Pagina 4 din 112 PrimulPrimul ... 234561454104 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 31 la 40 din 1115

Subiect: S2 - Runda III

Implicit

Citat În prealabil postat de oznog Vizualizare mesaj
    Squad oricum a stabilit de mult ca va face aliante ddar nu le va respecta ....v da cand nu se asteapta nimeni .
    si tu ai..vazut asta la stirile de la ora 5? poate daca ne dai mai multe detalii despre statutul tau putem elucida misterul afirmatiei.

Implicit

Citat În prealabil postat de comandogirl Vizualizare mesaj
    cred ca sunt sanse mari sa nu se alieze nici un cadran cu altul. oricum 2vs2 e dezechilibrat ca Lego pare de departe cea mai slab a alianta, deci cei care se aliaza cu ei au de pierdut
    da, asa este...are locul 1 la ofence si locul 4 la defence(cea mai sus clasata intre cele 4 mentionate). o urmeaza IH cu locul 8.
    LEGO devine astfel prin pozitiile ocupate in top ofence si defence una dintre cele mai slabe aliante de pe server, echivalent cu o alianta de simmeri

ps: sunt glumet :))

Fermier
    Data înregistrării
    20.06.2007

Implicit

Citat În prealabil postat de dinozaurii Vizualizare mesaj
    da, asa este...are locul 1 la ofence si locul 4 la defence(cea mai sus clasata intre cele 4 mentionate). o urmeaza IH cu locul 8.
    LEGO devine astfel prin pozitiile ocupate in top ofence si defence una dintre cele mai slabe aliante de pe server, echivalent cu o alianta de simmeri

ps: sunt glumet :))
    Crezi ca IH nu-i tot o ally de simmeri???

Fermier
    Data înregistrării
    04.08.2008

Implicit

Squad oricum a stabilit de mult ca va face aliante ddar nu le va respecta ....v da cand nu se asteapta nimeni .

Ti`a zis tie mama omida ? Sau tu singurel ai ajuns la concluzia asta ?
    Just me!:)

Meșteșugar oznog's Avatar
    Data înregistrării
    07.01.2009

Implicit

Citat În prealabil postat de sadykutza Vizualizare mesaj
    Ti`a zis tie mama omida ? Sau tu singurel ai ajuns la concluzia asta ?
    sandicutza ....eu nu vorbesc cu pierzatorii !!

daca ai uitat cum ati luat-o in freza pe srv 7 iti spun eu ....rusinos !!!! 3 cadrane impotriva unuia singur pe o perioada de app. 6 luni ....si totusi ati luat bataie in cel mai rusinos mod ...dece invata travian si atunci poti sa vorbesti cu mine :)....pana atunci lasa guritza aia mica ca nu faci decat sa ma amuzi !!
    death_angel--roX

Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei !!! POLITIA, POMPIERII si SALVAREA

Fermier
    Data înregistrării
    04.08.2008

Implicit

daca ai uitat cum ati luat-o in freza pe srv 7 iti spun eu ....rusinos !!!! 3 cadrane impotriva unuia singur pe o perioada de app. 6 luni ....si totusi ati luat bataie in cel mai rusinos mod ...dece invata travian si atunci poti sa vorbesti cu mine :)....pana atunci lasa guritza aia mica ca nu faci decat sa ma amuzi !!

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))
    Ce gura mare ai :)))))))))))))))
    Ti se pare rusinos ca am pierdut fiind depasiti numeric ? Baiete trezeste`te , Addicted a jucat pe s7 cat se poate de bine si am incheiat serverul cu capul sus da ?
    3 cadrane(Nr) contra 2 aliante(Addicted si Addic3d) .. ai dreptate ce sa zic .. S7 a fost s7 ... aici e s2. Discuti despre s2 sau te duci si plangi dupa S7 . Nu debita prostii ca nu`ti sade bine .
    Ultima modificare efectuată de sadykutza; 20.09.2009 la 11:58:55.
    Just me!:)

Implicit

cred ca n-ai prea multe cu ce sa te lauzi in viata daca te mandresti ca ati batut 3 cadrane 2 aliante. Foarte trist :))

Implicit

Citat În prealabil postat de Sahara Vizualizare mesaj
    Crezi ca IH nu-i tot o ally de simmeri???
    revenind la s2: ce treaba are IH cu ce am zis eu. IH este IH. subliniam faptul ca LEGO nu este o alianta s****, asa cum s-a insinuat si IH isi avea locul in propozitie doar ca punct de reper: LEGO este pe primul loc la ofence pe locul 4 la defence in conditiile in care urmatoarea alianta din cele 4 mentionate este IH pe locul 8. daca era SQUAD atunci formulam asa: urmatoarea alianta din cele 4 mentionate este SQUAD pe locul 8 . intelegi? invatam sa citim impreuna.

ca si concluzie, nu vreau sa pozitionez LEGO pe primul loc pentru ca imi sar altii in cap, dar in mod sigur nu se poate spune ca este s**** chiar daca raportam tot server-ul la 4 aliante.

LE: de ce este cenzurat s l a b a ? asta pentru moderatori.

Fermier
    Data înregistrării
    20.06.2007

Implicit

Citat În prealabil postat de dinozaurii Vizualizare mesaj
    revenind la s2: ce treaba are IH cu ce am zis eu. IH este IH. subliniam faptul ca LEGO nu este o alianta s****, asa cum s-a insinuat si IH isi avea locul in propozitie doar ca punct de reper: LEGO este pe primul loc la ofence pe locul 4 la defence in conditiile in care urmatoarea alianta din cele 4 mentionate este IH pe locul 8. daca era SQUAD atunci formulam asa: urmatoarea alianta din cele 4 mentionate este SQUAD pe locul 8 . intelegi? invatam sa citim impreuna.

ca si concluzie, nu vreau sa pozitionez LEGO pe primul loc pentru ca imi sar altii in cap, dar in mod sigur nu se poate spune ca este s**** chiar daca raportam tot server-ul la 4 aliante.

LE: de ce este cenzurat s l a b a ? asta pentru moderatori.
    De ce raportezi o ally la un clasament saptamanal??La primul conflict intercadrane aflam cine e slab si cine e puternic,orice clasament pana atunci e desuet...
    Proud Member Of Humanity (1976-????)

Implicit

Citat În prealabil postat de Sahara Vizualizare mesaj
    De ce raportezi o ally la un clasament saptamanal??La primul conflict intercadrane aflam cine e slab si cine e puternic,orice clasament pana atunci e desuet...
    f corect. plus daca lego e acum pe I la atac inseamna ca nu face armate si le rup pe unde apuca iar celelalte aliante pun de armate mari si sa vedeti ce o sa rupa pe oricine le sta in cale :p

Pagina 4 din 112 PrimulPrimul ... 234561454104 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: RO-3, Runda a IX-a
    Postat de CM Yaenara în forumul Politica si diplomatie - Server 3
    Răspunsuri: 48
    Ultimul mesaj: 29.12.2016, 03:44:01
  2. :: război :: S5- Runda a V-a
    Postat de amy_creatza în forumul s5.travian.ro
    Răspunsuri: 816
    Ultimul mesaj: 26.06.2013, 19:16:22
  3. S7 - Runda III
    Postat de Nicole în forumul s7.travian.ro