Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 1 la 10 din 13

Subiect: Rest

darkmann's Avatar
    Data înregistrării
    18.03.2007
    Locație
    se aplica

Implicit Rest

De aproape o luna se tot aud vorbe ca ar incepe pe ro2.
    Eu nu stiu mult travian, dar am auzit numai povesti frumoase despre ei si am vazut si fillmuletul cu ro4, dupa care am tot stat sa ma intreb ce defence aveau aia pe care-i ataca REST pe WW-uri.

Deci m-am gandit sa fac topicul asta unde sa ne strangem cei care vor sa intre in REST daca acestia vor incepe pe ro2 si, binenteles, daca ne vor primi.
    Daca vor spune vreodata povestea mea, sa se spuna ca am spamat in vremea gigantilor. Sa se spuna ca am spamat pe vremea lui Apache si a lui Bushido, ca am fost acolo cand 3 cadrane s-au unit sa rapuna titanii.

Artizan pietro's Avatar
    Data înregistrării
    28.09.2007
    Locație
    arges

Smile

Citat În prealabil postat de darkmann Vizualizare mesaj
    De aproape o luna se tot aud vorbe ca ar incepe pe ro2.
    Eu nu stiu mult travian, dar am auzit numai povesti frumoase despre ei si am vazut si fillmuletul cu ro4, dupa care am tot stat sa ma intreb ce defence aveau aia pe care-i ataca REST pe WW-uri.

Deci m-am gandit sa fac topicul asta unde sa ne strangem cei care vor sa intre in REST daca acestia vor incepe pe ro2 si, binenteles, daca ne vor primi.
    ro2 a inceput de fix o luna , probabil vrei sa incepi serverul viitor .adica la anu, ia vezi aici
    http://travian-utils.com/?w=n

darkmann's Avatar
    Data înregistrării
    18.03.2007
    Locație
    se aplica

Implicit

Si la o luna dupa ce incepe serverul nu poti incepe? Eu stiu ca inscrierile sunt deschise inca.

Deci REST inca mai pot aparea, cine stie, eu poate joc deja, dar aastept o alianta buna sa apara pe server ca sa ma pot alatura ei.
    Ultima modificare efectuată de darkmann; 03.08.2009 la 01:55:52.
    Daca vor spune vreodata povestea mea, sa se spuna ca am spamat in vremea gigantilor. Sa se spuna ca am spamat pe vremea lui Apache si a lui Bushido, ca am fost acolo cand 3 cadrane s-au unit sa rapuna titanii.

Negustor Auris's Avatar
    Data înregistrării
    09.09.2008

Implicit

REST mai joaca ?
    poate ne acorda o revansa pe vreun server...;;)
    Proud Member Of Bushido 2007-2010
    http://video.yahoo.com/watch/6414331/16635444
    Proud Member Of Dacia s5.com
    http://www.youtube.com/watch?v=5Z_bGnLdwuI

exEchipa Bristena's Avatar
    Data înregistrării
    22.11.2007
    Locație
    Timisoara / Berlin

Implicit

Va rog sa va rezumati la a discuta on topic.
    Din iunie 2011, nu mai fac parte din echipa Travian. Va rog sa nu imi trimiteti mesaje private cu intrebari despre joc. Adresati-va membrilor echipei Travian.

Senator sade's Avatar
    Data înregistrării
    07.04.2008

Implicit

Abuzati cam mult totusi de treaba asta "nu e on topic". Discutam despre alianta REST care poate aparea pe s2 si oamenii vroiau sa stie mai mult despre REST fiindca topicul se cheama aplicatii in aliante. Deci care e problema? Daca subiectul e s2 si vedeti strecurate alte cifre, 1..4..gata e offtopic.
    REGULA: Nu discut polemic decat cu persoane care se prezinta cu numele din joc si care raspund la intrebari legate de cariera de jucator/lider travian.
    Fondator Bushido 2007-2010
    Won: s2.com 2006/7; s7.com 2007/8; s3.ro 2007/8; s4.ro 2008/9; s4.ro 2009/10; s5.com 2010/11
    Lost: s4.ro 2007/8; s1.ro 2009/10

darkmann's Avatar
    Data înregistrării
    18.03.2007
    Locație
    se aplica

Implicit

Citat În prealabil postat de sade Vizualizare mesaj
    Abuzati cam mult totusi de treaba asta "nu e on topic". Discutam despre alianta REST care poate aparea pe s2 si oamenii vroiau sa stie mai mult despre REST fiindca topicul se cheama aplicatii in aliante. Deci care e problema? Daca subiectul e s2 si vedeti strecurate alte cifre, 1..4..gata e offtopic.
    Mda, tocmai ii spuneam si la bizonu ca prea se sterg mesajele pe forumul asta. Cred ca si daca fac un topic pt spameri, tot vor gasi ceva off-topic sa stearga.

Daca incepe REST pe s2, vine si Bushido? (asta sper ca e on-topic) :D

alcool

Implicit

Citat În prealabil postat de darkmann Vizualizare mesaj
    Mda, tocmai ii spuneam si la bizonu ca prea se sterg mesajele pe forumul asta. Cred ca si daca fac un topic pt spameri, tot vor gasi ceva off-topic sa stearga.

Daca incepe REST pe s2, vine si Bushido? (asta sper ca e on-topic) :D
    Hai ma ca nu vine nici un REST, darkamnee lasa ca venim noi...peste voi, ce rest iti trebuie:)))

Fermier
    Data înregistrării
    01.06.2007

Implicit

Citat În prealabil postat de alcool Vizualizare mesaj
    Hai ma ca nu vine nici un REST, darkamnee lasa ca venim noi...peste voi, ce rest iti trebuie:)))
    ii trebuie doar RESTul de aliante din celalalte cadrane.

Negustor
    Data înregistrării
    07.05.2008

Implicit

Nu pricep de ce REST pe server .ro...aduce a echipa nationala de fotbal...ar trebui sa joace numai in afara. In legatura cu ei stiu doar jocul de cuvinte, care suna foarte bine. Ziceti-mi si mie de ce ii asteptati asa nerabdatori si chiar exista 60 de jucatori care joaca de ani de zile doar in aceeasi alianta? REST ar trebui sa fie o alianta formata din cei mai buni 60 de jucatori de pe toate serverele .ro, dupa cum ii spune numele.

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. Rest
    Postat de Pupy21 în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 2
    Ultimul mesaj: 30.09.2007, 17:59:01

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți posta răspunsuri
  • Nu poți posta atașamente
  • Nu-ți poți edita mesajele
  •