Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Sunt arătate rezultatele de la 11 la 14 din 14

Subiect: Force

Fermier
    Data înregistrării
    13.10.2009

Implicit Ce poate face la bug-ul asta?

Salut , zicetimi si mie stau asa de 15 ore , am dat sa atac un sat cu 2000 exec 2000 maciucari 130 catapulte 100 berbeci si 7 capetenii la secunda am stat bun si mersi sa astept atacul sa vad daca a reusit cand ma uit in ultima secunda numi mai vad rapoartele si capetenile deloc nici armata daca eu vreau sa farmez pe cineva numi mai pot vedea raportul sau armata trimisa , azi de dimineata sia revenit capetenile dupa 7 ore de asteptat mam bagat la 05.00 sa cuceresc un sat am dat la fel iar nu sau mai intors capetenile nici raportul nu al vad nici ca au murit mam uitat la adunat nimic . CAND dau la TRUPE ca am activat plus imi arata armata si capetenile acolo cand dau pe sat click numi apare nici o capetenie ..

ce pot face este incredibil orele mele pierdute numai pot face nimic sunt intru clasament destul de bun nu pot sta asa am trimis msg la admin@travian.ro si nu am primit nici un raspuns.. plus de asta mia cucerit si satu respectiv unde am atacat eu din cauza la bug-ul asta cu ai arat in web toti zic ca e incredibil.. ce pot face?

Fermier
    Data înregistrării
    18.09.2009

Implicit

Citat În prealabil postat de Sensiblu Vizualizare mesaj
    Alianta FORCE cauta WING-uri! Orice alianta care doreste sa fie wing FORCE trebuie sa aiba minim 50 membri activi. Tot ce trebuie sa faceti este sa schimbati numele aliantei si eticheta in FORCE 3 , FORCE 4 , FORCE 5 etc.. si sa propuneti confederatie cu noi. Repet! Sunt acceptate aliantele active si cu minim 50 de membri activi! NU conteaza rank-ul. Persoanele de contact sunt: AndreiWL si Lala27
    pe ce server?

Meșteșugar
    Data înregistrării
    05.06.2007

Implicit

Citat În prealabil postat de trim0b Vizualizare mesaj
    pe ce server?
    Travian Forum > Ambasadele Travian > Ambasadele pentru Travian - Server 2 > Prezentarea aliantelor si sfaturi - Server 2
    Reîncarcă această pagină !?!diplomatie!?! Wing-uri FORCE ..... Doh!

Fermier
    Data înregistrării
    06.10.2009

Implicit

mas alatura si eu unui wing oricum nam alianta

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Subiecte asemănătoare

1. Divide et Impera & NE Force
    Postat de ttibiscus în forumul s3.travian.ro
    Răspunsuri: 10
    Ultimul mesaj: 28.12.2011, 01:01:45

Reguli de postare