter, nu generalizez, dar se pare ca incetul cu incetul unii isi dezvaluie adevaratul caracter.

PS: ai pus intrebarea de mai sus de vreo 2 ori si banuiesc ca raspunsul il stii ... daca nu, am sa-ti dau un indiciu ...
    tot serverul v-ati laudat ca sunteti sinceri, corecti bla, bla, bla ...

Filozof
    Data înregistrării
    05.03.2009

Implicit

@alicee: joci pe s1 cu numele alicees?

Pe fostul s6 cine ai fost?
    ro6: crawler (eagles apache) runda 1
    ro1: crawler (saints) runda 3
    ro6: genseric (atw) runda 2
    ro1: nightcrawler (krypton) runda 4
    ro6: nimeni (aegis) runda 3
    ro1: nimeni (Krypton) runda 5

Data înregistrării
    25.01.2010

Implicit

L-am intrebat pe el , nu pe tine.

Citeste te rog toate posturile lui ovic pe forum si spune-mi daca gasesti unul in care nu jigneste pe cei din ragnarok , lideri sau jucatori.Asa ca nu veni aici sa ne vorbesti de jigniri.Mai bine nu interveneai

Hai sa te intreb si pe tine daca tot te-ai bagat ca musca in lapte.Cu ce te afecteaza pe tine faptul ca noi am mintit tot serverul?

P.S. Si ovic a recunoscut acum cateva posturi ca a fost no-name pe server.Nu inteleg de ce te bagi tu peste el
    am afirmat eu ca sunt afectata ca voi ati mintit ? intreaba-i pe cei pe care i-ai mintit, nicidecum pe mine!
    daca erai un pic atent la ce-am scris eu ti-ai fi dat seama de ce am intervenit ... atata timp cat n-ai inteles ce-am scris ce ma face sa cred ca, continuand sa dialoghez cu tine ai sa reusesti sa intelegi ?
    am zis si repet: am vorbit in cunostinta de cauza despre contul OVIC fiind SITTER la el. daca el a fost deacord cu tine ca a fost un no-name, a facut-o pt a-ti da tie satisfactia ca le stii pe toate si asta in urma afirmatiilor tale!

PS: sper ca glumesti cu intrebarea care mi-ai pus-o mai sus ... eu tocmai ti-am dat un rasp la postarea anterioara si nu din cauza ca as fi fost afectata... ci ca simplu utilizator al forumului !

....

nu crawler, nu joc pe s1
    pe s6 am fost Allonaa
    Ultima modificare efectuată de Alicee; 20.06.2010 la 16:41:45.

Banat
    Data înregistrării
    24.06.2009
    Locație
    Updating...

Implicit

Mai iesiti si voi la aer curat ca e vara nu mai e frig. Prea mult travian strica sa stiti , daca ati ajuns sa va certati de la un singur joc e grav.

Negustor
    Data înregistrării
    14.04.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de Alicee Vizualizare mesaj
    am afirmat eu ca sunt afectata ca voi ati mintit ? intreaba-i pe cei pe care i-ai mintit, nicidecum pe mine!
    daca erai un pic atent la ce-am scris eu ti-ai fi dat seama de ce am intervenit ... atata timp cat n-ai inteles ce-am scris ce ma face sa cred ca, continuand sa dialoghez cu tine ai sa reusesti sa intelegi ?
    am zis si repet: am vorbit in cunostinta de cauza despre contul OVIC fiind SITTER la el. daca el a fost deacord cu tine ca a fost un no-name, a facut-o pt a-ti da tie satisfactia ca le stii pe toate si asta in urma afirmatiilor tale!

PS: sper ca glumesti cu intrebarea care mi-ai pus-o mai sus ... eu tocmai ti-am dat un rasp la postarea anterioara si nu din cauza ca as fi fost afectata... ci ca simplu utilizator al forumului !
    Si totusi nu m-ai lamurit de ce te bagi tu aici ca sa strigi sus si tare ca nu am fost integri serverul asta.Si daca nu am fost integri care e problema?

Data înregistrării
    25.01.2010

Implicit

Si totusi nu m-ai lamurit de ce te bagi tu aici ca sa strigi sus si tare ca nu am fost integri serverul asta.Si daca nu am fost integri care e problema?
    nici tu nu m-ai lamurit de ce-mi repeti aceeasi intrebare a 3-a oara desi am dat raspunsuri clare...
    mi s-au parut destul de explicite postarile mele anterioare si totusi esti nedumerit...
    n-am sa intru in polemica cu tine, eu ce-am avut de zis am zis, se pare ca vorbim impreuna si ne intelegem separat ...
    O duminica frumoasa va doresc!

Negustor
    Data înregistrării
    14.04.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de Alicee Vizualizare mesaj
    nici tu nu m-ai lamurit de ce-mi repeti aceeasi intrebare a 3-a oara desi am dat raspunsuri clare...
    mi s-au parut destul de explicite postarile mele anterioare si totusi esti nedumerit...
    n-am sa intru in polemica cu tine, eu ce-am avut de zis am zis, se pare ca vorbim impreuna si ne intelegem separat ...
    O duminica frumoasa va doresc!
    O duminica placuta si tie

Artizan
    Data înregistrării
    05.12.2006

Implicit

s-a terminat serveru de 1 luna jumate.... tot agitatie e ? :p
    Castigator al s6.ro runda II: Surtur - JohnyBoy

exEchipa Treflă's Avatar
    Data înregistrării
    07.08.2007
    Locație
    Italia-Bologna

Implicit

Felicitari participantilor la joc, serverul 6 s-a terminat in 30-04-2010. Discutiile in contradictoriu pot fi purtate si prin intermediul mesajelor private.

Zilele sunt numarate pina la noul restart al serverului data exacta va fi anuntata in rubrica Newsbox.

Pagina 279 din 279 PrimulPrimul ... 179229269277278279

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: RO-3, Runda a IX-a
    Postat de CM Yaenara în forumul Politica si diplomatie - Server 3
    Răspunsuri: 48
    Ultimul mesaj: 29.12.2016, 03:44:01
  2. :: război :: S5- Runda a V-a
    Postat de amy_creatza în forumul s5.travian.ro
    Răspunsuri: 816
    Ultimul mesaj: 26.06.2013, 19:16:22
  3. S7 - Runda III
    Postat de Nicole în forumul s7.travian.ro