Vizualizare rezultate sondaj: Cine credeti ca va castiga runda actuala?

Votanți
110. Nu poți vota în acest sondaj
Pagina 198 din 219 PrimulPrimul ... 98148188196197198199200208 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 1.971 la 1.980 din 2187

Subiect: S1 - Runda IV

Filozof
    Data înregistrării
    05.03.2009

Implicit

@ciortanel:
    Nu am acces la voi pe forum cu niciun cont, partea din care am dat citate aici pe forum mi-a fost trimisa intr-o arhiva de catre cineva care acces la voi pe forum si care era indignat de ce a citit. Respectivul nu este spion, nu este in Lords, ci are cont dat si aprobat de catre conducerea ta. Eu nu intru acolo.
    In plus: cum se numeste unul care arunca o provocare public la o discutie, iar cand i se raspunde la provocare, respectivul se face ca ploua?
    Raspuns: las

Si cu asta inchei orice discutie cu tine pentru ca pe parcursul a 10 pagini ne-ai demonstrat cine esti si cum gandesti. Stiu deja insultele pe care o sa le arunci, le repeti la fiecare 2 posturi. (neuroni, circumvolutiuni, creier, retard, etc)

Pe aceasta cale anunt ca alianta Krypton se retrage din cursa ww-urilor.

Distractie placuta in continuare
    ro6: crawler (eagles apache) runda 1
    ro1: crawler (saints) runda 3
    ro6: genseric (atw) runda 2
    ro1: nightcrawler (krypton) runda 4
    ro6: nimeni (aegis) runda 3
    ro1: nimeni (Krypton) runda 5

Meșteșugar 2in1's Avatar
    Data înregistrării
    21.08.2008
    Locație
    Bucuresti

Implicit

Citat În prealabil postat de eora Vizualizare mesaj
    Pai si ce ai vrea ?? Crezi ca se poate sa joci corect si sa castigi?? :))
    Bafta tuturor!
    Ne-a aratat mh-ul cat de corect joci tu!

Artizan
    Data înregistrării
    25.02.2010
    Locație
    Sub o cleoamba verde si-un chetroi vulcanic

Implicit

Citat În prealabil postat de crawler Vizualizare mesaj
    @ciortanel:
    Nu am acces la voi pe forum cu niciun cont, partea din care am dat citate aici pe forum mi-a fost trimisa intr-o arhiva de catre cineva care acces la voi pe forum si care era indignat de ce a citit. Respectivul nu este spion, nu este in Lords, ci are cont dat si aprobat de catre conducerea ta. Eu nu intru acolo.
    In plus: cum se numeste unul care arunca o provocare public la o discutie, iar cand i se raspunde la provocare, respectivul se face ca ploua?
    Raspuns: las

Si cu asta inchei orice discutie cu tine pentru ca pe parcursul a 10 pagini ne-ai demonstrat cine esti si cum gandesti. Stiu deja insultele pe care o sa le arunci, le repeti la fiecare 2 posturi. (neuroni, circumvolutiuni, creier, retard, etc)

Pe aceasta cale anunt ca alianta Krypton se retrage din cursa ww-urilor.

Distractie placuta in continuare
    Pai posezi asa ceva amice?Daca posedai nu te bagai ca musca in seama.In plus eu sunt adeptul democratiei si imi iau libertatea sa discut cu cine vreau eu si cand vreau eu.Tu nu meriti sa o fac si daca vrei sa sti de ce da-ti singur raspunsul sau priveste in trecutul tau glorios pe s1,mai exact acum 3 luni.Eu la flit raspund dublu dar pt tine deja era portia dubla pregatita de multa vreme doar asteptam momentul prielnic sa ti-o servesc.Alianta Krypton?WW-uri ?Pai ati fost in cursa mai eroule ca sa vorbesti de o cursa?A fost doar senzatia ta ca si pe fostul server asa ca lasa-ne si du-te cu macaroana cu tot si spargeti un server de com apoi reveniti gloriosi acasa(m-as mira sa faceti fata acolo,eventual sa va luati genunchere inainte sa nu va rupeti rotulele de stat in genunchi in fata ,,elitei" occidentale )Pe parcursul a 200 de pagini o sa iti demonstrez ca nu mor caii cand vor cainii ca iti convine tie sau nu,isteria ta ma lasa rece iar balivernele tale doar din dorinta de a iti justifica esecul lamentabil nu fac decat sa iti confere un statut de lider cu pampers.Scuteste forumul asta de acuze false,neputinta ta sa a lui haegius nu va da nici un drept sa insultati sau sa acuzati un cadran intreg sau o familie de aliante Lords care au muncit enorm.Faptul ca ati fost surclasati de o echipa de elita ar trebui sa va dea de gandit,sa va stergeti mucii si sa incercati sa vedeti unde ati gresit si nicidecum sa aruncati cu pietre.Tu si aega ati tras doar pt voi practic,lorzii au tras pt toate aliantele lor.
    Voi ati dorit sa rupeti gura targului si sa faceti istorie,gretos as spune eu.Lorzii au pus accent si pe cel mai minuscul amanunt in comparatie cu voi care ati dat cu flit plini de aroganta si de aere asa ca fa-ti un bine si taci.Eu nu uit si nu iert si tu ai fost victima propriului tau orgoliu marunt.
    HAI PA!!

