Pagina 3 din 7 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 21 la 30 din 66

Subiect: Bushido

Senator sade's Avatar
    Data înregistrării
    07.04.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de ColoneluLuisChama Vizualizare mesaj
    sade tu ai vreo legatura cu contul vergingetorix?
    Nu. Am jucat pe s3 si s4 vechi cu numele vercingetorix52, apoi si l-au mai luat si altii insa unii nici sa il scrie nu stiu.
    REGULA: Nu discut polemic decat cu persoane care se prezinta cu numele din joc si care raspund la intrebari legate de cariera de jucator/lider travian.
    Fondator Bushido 2007-2010
    Won: s2.com 2006/7; s7.com 2007/8; s3.ro 2007/8; s4.ro 2008/9; s4.ro 2009/10; s5.com 2010/11
    Lost: s4.ro 2007/8; s1.ro 2009/10

Fermier
    Data înregistrării
    26.08.2009

Implicit

Citat În prealabil postat de comisaru Vizualizare mesaj
    Aici se pare ca aveti dreptate, Bushido a dominat acest servar in trecut, dar pe actualul servar a dat si peste GDN.
    Pentru cei care nu stiu GDN a fost infiintat de un nucleu de jucatori de pe fostul ro2, din alianta TITANS, pentru a demonstra ca se poate sa jucam si mai bine. Cred ca se vede acest lucru in prezent.
    Totusi e buna si aceasta idee, poate ca asa se va vedea ce alianta e mai bine organizata in a construi minunea si a rezista iminentelor atacuri ce vor veni si din partea vechilor aliati.
    Astept sa vad ce va urma, dar eu cred si sper ca totusi GDN alaturi de HIVE sa faca o impresie frumoasa.
    cand a dominat bushido in trecut pe s4?
    poate ai vrut sa zici au fost dominati, si au pierdut jalnic, dupa ce 10 luni sau tot laudat.
    pe serv asta, ce au facut se poate spune ca e laudabil, desi era foarte diferit serv daca era 2vs2 cadrane, da pana la urma si diplomatia e parte din joc.oricum, inca e loc sa il piarda si de acu incolo:).

Senator sade's Avatar
    Data înregistrării
    07.04.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de travilog Vizualizare mesaj
    cand a dominat bushido in trecut pe s4?
    poate ai vrut sa zici au fost dominati, si au pierdut jalnic, dupa ce 10 luni sau tot laudat.
    pe serv asta, ce au facut se poate spune ca e laudabil, desi era foarte diferit serv daca era 2vs2 cadrane, da pana la urma si diplomatia e parte din joc.oricum, inca e loc sa il piarda si de acu incolo:).
    Cred ca ai vrut sa zici "dupa ce 10 luni s-au tot luptat" insa ti-a alunecat mana pe tastatura. Putem sti cu cin stam de vorba sau esti inca un mare razboinic anonim?
    REGULA: Nu discut polemic decat cu persoane care se prezinta cu numele din joc si care raspund la intrebari legate de cariera de jucator/lider travian.
    Won: s2.com 2006/7; s7.com 2007/8; s3.ro 2007/8; s4.ro 2008/9; s4.ro 2009/10; s5.com 2010/11

Filozof Tw!St's Avatar
    Data înregistrării
    16.06.2008
    Locație
    "Orasul lui Caragiale"

Implicit

Citat În prealabil postat de sade Vizualizare mesaj
    Cred ca ai vrut sa zici "dupa ce 10 luni s-au tot luptat" insa ti-a alunecat mana pe tastatura. Putem sti cu cin stam de vorba sau esti inca un mare razboinic anonim?
    Bushido nu se poate spune ca a dominat s4.ro,dar nici ca au fost dominati.Poate au gresit la partea diplomatica si de acolo toate problemele.Sa vedem pe urmatorul server cum vor sta lucrurile.Oricum excelenta ideea cu ruperea de GDN.
    Mihai Eminescu @ Rox

Negustor Auris's Avatar
    Data înregistrării
    09.09.2008

Implicit

Toata povestea este complexa
    ce trebuie sa stie fiecare este faptul ca , gdn si hive ne vor ramane aliati si prieteni
    Cred ca fiecare este constient ca daca ramaneam aliati nu aveam adversari , deci serverul era ca si castigat...plecand de la ideea asta , am vrut sa facem un final mai inedit si mai special
    o sa ne batem ca prietenii , dupa care ne vom strange mainile si poate serverul viitor vom juca tot impreuna
    este foarte greu sa gasesti in travian niste aliati sinceri , fara interese ascunse ..si noi tocmai i`am gasit...
    poate nu sunt ei cei mai razboinici , cei mai organizati sau altele ..dar au fost sinceri si asta conteaza foarte mult
    eu unul sincer nu tin sa castig , consider ca deja am castigat ..deci putin imi pasa cine face minunea 100 , este o formalitate pana la urma pe care poate sa o aiba oricine ..ideea este cine este cu adevarat invingator :)

