Vizualizare rezultate sondaj: Cine credeti ca va castiga runda actuala?

Votanți
110. Nu poți vota în acest sondaj
Pagina 2 din 219 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 11 la 20 din 2187

Subiect: S1 - Runda IV

Meșteșugar Don Anonymus's Avatar
    Data înregistrării
    05.04.2010
    Locație
    Nicăieri și peste tot...

Implicit

Salut !

Cum e server 1 ? Am observat că sunt cam puțini jucători acolo, față de celelalte servere. Oare o să fie mai mulți ?

Negustor the saint's Avatar
    Data înregistrării
    02.09.2009
    Locație
    pe luna

Implicit

Citat În prealabil postat de Don Anonymus Vizualizare mesaj
    Salut !

Cum e server 1 ? Am observat că sunt cam puțini jucători acolo, față de celelalte servere. Oare o să fie mai mulți ?
    o sa fie probabil iarasi 15000 conturi se incepe , pest 1 luna 9000 si pe la midgame 4000 din care 2000 sunt multiaccounturi la final o sa ramana iarasi 2000 cu 800 jucatori restul conturi secundare ale lor.

eu de unul nu mai incep , m-am lamurit de s1.

Las pe cei mai mare sa se rupa in figuri Singura lor rugaminte este sa se bage cat mai multi noob

Banat
    Data înregistrării
    12.01.2009
    Locație
    Undeva prin Est

Implicit

Citat În prealabil postat de the saint Vizualizare mesaj
    o sa fie probabil iarasi 15000 conturi se incepe , pest 1 luna 9000 si pe la midgame 4000 din care 2000 sunt multiaccounturi la final o sa ramana iarasi 2000 cu 800 jucatori restul conturi secundare ale lor.

eu de unul nu mai incep , m-am lamurit de s1.

Las pe cei mai mare sa se rupa in figuri Singura lor rugaminte este sa se bage cat mai multi noob
    Pai nu stiu cati lideri de serverul trecut or sa mai fie acum...Adica ma refer la liderii imm-ului

Negustor the saint's Avatar
    Data înregistrării
    02.09.2009
    Locație
    pe luna

Implicit

Citat În prealabil postat de Shevcenko Vizualizare mesaj
    Pai nu stiu cati lideri de serverul trecut or sa mai fie acum...Adica ma refer la liderii imm-ului
    pei cine stie oricum sincer nu cred ca o sa fie imbulzeala la jucatori buni pe acest server . o sa fie cativa care o sa intre totusi ca sa se simta Caesar in comparatie cu ceilalti sa arate cat de buni sunt printre noob. Eu cu cati am vb stiu ca nu o sa joace s1

si sunt multi care pe ultima suta de metri s-au hotarat sa nu intre din cauza updateurilor recente .

si la mine la fel o sa fie . o sa fac o pauza dupa ce termin serverul pe care joc . pe cand o sa incep iarasi o sa ma trezesc ca putem antrena si caini si ca sa dai 3 atacuri la secunda 1 gold plata , si poti sa sa dai 1 atac la 2 zile dar nu mai departe de 30 patratele

Negustor Artifact's Avatar
    Data înregistrării
    30.08.2009
    Locație
    Satu Mare

Implicit

Citat În prealabil postat de yo_lau Vizualizare mesaj
    Mihai, tu de ce nu o sa mai joci ?De ce nu continui traditia contului Picant :D?
    Pai, sunt mai multe motive..
    In primul rand pt ca cealalta jumatate nu mai joaca. Iar in cel de-al doilea pt schimbarile astea tampite din ultima perioada.

Citat În prealabil postat de thpopa Vizualizare mesaj
    la inceput e ca pe orce servar mai ales ca in prima saptamana nu putem ferma pt ca toti avem protectie
    deci uitativa in top ca o sa fiu acolo
    In primele 3 zile nu se poate farma.. :) Apoi, se va putea farma.
    ! Mons†er
    "I was Born This Way" - X Mother Monster
    !

