Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 21 la 30 din 32

Subiect: Fisc

Sătean
    Data înregistrării
    29.07.2009

Talking 1 aprilie

ALIANTA : NewGen SI ReSpEcTSE LASA DE JOC DE FINITIV PENTRU CA NU ARE ROST SA JOACE PE SV5 SE MUTA PE ALTE SV:ktd:

Meșteșugar
    Data înregistrării
    06.05.2009
    Locație
    Romania si asta imi ocupa tot timpul

Implicit salut, va fost dor de mine??

Ce faceti baieti, va bateti intre voi??? Imortal fost wing fisc si cu un alt wing fisc, potolitiva ce dracu, corb la corb nu-si scoate ochi

Meșteșugar aliutza's Avatar
    Data înregistrării
    30.10.2008
    Locație
    aria perfectului prea simplu

Implicit

Citat În prealabil postat de Homeless Vizualizare mesaj
    Ce faceti baieti, va bateti intre voi??? Imortal fost wing fisc si cu un alt wing fisc, potolitiva ce dracu, corb la corb nu-si scoate ochi
    de plictiseala ne facem de lucru ca sa avem dupaia antrenament pt restul hartii :)))
    diliutza19 - s4.ro - 2007-2008 prima runda (Bushido*)
    FoOsA - s5.ro - 2007-2008 prima runda (Bacchus0)
    foosa - s7.ro - 2008-2009 prima runda (NR M)
    foosa - s5.ro - 2009-2010 a doua runda (Oblic 69)

Meșteșugar
    Data înregistrării
    06.05.2009
    Locație
    Romania si asta imi ocupa tot timpul

Implicit hmm

Sa nu fugiti iara cu milogeala la cei din loja pt inca o alianta, fi mai ponderat in afirmati de genul noi si restul harti, ca de 2 ani va tot schimbati numela si faceti ally cu toate cadranele, daca vrei sa sti cum e sa te bati in dezavantaj numeric cu sanse minime de castig, intreabane pe noi cei din Rock

Negustor Wlad's Avatar
    Data înregistrării
    23.08.2009
    Locație
    porc homless caut cocina si troc

Implicit

Citat În prealabil postat de Homeless Vizualizare mesaj
    Sa nu fugiti iara cu milogeala la cei din loja pt inca o alianta, fi mai ponderat in afirmati de genul noi si restul harti, ca de 2 ani va tot schimbati numela si faceti ally cu toate cadranele, daca vrei sa sti cum e sa te bati in dezavantaj numeric cu sanse minime de castig, intreabane pe noi cei din Rock

Lasa ma homles ca fac iara alianta si le darama aliatii WW-urile Lol ce am mai ras cand a vazut atacurile

Fiscu ... asa sa faceti mah si serverul asta , faceti meta-alianta si iara va uitati cum ww lvl 100 se face in alt cadran

Meșteșugar
    Data înregistrării
    12.01.2010

Implicit

Citat În prealabil postat de Wlad Vizualizare mesaj
    Lasa ma homles ca fac iara alianta si le darama aliatii WW-urile Lol ce am mai ras cand a vazut atacurile

Fiscu ... asa sa faceti mah si serverul asta , faceti meta-alianta si iara va uitati cum ww lvl 100 se face in alt cadran

Vorbesti aiurea fara sa stii siuatia.
    Cei din Loja care au dat in Fisc au fost max 3-4. Astia erau conturi sustinute cu aur de alexchamp sau prieteni de-ai lui. Si implicit erau mai mult Rock decat Loja.... asa ca nu Loja au dat pe ei ci tot Rock, dar prin intermediari

Loja prin volk si mishu au fost corecti cu aliatii lor pana la final. Mishu chiar de a primit atacuri de la aliana Loja22 din care provenea rafael-cel care a "castigat" serverul nu a atacat ww-ul rafael.
    La fel el si ai lui nu au atacat ww-ul alexchamp cu toate ca scarba a dat personal pe mishu.
    Ultima modificare efectuată de Lg&co; 11.04.2010 la 01:40:32.

Negustor Wlad's Avatar
    Data înregistrării
    23.08.2009
    Locație
    porc homless caut cocina si troc

Implicit

Citat În prealabil postat de Lg&co Vizualizare mesaj
    Vorbesti aiurea fara sa stii siuatia.
    Cei din Loja care au dat in Fisc au fost max 3-4. Astia erau conturi sustinute cu aur de alexchamp sau prieteni de-ai lui. Si implicit erau mai mult Rock decat Loja.... asa ca nu Loja au dat pe ei ci tot Rock, dar prin intermediari

Loja prin volk si mishu au fost corecti cu aliatii lor pana la final. Mishu chiar de a primit atacuri de la aliana Loja22 din care provenea rafael-cel care a "castigat" serverul nu a atacat ww-ul rafael.
    La fel el si ai lui nu au atacat ww-ul alexchamp cu toate ca scarba a dat personal pe mishu.
    Pei nu faci decat sa confirmi ce am spus eu ............... v-ati atacat intre voi .
    Nu o mai dati cotita WW-ul s-a facut in cadranul de NE nu in sw .Au mai fost metaaliante care au castigat inpreuna un server dar aia nu dadeau hamere pe aliati si nici nu dadeau ora falsa de terminare a serverului.