Cat despre s4 trecut , am vazut ca era cineva pe aici care zicea ceva :)
    gandeste`te cum a fost Pheonix impotriva noastra , asa am fost noi impotriva rest , spartans si pace...
    tinand cont de asta gandeste`te ca totusi am avut un cuvant de spus pe s4 trecut
    nu e ushor sa duci un razboi in cadran la tine , cu niste jucatori care se cunosteau de multa vreme si erau cat se poate de buni :) , si totusi am facut fatza
    dupa asta a venit razboiul cu rest , care de asemenea ..foarte organizati si jucatori buni
    mai gandeste`te si ca era primul nostru server impreuna...atunci ne`am cunoscut :)
    daca crede cineva ca poate sa adune jucatori care nu se cunosc , care nu sunt toti profesionisti ..si sa faca fatza cum a facut bushido s4 trecut , tot respectul :)

asa cum noi ne`am organizat in continuare pe acest s4 , poate asa o sa o faca si pheonix serverul viitor ..noi suntem aici ii asteptam :)
    fiecare merita o a doua sansa :)

Daca mai este careva , orice alianta care crede ca vrea sa joace contra noastra serverul viitor , sunt asteptati sa ne scrie ...sa planificam putin start`ul s4`ului viitor :)
    Proud Member Of Bushido 2007-2010
    http://video.yahoo.com/watch/6414331/16635444
    Proud Member Of Dacia s5.com
    http://www.youtube.com/watch?v=5Z_bGnLdwuI

Negustor
    Data înregistrării
    23.09.2008
    Locație
    Oradea

Implicit

Eh, nu sunteti primii care au facut asta. Si pe s1.ro am facut exact la fel cu Sunrise&Muntenia.
    E drept ca a devenit oficiala dupa ce au aparut ww-urile, dar era "vorbita" din timp. Si cred ca au mai fost si altii care s-au rupt asa inainte cred. Ma rog...unii s-au rupt fortat sau pe la spate ca sa zic.
    ex-Sake7 s1.ro 2007-2008
    ex-Two_angels s1.ro 2008-2009
    Urat s1.ro 2009

Negustor Auris's Avatar
    Data înregistrării
    09.09.2008

Implicit

bine , pe s1 multe chestii au fost "vorbite" din timp
    sa vedem ce iese aici pe s4 ...
    Proud Member Of Bushido 2007-2010
    http://video.yahoo.com/watch/6414331/16635444
    Proud Member Of Dacia s5.com
    http://www.youtube.com/watch?v=5Z_bGnLdwuI

Negustor
    Data înregistrării
    23.09.2008
    Locație
    Oradea

Implicit

Citat În prealabil postat de Auris Vizualizare mesaj
    bine , pe s1 multe chestii au fost "vorbite" din timp
    sa vedem ce iese aici pe s4 ...
    Pai na... nu presupuneam ca ne va pleca cineva cu ww-ul si concluzia era ca e.k-ul nu va exista la ww, ceea ce s-a si adeverit. Asa ca am facut acelasi lucru pe care l-ati facut voi aici. In rest nu stiu la ce te referi :)

Vroiam doar sa zic ca nu voi ati fost primii cum ai zis tu sau sade aici. nici nu mai stiu exact. In rest... bafta la ww-uri. Sa fuga cu el cel mai bun :))
    ex-Sake7 s1.ro 2007-2008
    ex-Two_angels s1.ro 2008-2009
    Urat s1.ro 2009

Senator sade's Avatar
    Data înregistrării
    07.04.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de Tw!St Vizualizare mesaj
    Bushido nu se poate spune ca a dominat s4.ro,dar nici ca au fost dominati.Poate au gresit la partea diplomatica si de acolo toate problemele.Sa vedem pe urmatorul server cum vor sta lucrurile.Oricum excelenta ideea cu ruperea de GDN.
    La care server 4 te referi, la cel in curs sau cel de anul trecut?

Filozof Tw!St's Avatar
    Data înregistrării
    16.06.2008
    Locație
    "Orasul lui Caragiale"

Implicit

Citat În prealabil postat de sade Vizualizare mesaj
    La care server 4 te referi, la cel in curs sau cel de anul trecut?
    De anul trecut.Pe asta in curs nu am jucat,dar am acces la un cont.
    Mihai Eminescu @ Rox

Pagina 3 din 7 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: Server 4 - Runda III - Din nou fail! (Consideratii politica Bushido)
    Postat de Madriann în forumul s4.travian.ro
    Răspunsuri: 79
    Ultimul mesaj: 02.03.2010, 20:55:53

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți posta răspunsuri
  • Nu poți posta atașamente
  • Nu-ți poți edita mesajele
  •