Pagina 517 din 517 PrimulPrimul ... 17417467507515516517
Sunt arătate rezultatele de la 5.161 la 5.167 din 5167

Subiect: S3 - Runda III

Fermier
    Data înregistrării
    19.08.2010

Implicit

MadFrog, lasa-i prietene, nu-ti mai bate capul cu ei, vorba reclamei : n-ai cu cine bah.......

@Diesel : suntem prea buni , suntem de nepretuit, suntem.....zeii travianului frate, asta e caracterizarea ce ni se potriveste !

Meșteșugar diesel's Avatar
    Data înregistrării
    05.01.2009
    Locație
    Suceava

Implicit

broasca daca o sa ajungi pe S3 dai tu o naveta de bere?

ca la cat de bine cunosti tu pe toate parca si ma trezesc cu voi pe Ro.
    A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste.

Fermier
    Data înregistrării
    02.02.2010

Implicit

Citat În prealabil postat de sade Vizualizare mesaj
    Cam toate serverele ro sunt slabe azi din acest punct de vedere. Ce numesti tu server de calitate se raporteaza strict la suspansul de final si echilibrul de forte. Nu asta face un server de calitate; il face spectaculos si interesant la impresia artistica. s2, s3 si s4 au fost infinit mai plictisitoare decat s1 trecut de care spui; cu toate astea pe s1 trecut nu am vazut nicio alianta de calibrul Squad, Columna sau Bushido.
    Verci, chiar n-ar fi rau sa depasesti "neamplinirile" de pe fostul s1 ... ti-a explicat toata lumea cat de "echilibrat" a fost acel server(iar intr-un ungher al mintii sunt convins ca si tu esti constient de adevar, dar nu vrei sa-l recunosti barbateste) ... intelege ca doua cadrane jumate contra un cadran jumate nu are cum sa insemne echilibru .... nu mai vorbesc de marimea armatelor cu care s-a castigat server-ul (armate Dracon mai mici si mai putine decat armatele Saints si totusi ....), sau numar de ww-uri detinute de fiecare parte .... asa ca rugamintea mea e sa nu mai simti nevoia ca pe unde se pomeneste de s1, hop si tu cu o parere "avizata" .... las-o asa cum pica, ca-i mai bine .... vorbeste de s4 cat vrei sau despre generalitati care n-au legatura cu s1 .... te asigur ca acolo nimeni nu o sa te contrazica, nici macar cu o virgula .... franturile de adevar condimentate cu multe si halucinante fantasmagorii, pe care cu onor le detii, despre s1, chiar nu cred ca intereseaza pe nimeni de pe s3 ....

P.S.

FELICITARI COLUMNA, PENTRU VICTORIA OBTIUNUTA !!! Sunteti o alianta foarte buna, iar lucrul asta se vede de catre toti cei care au un minim bun simt.

Meșteșugar ColoneluLuisChama's Avatar
    Data înregistrării
    21.06.2009

Implicit

S3 ROOOOCKS!!!!
    Single malt whiskey...not blended crap!!!
    My name is BALLOON,James BALLOON!!!

Meșteșugar uUu's Avatar
    Data înregistrării
    05.04.2010

Implicit

Columna este, a fost si va fi deasupra tuturor!!

Sătean
    Data înregistrării
    12.04.2010
    Locație
    Romania

Implicit

Discutia asta va fi infinita si doar un moderator o va putea face finita si asta din cauza tipului de joc. Niciodata nu se va iesi din tiparul asta, pentru ca sunt multi jucatori (romani) care au o mandrie inimaginabila pentru unii. NU poti zice ca serverul X a fost mai bun ca serverul Y, pentru ca cei de pe serverul Y vor veni aici si vor motiva cum ca serverul lor a fost mai bun ca serverul X, si cand cei de pe serverul X vad asta, vor veni cu alte motive pentru care serverul Y a fost mai nasol si uite asa discutia continua la nesfarsit. Fairplay ar fi fost, ca indiferent de ce s-ar fi intamplat, invingatorii sa fie felicitati pentru victorie si invinsii felicitati pentru munca depusa. Daca tot veniti cu informatii cum ca X este mai bun ca Y, la cate caractere diferite sunt aici, nu se va finaliza niciodata discutia... dar niciodata!
    Ganditi-va atunci cand v-ati luat masina... si vecinul de bloc avea deja Ferrari... in adancul sufletului vostru, tot i-ati gasit o buba la Ferrari, sa puteti spune ca Logan-ul vostru este de 2 ori mai bun decat Ferrari... nu? De ce? Pentru ca este al vostru si lucru ala schimba radical gandirea asupra unui lucru.
    Prietenele noastre? Stiti fotomodelul ALA... nu se poate sa fie mai BUNA decat iubita mea... iubita mea gateste mai bine decat aia... si uite asa, lista de exemple poate continua.
    Nici eu nu o sa schimb nimic cu postul meu si nici nu vreau... dar daca ajungeti sa il cititi pe tot, poate va dati seama DE CE tot continua discutia asta. Din contra, eu mai pun intrebari in PM celor pe care chiar ii vad ca au ceva de spus si am multe de invatat... deci, ramane la alegerea voastra daca bateti palma si va felicitati barbateste sau continuati ca tzatzele de la tzara.
    Cu respect,
    Cristi.
    Just the way you are...

Consul
    Data înregistrării
    05.08.2008

Implicit

Dragi jucători, voi închide acest topic din cauza atmosferei încă tensionate, chiar și după finalul serverului.

Felicitări tuturor participanților, indiferent de tabără.
    Personal, mi-a facut plăcere să moderez această secțiune. Desigur... și în această privință există tabere diferite - cei care au înțeles deciziile moderatorilor și cei care au ales să fie împotriva lor...
    E imposibil să fim pe placul tuturor. Vă mulțumim pentru întelegere și pentru sesizările voastre trimise prin mesaje private.

Mult succes pe serverul următor!

nivel_inalt
    Ultima modificare efectuată de Nicole; 27.08.2010 la 01:20:22. Motiv: culori... ^^

Pagina 517 din 517 PrimulPrimul ... 17417467507515516517

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: RO-3, Runda a IX-a
    Postat de CM Yaenara în forumul Politica si diplomatie - Server 3
    Răspunsuri: 48
    Ultimul mesaj: 29.12.2016, 03:44:01
  2. :: război :: S5- Runda a V-a
    Postat de amy_creatza în forumul s5.travian.ro
    Răspunsuri: 816
    Ultimul mesaj: 26.06.2013, 19:16:22
  3. S7 - Runda III
    Postat de Nicole în forumul s7.travian.ro