Pagina 2 din 7 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 11 la 20 din 66

Subiect: Bushido

Negustor Auris's Avatar
    Data înregistrării
    09.09.2008

Implicit

Ce nu intelegeti voi este ca , acest pas este facut ptr a face un final frumos , iar ideea a fost discutata intr`o conferinta cu liderii gdn si hive
    Deci noi alegem cum o sa fie finalul si vom ramane prieteni indiferent de cine castiga
    Probabil este si ceva inedit pe serverele .ro

Cat despre adversari , cum a zis si verci ..vom mai juca un s4.ro dupa asta ...
    deci , daca va credeti in stare ...va asteptam :)
    Proud Member Of Bushido 2007-2010
    http://video.yahoo.com/watch/6414331/16635444
    Proud Member Of Dacia s5.com
    http://www.youtube.com/watch?v=5Z_bGnLdwuI

Fermier
    Data înregistrării
    07.01.2009
    Locație
    Filiasi

Implicit

Citat În prealabil postat de ColoneluLuisChama Vizualizare mesaj
    eu vroiam sa punctez ca si daca s-ar uni toate aliantele impotriva bushido tot nu ar fi competitie in momentul de fata...parerea mea!!!
    Eu zic ca nu ar trebui sa fi asa de sigur, Bushido este o forta dar.... nu se stie niciodata ce ar putea iesi daca ar lupta cu restul cadranelor fara aliati.

Jocul in sine e o competitie, asa ca de ce sa nu facem un final frumos si sa ramanem prieteni? Si, un razboi deschis pentru minune, e ceva mult mai placut decat monotonia sigurantei unui ww castigat din start.

Negustor Auris's Avatar
    Data înregistrării
    09.09.2008

Implicit

nu cred ca ar face fatza bushido contra tuturor , chiar daca suntem bine organizati..este totusi o problema imensa sa te bati cu o harta intreaga ..
    si asta ar fi posibil totusi daca s`ar duce pe rand bataliile..dar toti odata ..nicio sansa...

chioru1

Implicit superb

Se pare ca pana la urma atat de blamatii New Age au facut ceva pentru ca acest server sa fie cat de cat animat .
    Fara ei se dormea pe tastatura

Meșteșugar ColoneluLuisChama's Avatar
    Data înregistrării
    21.06.2009

Implicit

Citat În prealabil postat de Auris Vizualizare mesaj
    nu cred ca ar face fatza bushido contra tuturor , chiar daca suntem bine organizati..este totusi o problema imensa sa te bati cu o harta intreaga ..
    si asta ar fi posibil totusi daca s`ar duce pe rand bataliile..dar toti odata ..nicio sansa...
    pai newage se lupta cu hive-gdn de o luna!cate armate mai au unii si altii?putine...in schimb bushido de cand nu au mai avut razboi?singurii care nu sunt slabiti sunt bushido!restul pot sa vina doar cu ramasite!veti vedea ce va fi:)
    Single malt whiskey...not blended crap!!!
    My name is BALLOON,James BALLOON!!!

Negustor Auris's Avatar
    Data înregistrării
    09.09.2008

Implicit

bushido s`a batut si cu pheonix si cu new age...
    e gresala noastra cumva ca nu am pierdut armate in razboaiele astea cumva ?
    pana la urma o sa aud si ca bushido a jucat sim city tot serverul si alte porcarii...
    cand noi ne bateam cu unii si cu altii ..restu stateau si faceu armate ..
    daca s`au batut si ei acum la sfarsit unii cu altii ce vina avem noi ?

noi am zis de la inceput ca nu ne bagam , ptr ca era firesc..
    cum sa te bagi cand 2 aliti se bat ?
    am fi fost pusi in situatia de a alege ..si sigur nu era bine...
    asa ca am ales sa fim impartiali :)

Senator
    Data înregistrării
    23.09.2007
    Locație
    Timisoara

Implicit

Citat În prealabil postat de Auris Vizualizare mesaj
    bushido s`a batut si cu pheonix si cu new age...
    e gresala noastra cumva ca nu am pierdut armate in razboaiele astea cumva ?
    pana la urma o sa aud si ca bushido a jucat sim city tot serverul si alte porcarii...
    cand noi ne bateam cu unii si cu altii ..restu stateau si faceu armate ..
    daca s`au batut si ei acum la sfarsit unii cu altii ce vina avem noi ?

