Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 11 la 20 din 46

Subiect: speed.travian.fr Xp!øde ~ √i√at

Sătean
    Data înregistrării
    04.07.2007

Implicit

Citat În prealabil postat de xces Vizualizare mesaj
    Am o rugaminte la toti cei care vor sa se bage - lasati-mi o adresa de contact [messenger yahoo sau msn sau skype] prin private message ca sa va notez pe lista
    tu esti deja un lider autoproclamat?:)

Fermier
    Data înregistrării
    07.10.2007

Implicit

Citat În prealabil postat de andys Vizualizare mesaj
    tu esti deja un lider autoproclamat?:)
    Reciteste topicul - nu e vb despre a juca pe frx ci despre a juca in Xplode pe frx. Iar liderul Xplode cam sunt eu - cica de cam acum 2 ani incepand cu frx 2 si ajungand pana azi.
    Radu Alexandru
    Xp!øde ~ √i√at
    ☠ για τη δόξα! ☠

Sătean
    Data înregistrării
    18.03.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de mikemarius Vizualizare mesaj
    nu aveti ce regreta... este un sv cu de toate... plus ca aveam o alianta de departe cea mai bine organizata... bine asta este si meritul lui rav... deci nu ezitati sa incercati frx-ul... ca si comparatie rox-ul ca si comx-ul este inferior cu mult frx-ului... cel putin asta este parerea mea.
    nu vorbi daca nu stii....
    singurele chestii tari pe frx ar fi acele reguli cu coplayerii si sitterii..in rest este cu mult sub nivelul rox-ului...nu mai zic de comx...;)

Sătean
    Data înregistrării
    04.07.2007

Implicit

Citat În prealabil postat de xces Vizualizare mesaj
    Reciteste topicul - nu e vb despre a juca pe frx ci despre a juca in Xplode pe frx. Iar liderul Xplode cam sunt eu - cica de cam acum 2 ani incepand cu frx 2 si ajungand pana azi.
    deci esti autodeclarat, dupa cum bine te pronunti :)

liderul se alege de catre jucatori, pana la urma.

in plus, a mai existat si ALS-ul ...

si vorba lui liviu11, in afara de chestia intoarsa pe dos cu sitterul, frx-ul se mai remarca doar prin subiectivismul mh-ilor fata de aliantele franceze

Fermier
    Data înregistrării
    07.10.2007

Implicit

Cum spui tu andys n-am chef sa transform topicul intr-o discutie cu tine - repet nu vrei sa joci in Xplode nu te obliga nimeni - fa-mi o favoare si nu devia de la topic.

Cat despre ALS stiu foarte bine cat si cum au jucat - le cunosc cam toti liderii si nu doar pe travian cu unii din ei si intalnindu-ma (enigma papilion etc).

Iar despre server Liviule - e o opinie a fiecaruia - mie imi place frx-ul mai mult decat rox-ul dar asta depinde de fiecare.
    Radu Alexandru
    Xp!øde ~ √i√at
    ☠ για τη δόξα! ☠

Screech

Implicit

Screech ... ai gresit din start cand ai zis ca in s-e sunt cei mai buni... practic ai spus ca suntem prosti ca ne ducem si noi acolo... deci daca am fost acolo si ne vom duce si acum inseamna... ca am fost si noi cei mai buni... de departe cred ca te aprinzi prea usor... nu ai cum sa vorbesti asa necunoscand situatia...
    am jucat pe prea multe servere straine si stiu ca pe acele servere merg urmatorii:
    -cei care vor coplayer si mai mult coplayerii se ocupa de cont
    -joaca o saptamana apoi cauta sitteri lipsesc 2 saptamani revin joaca 2 zile apoi iar cauta sitteri
    -cei care fac armata iar daca armata lor e distusa isi sterg contul
    -dar si cei priceputi din pacate prea putini

asa ca marius nu confunda nepriceperea cu prostia cat traim invatam asta nu inseamna ca suntem prosti.pentru cei care inca nu sunt foarte experimentati e bine sa le recomanzi sa nu se bage in SE asta inseamna ca iti pasa de ei daca intra si ei inseamna ca vor fi in alianta cu ,,tine''deci ar trebui sa te preocupe sa nu fie ferme sa ii ajuti .repet daca nu stii foarte bine travian nu inseamna ca esti prost ei trebuie sa invete si nu poti sa inveti prea mult dintr-un server daca esti vecin cu ,,expertii''din simplu motiv ca e imposibil sa te dezvolti

Fermier
    Data înregistrării
    29.12.2008

Implicit

Screech... ce ai scris tu se intampla pe orice server... inclusiv in romania... crezi ca o alianta este formata exclusiv din 60 de jucatori numai unul si unul... ce este rau daca un jucator care a descoperit travianul este coptat intr-o alianta buna... nu are decat de castigat... parerea mea. cunosc jucator pe comx care a facut primul pas in travian si se descurca mai mult decat bine... chiar sa descurcat in fata unor jucatori cu state vechi pe comx...

ai zis ca ai o varsta... o am si eu... deci nu are rost sa intram in polemici care nu isi au rostul... deci mai bine bem o bere, cafea, fumam o tigara.

Screech

Implicit

Screech... ce ai scris tu se intampla pe orice server... inclusiv in romania... crezi ca o alianta este formata exclusiv din 60 de jucatori numai unul si unul... ce este rau daca un jucator care a descoperit travianul este coptat intr-o alianta buna... nu are decat de castigat... parerea mea. cunosc jucator pe comx care a facut primul pas in travian si se descurca mai mult decat bine... chiar sa descurcat in fata unor jucatori cu state vechi pe comx...

ai zis ca ai o varsta... o am si eu... deci nu are rost sa intram in polemici care nu isi au rostul... deci mai bine bem o bere, cafea, fumam o tigara.
    da dar nici din 60 de jucatori sa ramana aproape 15 si din 15 7 sa fie ferme(nu am vazut asta doar pe un singur server pe mai multe si pe toate am jucat SE

Fermier
    Data înregistrării
    29.12.2008

Implicit

Screech... acum depinde si de alianta si de liderul ei...

Fermier
    Data înregistrării
    29.12.2008

Implicit

maine dimineata la ora 7 incepe frx-ul... bafta la toata lumea
    Ultima modificare efectuată de Nicole; 16.09.2009 la 19:02:14.

Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. Speed.travian.ph
    Postat de mulder în forumul Ambasadele pentru Travian - Servere straine
    Răspunsuri: 19
    Ultimul mesaj: 29.11.2011, 18:05:11
  2. Travian Speed
    Postat de bad andrei în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 8
    Ultimul mesaj: 30.07.2011, 15:15:55
  3. Travian Speed
    Postat de bad andrei în forumul Colțul începătorului
    Răspunsuri: 2
    Ultimul mesaj: 29.07.2011, 21:23:59
  4. Speed.travian.gr
    Postat de mulder în forumul Ambasadele pentru Travian - Servere straine
    Răspunsuri: 82
    Ultimul mesaj: 28.06.2010, 10:37:16
  5. Spee.Travian.FR - FRX8 - Xp!øde ~ √i√at
    Postat de xces în forumul Prezentarea aliantelor, aplicații - Servere straine
    Răspunsuri: 61
    Ultimul mesaj: 02.02.2010, 12:10:21

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți posta răspunsuri
  • Nu poți posta atașamente
  • Nu-ți poți edita mesajele
  •