Puteti sa ziceti ce vreti si sa contestati ce vreti dar adevaru e simplu ........ fisc a luptat un an intreg si nu mai aveati forta sa darmati si voii ww castigator. Armatele care le prezentati in filmulet nici nu ar fi zgariat WW.

Faceti pe marii aliati vezi doamne noi nu am atacat alaitii pei nu aveati cu ce ma singuri ati prezentat in filmulet ce armate ramasesera .

Asa ca asteptam de la Fisc sa incerce sa joace travian si pentu ei nu numai pt altii :)) si daca merita sa faca ww lvl100 atunci sa il faca daca nu sa nu isi mai aroge drepturi de castigatori .... castigatorii ro5 editia 2 au fost cei din NE.

Spor la joc

Meșteșugar
    Data înregistrării
    12.01.2010

Implicit

Citat În prealabil postat de Wlad Vizualizare mesaj
    Pei nu faci decat sa confirmi ce am spus eu ............... v-ati atacat intre voi .
    Nu o mai dati cotita WW-ul s-a facut in cadranul de NE nu in sw .Au mai fost metaaliante care au castigat inpreuna un server dar aia nu dadeau hamere pe aliati si nici nu dadeau ora falsa de terminare a serverului.

Puteti sa ziceti ce vreti si sa contestati ce vreti dar adevaru e simplu ........ fisc a luptat un an intreg si nu mai aveati forta sa darmati si voii ww castigator. Armatele care le prezentati in filmulet nici nu ar fi zgariat WW.

Faceti pe marii aliati vezi doamne noi nu am atacat alaitii pei nu aveati cu ce ma singuri ati prezentat in filmulet ce armate ramasesera .

Asa ca asteptam de la Fisc sa incerce sa joace travian si pentu ei nu numai pt altii :)) si daca merita sa faca ww lvl100 atunci sa il faca daca nu sa nu isi mai aroge drepturi de castigatori .... castigatorii ro5 editia 2 au fost cei din NE.

Spor la joc
    Eu am jucat in Loja, Eu vorbesc ca fost juc. Loja. Si Fisc mai avea vreo 3 armate minim, al lui sheldon era f. mare, darama singur un ww daca vroia.

In Loja ramasesera toate armatele principale, mishu si inca vreo 7-8 erau cu armatele plecate pe alexchamp. Dar binenteles iarasi o tradare - rafael, marele "castigator" a dat ora gresita, am citit cu ochii mei mesajele pe contul mishu la final CAND A DAT PAROLA.
    In loc sa fie multumit ca nu l-a ras mishu ,........ in fine, scar ....raman sacr... , iar OAMENII RAMAN OAMENI PANA LA FINAL

Iar ca o parere personala, nu NE a fost castigator ci Fiscul. De ce :
    - Loja nu meritau sa castige la cati tradatori au avut intre ei
    - rafael a fost un mare jmecher. Mai intai alianta lui a atacat atat ww-ul mishu de pe locul 2 cat si ww-ul alex de pe locul I, el fiind pe locul III. Apoi a dat artefractul de viteza lui alexchamp ca acesta sa dea pe mishu. Apoi a dat ora gresita de terminare a serverului
    - Lojele au avut un razboi usor cu wogul, dar un razboi f. bine organizat si dirijat
    - fiscul a avut razboi greu cu rockul
    - Juc din Loja , conturi ale lui alexchamp si implicit ale rockului au dat pe ww-uri fisc,
    - Juc fisc nu au dat in ww-uri Loja
    Ultima modificare efectuată de Lg&co; 12.04.2010 la 01:55:02.

Fermier
    Data înregistrării
    22.05.2009

Implicit

Wlad , FISC-ul a fost cel mai bine organizat cadran si au jucat cel mai frumos , si pe parcurul serverului trecut au fost 2 razboaie mari si late WOG - LOJA si FISC - ROCK. Diferenta a facut-o valoarea partilor implicate.

Pentru Loja , Wog-ul a fost un adversar slab organizat rezultand din asta o uzura mai mica pentru numarul de armate de care dispunea Loja, pe cand Fiscul a avut un adversar redutabil ceea ce a condus a un razboi de uzura care intr-o oarecare masura i-a scos din carti.

Iar in ce priveste ww-ul Michidutz, am vrut sa platim niste polite Wog-ului si am decis sa ii lasam fara unul din ww-uri si ce-a urmat a fost distractie.

Legat de Rafael, cine isi va aduce aminte de el si de castigarea serverului , isi va aduce aminte si in ce circumstante a facut-o , isi va mai aduce aminte si de ceilalti care si-au lasat amprenta pe finalul s5 de runda trecuta. Acum fiecare sa se gandeasca cum ar vrea sa fie tinut minte , ca un castigator controversat sau ca un pierzator cu onoarea nepatata.

Salutare tuturor

Artizan MARIUS 96's Avatar
    Data înregistrării
    15.03.2010
    Locație
    OT

Implicit

thpopa 1 aprilie
    ALIANTA : NewGen SI ReSpEcTSE LASA DE JOC DE FINITIV PENTRU CA NU ARE ROST SA JOACE PE SV5 SE MUTA PE ALTE SV

nu prea cred

Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți posta răspunsuri
  • Nu poți posta atașamente
  • Nu-ți poți edita mesajele
  •