Vizualizare rezultate sondaj: Doriti ca optiunea de retragere instanta a trupelor sa fie introdusa in runda RoX7 ?

Votanți
228. Nu poți vota în acest sondaj
  • Da, sunt de acord

63 27,63%
  • Nu, nu sunt de acord!

165 72,37%
Pagina 2 din 16 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 11 la 20 din 152

Subiect: Reset Rox - chestionar

Fermier
    Data înregistrării
    03.10.2008

Implicit

Si eu joc cu gold . Dar nu sunt de acord cu acest lucru , dispare farmecul jocului , adrenalina cum spune cineva mai jos.

Senator
    Data înregistrării
    06.05.2009
    Locație
    Bucuresti

Implicit

Asta e cwea mai mare prostie....nu mai are farmec atunci sa prinzi trupele pe oaza la inactivi....nu ar mai fi facut Urat pe s1 aproape 2 milioane de mortaciuni daca ar fi aceasta optiune!

PS:Se poate invia doar infanteria +cavaleria...nu si artileria...asa stiu eu

Meșteșugar Robert87's Avatar
    Data înregistrării
    08.09.2008
    Locație
    Targoviste

Implicit

Citat În prealabil postat de nasty boy Vizualizare mesaj
    Asta e cwea mai mare prostie....nu mai are farmec atunci sa prinzi trupele pe oaza la inactivi....nu ar mai fi facut Urat pe s1 aproape 2 milioane de mortaciuni daca ar fi aceasta optiune!

te-ai uitat la filme cu zombie sau ce vorbesti cand te referi la inviatul trupelor? :) in plus cred ca nu ai citit bine descrierea, trupele pot fi retrase doar daca nu ai vreun atac in mai putin de 3 ore. Avand in vedere ca Uratul face 4 ore pana in orice punct al hartiinu prea te ajuta pe plan defensiv. in Schimb pe el ca atacator il avantajeaza foarte mult deoarece in o zi poate curata 6 oaze.

am votat nu... dezavantajul este foarte mare pentru unii jucatori, plus ca imi taie placerea de a sta si face calcule sa prind trupele atacatorului la secunda...

Citat În prealabil postat de Lowrence Vizualizare mesaj
    aici se vorbeste de rox nu de s1
    bine zis... uratul daca se baga pe rox poate curata 18 oaze in o zi... adica ar lasa fara trupe mai bine de jumatate din alianta ta pe fiecare zi :)

Fermier
    Data înregistrării
    27.11.2009
    Locație
    Pula, Croatia

Implicit

Citat În prealabil postat de nasty boy Vizualizare mesaj

priveste partea buna: daca majoritatea or sa voteze cu "da" nu o sa mai trebuiasca sa astepti trupele ca sa dai un nou atac. se vor intoarce automat, ceea ce este un lucru bun

Consul
    Data înregistrării
    05.08.2008

Implicit

V-as ruga sa nu spamati in acest topic. De asemenea, va rog sa recititi cu atentie caracteristicile noii versiuni (link-ul e la semnatura mea) si sa nu votati doar din plictiseala... ganditi-va ca aceasta optiune va fi adaugata sau va lipsi pe intreaga desfasurare a serverului urmator.

O zi buna!

Fermier
    Data înregistrării
    19.06.2008
    Locație
    Iasi

Implicit

Citat În prealabil postat de Urat Vizualizare mesaj
    priveste partea buna: daca majoritatea or sa voteze cu "da" nu o sa mai trebuiasca sa astepti trupele ca sa dai un nou atac. se vor intoarce automat, ceea ce este un lucru bun
    Nu cred ca e valabila optiunea asta cand dai tu atacul...

Fermier
    Data înregistrării
    08.12.2009

Implicit pfffffffff

daca se va introduce aceasta optiune se va distruge farmecul travianului...respect

Fermier
    Data înregistrării
    27.11.2009
    Locație
    Pula, Croatia

Implicit

e valabila dupa ce trupele tale au atacat satul respectiv. drumul de intoarcere va fi facut imediat in cazul activarii acestui serviciu

Fermier
    Data înregistrării
    08.12.2009

Implicit nu e bine

daca se va introduce aceasta optione se va distruge tot farmecul travianului!!!

exEchipa Bristena's Avatar
    Data înregistrării
    22.11.2007
    Locație
    Timisoara / Berlin

Implicit

Citat În prealabil postat de Robert87 Vizualizare mesaj
    ....plus ca imi taie placerea de a sta si face calcule sa prind trupele atacatorului la secunda...
    Nu stiu in ce masura are legatura optiunea de intoarcere imediata a trupelor cu prinsul trupelor la secunda.

Intervin cu cateva explicatii, pentru ca - din mesajele voastre - deduc ca nu toti jucatorii au inteles in intregime despre ce este vorba.

Optiunea despre care se discuta aici se refera la intoarcerea imediata in sat a trupelor trimise sa atace. Adica eu am trupele pe drum si vreau sa revina imediat in sat (satul meu - nu sa ajunga atacul in satul inamic!). Activez optiunea si ele revin instantaneu.

Nu se refera la altceva. Nu confundati cu optiunea de eschivare a trupelor, etc.
    Ultima modificare efectuată de Bristena; 08.12.2009 la 16:47:58.
    Din iunie 2011, nu mai fac parte din echipa Travian. Va rog sa nu imi trimiteti mesaje private cu intrebari despre joc. Adresati-va membrilor echipei Travian.

Pagina 2 din 16 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. Chestionar Concurs aniversar Travian!
    Postat de Vali_Ro în forumul General
    Răspunsuri: 14
    Ultimul mesaj: 04.01.2013, 00:49:38
  2. Chestionar
    Postat de stormu în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 2
    Ultimul mesaj: 11.02.2011, 18:34:17
  3. Chestionar
    Postat de angel4you în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 3
    Ultimul mesaj: 25.07.2009, 18:11:13
  4. Chestionar