P.S -si aia cu forumul ......mai taie din ele Gigele ca pute
    Ultima modificare efectuată de amy_creatza; 25.02.2011 la 18:46:26.

Meșteșugar 2in1's Avatar
    Data înregistrării
    21.08.2008
    Locație
    Bucuresti

Implicit

Alt mister dezlegat. Lords s-a inteles cu Saints sa dea in krypton. Mare intelegere mare.
    De mult ce s-au inteles, Saints a doborat 2 nivele la minune si 2-3 la zid probabil.
    In cazul in care nu intelegeti inca, s-a plecat pe eora cand avea lvl 60 si ceva, intre timp noi am dus la 0, iar ei au dat...... prost.
    De ce au ales Krypton si nu Lords?? Alt mister.... Urmeaza alta acuzatie probabil....

Fermier
    Data înregistrării
    07.01.2011

Implicit

Citat În prealabil postat de 2in1 Vizualizare mesaj
    Ne-a aratat mh-ul cat de corect joci tu!

Alex scuteste-ma cu faze de de genul asta. Da am intrat 4 oameni si am avut grija de ww --nu am ascuns nici un ip si am facut-o pe fata --parca voi nu faceti la fel.
    Ultima modificare efectuată de amy_creatza; 25.02.2011 la 18:48:41. Motiv: Grija la exprimare

Meșteșugar 2in1's Avatar
    Data înregistrării
    21.08.2008
    Locație
    Bucuresti

Implicit

Citat În prealabil postat de eora Vizualizare mesaj
    Alex scuteste-ma cu faze de de genul asta. Da am intrat 4 oameni si am avut grija de ww --nu am ascuns nici un ip si am facut-o pe fata --parca voi nu faceti la fel.

Ce repede insa ajung informatiile de la maretii mh-ri la voi. De altfel ce sa mai ma mir daca pupincuriti bine.
    Ai scris la tine pe forum desteptule.
    Normal ca nu am facut, s-a intrat doar prin sitteri si coplayeri.

Cum ziceam la toate greselile voastre nu voi sunteti de vina, noi suntem.

Fermier
    Data înregistrării
    07.01.2011

Implicit

Citat În prealabil postat de 2in1 Vizualizare mesaj
    Ai scris la tine pe forum desteptule.
    Normal ca nu am facut, s-a intrat doar prin sitteri si coplayeri.

Cum ziceam la toate greselile voastre nu voi sunteti de vina, noi suntem.
    adica 4 oameni :)

mda ...

Mi-a curs si-o lacrima -- sincer -- toti au vazut ce fel cuvant aveti, iar acu mai nou o ardeti in vrajeala cu faze de genul "Cum ziceam la toate greselile voastre nu voi sunteti de vina, noi suntem".

Pacat ca odata chiar am crezut ca ai cuvant si coloana vertebrala, dar ...

Felicitari pentru victorie si multa bafta in viata!

p.s. Scuze de faza cu mh-rii --atunci (cel putin eo recunosc cand gresesc)

Sătean Blodskaal's Avatar
    Data înregistrării
    04.10.2010

Implicit

Urat mai stai mult sa ne scoti ochii pentru lucrurile pe care noi le recunoastem? Ce-ar fi sa incepi sa dai din degetele si sa ne explici si noua in sfarsit cum a fost treaba cu ruperea asta pana la urma?

Si cu bere n-am uitat ca trebuie sa fac cinste, dar aia e alta poveste. Hai sa nu amestecam cele doua subiecte.

later edit: ah, acum asteptam sa il catapultati pe wow ca sa va tineti promisiunea fata de SDA :)
    Ultima modificare efectuată de Blodskaal; 25.02.2011 la 18:10:18. Motiv: sa nu fac double post
    Blodskaal s6.com (prima editie) - R.E.S.T. Inquisitor
    Obsexsion s1.ro (provizoriu doar, prima editie) - Muntenia Lider
    Nerevarina s4.ro (prima editie) - R.E.S.T. Inquisitor
    Blodskaal s1.ro (a 4a editie) - Krypton Lider / Diplomat

Artizan
    Data înregistrării
    15.05.2009

Implicit

Citat În prealabil postat de Blodskaal Vizualizare mesaj
    Urat mai stai mult sa ne scoti ochii pentru lucrurile pe care noi le recunoastem? Ce-ar fi sa incepi sa dai din degetele si sa ne explici si noua in sfarsit cum a fost treaba cu ruperea asta pana la urma?

Si cu bere n-am uitat ca trebuie sa fac cinste, dar aia e alta poveste. Hai sa nu amestecam cele doua subiecte.

later edit: ah, acum asteptam sa il catapultati pe wow ca sa va tineti promisiunea fata de SDA :)
    Avem locurile 3,4,5 . Nu 2,3,4,5.
    Makes sense?