noi am zis de la inceput ca nu ne bagam , ptr ca era firesc..
    cum sa te bagi cand 2 aliti se bat ?
    am fi fost pusi in situatia de a alege ..si sigur nu era bine...
    asa ca am ales sa fim impartiali :)
    pe toate serverele se intampla asta, ca vine X si Y si zice ca nu e bine ce se intampla, ca nu e echilibrat, etc. (vezi fostul s2) ... pana la urma e treaba celor care au jucat pe server cum si-au asternut paturile ca sa doarma la final ... se pare ca pe serverele RO e suficienta imaginatie incat nici chiar cele mai dezechilibrate servere sa nu poata fi terminate fara emotii pentru partea favorita la victorie ... ce facem acum, punem jurii care sa alieze cadranele pe final astfel incat sa fie echilibru perfect? ... eu zic ca fiecare sa-si vada de serverele lui si sa nu-si dea cu parerea cat e de dezechilibrat cutare sau cutare server ...

Negustor Auris's Avatar
    Data înregistrării
    09.09.2008

Implicit

mdea...cam asta este...
    nu exista strategii , doar oameni care trisaza...
    nu exista aliante bune , doar ajutate de mh ..si tot felul de porcarii...
    nu ca nu s`ar juca murdar..dar nu vede nimeni per ansamblu..
    in fine..comentarii aiurea facute de oameni care habar n`au travian
    si mai si amesteca lumea reala cu jocul...
    ahile asta a fost co-player la traum.ro ..unu care si`a luat`o pe s4 actual ..a dat delete ..s`a dus pe s1..ne`am dus si noi...a cedat contul si acolo..
    si acum vine sa faca el pe forum analiza

ce sa mai zic , puteam sa jur ca e un frustrat care si`a luat`o de la noi si nu mai poate de oftica

Senator sade's Avatar
    Data înregistrării
    07.04.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de jevica Vizualizare mesaj
    pe toate serverele se intampla asta, ca vine X si Y si zice ca nu e bine ce se intampla, ca nu e echilibrat, etc. (vezi fostul s2) ... pana la urma e treaba celor care au jucat pe server cum si-au asternut paturile ca sa doarma la final ... se pare ca pe serverele RO e suficienta imaginatie incat nici chiar cele mai dezechilibrate servere sa nu poata fi terminate fara emotii pentru partea favorita la victorie ... ce facem acum, punem jurii care sa alieze cadranele pe final astfel incat sa fie echilibru perfect? ... eu zic ca fiecare sa-si vada de serverele lui si sa nu-si dea cu parerea cat e de dezechilibrat cutare sau cutare server ...
    Fiecare server are istoria lui iar jocul e de strategie si diplomatie nu de dat cu maciuca, iar diplomatia de razboi presupune cateodata crearea de dezechilibre. De data asta nici n-a trebuit vreo strategie sofisticata fiindca au fost suficienti ca baiatu asta ahile din Phoenix care au preferat sa dea delete urland ca ""ii fura arbitrul" in loc sa isi vada de joc. Dar cum am zis, fiecare server cu ale lui iar parerile sunt mereu impartite insa sunt de acord cu tine ca trebuie sa le exprime cei care au jucat macar trei sferturi de server, nu oameni care citesc 3 postari pe forum si cred ca gata au aflat tot nici indivizi care au dat delete in copilaria serverului.
    REGULA: Nu discut polemic decat cu persoane care se prezinta cu numele din joc si care raspund la intrebari legate de cariera de jucator/lider travian.
    Fondator Bushido 2007-2010
    Won: s2.com 2006/7; s7.com 2007/8; s3.ro 2007/8; s4.ro 2008/9; s4.ro 2009/10; s5.com 2010/11
    Lost: s4.ro 2007/8; s1.ro 2009/10

Meșteșugar ColoneluLuisChama's Avatar
    Data înregistrării
    21.06.2009

Implicit

sade tu ai vreo legatura cu contul vergingetorix?
    Single malt whiskey...not blended crap!!!
    My name is BALLOON,James BALLOON!!!

Pagina 2 din 7 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: Server 4 - Runda III - Din nou fail! (Consideratii politica Bushido)
    Postat de Madriann în forumul s4.travian.ro
    Răspunsuri: 79
    Ultimul mesaj: 02.03.2010, 21:55:53

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți posta răspunsuri
  • Nu poți posta atașamente
  • Nu-ți poți edita mesajele
  •