Senator sade's Avatar
    Data înregistrării
    07.04.2008

Implicit

Unii ne retraim deja tineretea travianistica pe travian.org unde conteaza cine stie meserie nu cine are gold. In afara de .org travian a ajuns o caterinca de joc unde succesul e 50% pricepere, 50% aur, asta ca sa fiu indulgent. Pe org nu se joaca cu aur, nu se dau instante, nu se da npc, nu exista bonus plus la productie ci doar contul plus ca sa poti da la facut doua cladiri. Nu sunt nici inventiile delirante cu detasamente la adunare si nici inovatia ridicola cu eschiva care e bataie de joc la adresa jucatorilor care stau noaptea sa spioneze si altii dorm cu eschiva activata. Finalul de server indiferent de server e o minciuna de fapt si castiga cine e in stare sa calareasca mai multe conturi pe proxy si are buzunar adanc sa bage gold peste tot. Pe un server fara aur e munca multa la un cont, ar fi f greu sa tii si 1-2 conturi defensive. Sa nu mai vorbim ca distrugerile sunt f greu de recuperat si un sat in cropdeath, ii cam zici adio. Pe niciun server n-am intalnit pana acum goldisti ca pe s1 care peste noapte practic refaceau pagubele produse.
    Daca celor de la travian germania le-ar pasa de joc ar lasa in fiecare tara un server clasic, fara gold unde sa joace gamerii adevarati. Nu se intampla asa si prin urmare cine e pasionat de joc merge pe travian.org. In concluzie, niciun jucator adevarat nu se va mai inscrie pe serverele romanesti, sau servere vers 3.6 in general, fiindca e pierdere de vreme.
    REGULA: Nu discut polemic decat cu persoane care se prezinta cu numele din joc si care raspund la intrebari legate de cariera de jucator/lider travian.
    Fondator Bushido 2007-2010
    Won: s2.com 2006/7; s7.com 2007/8; s3.ro 2007/8; s4.ro 2008/9; s4.ro 2009/10; s5.com 2010/11
    Lost: s4.ro 2007/8; s1.ro 2009/10

Fermier
    Data înregistrării
    06.04.2010

Smile alianta

si pe mine sa ma anuntati,dabea astept lumea 1 poate ma fac roman ca pe 5

Data înregistrării
    05.04.2010
    Locație
    Nicăieri și peste tot...

Implicit

Fraților, dar de ce aveți o părere așa de rea despre server 1 ? Dacă server 1 e cum ziceți voi, înseamnă că fiecare server e cum ziceți voi. De ce doar server 1 e așa !? Românii sunt peste tot la fel. Și încă ceva... multiaccount-ul este interzis din câte știu eu - nu poate să-i prindă pe cei care dețin acest lucru dacă sunt așa de mulți ?

Negustor Artifact's Avatar
    Data înregistrării
    30.08.2009
    Locație
    Satu Mare

Implicit

Citat În prealabil postat de Don Anonymus Vizualizare mesaj
    Fraților, dar de ce aveți o părere așa de rea despre server 1 ? Dacă server 1 e cum ziceți voi, înseamnă că fiecare server e cum ziceți voi. De ce doar server 1 e așa !? Românii sunt peste tot la fel. Și încă ceva... multiaccount-ul este interzis din câte știu eu - nu poate să-i prindă pe cei care dețin acest lucru dacă sunt așa de mulți ?
    Ro1 are o istorie pe care majoritatea o cunosc... Cei mai multi, atunci cand este vorba de Ro1 se gandesc la "Celebru furt de ML", facut de catre Auris...Un jucator ce regreta fapta facuta. :) Cu cateva minute inainte ca totul sa se termine, ML-ul a fost mutat in alianta adversa, astfel cei care-au ajutat la construirea si aparararea acestuia au pierdut, dar au primit si o lectie dura in acelasi timp. Asta e, "te iert, dar nu te uit.." - spunea o vorba din batrani

Si mai sunt multe evenimente importante de-a lungul Ro1-urilor, insa toti vorbesc doar despre acel "furt"...
    ! Mons†er
    "I was Born This Way" - X Mother Monster
    !

Data înregistrării
    05.04.2010
    Locație
    Nicăieri și peste tot...

Implicit

Citat În prealabil postat de Artifact Vizualizare mesaj
    Ro1 are o istorie pe care majoritatea o cunosc... Cei mai multi, atunci cand este vorba de Ro1 se gandesc la "Celebru furt de ML", facut de catre Auris...Un jucator ce regreta fapta facuta. :) Cu cateva minute inainte ca totul sa se termine, ML-ul a fost mutat in alianta adversa, astfel cei care-au ajutat la construirea si aparararea acestuia au pierdut, dar au primit si o lectie dura in acelasi timp. Asta e, "te iert, dar nu te uit.." - spunea o vorba din batrani

Si mai sunt multe evenimente importante de-a lungul Ro1-urilor, insa toti vorbesc doar despre acel "furt"...
    Cum poți să furi ww/ml !? poate doar dacă accesezi contul celui care deține ml și îl bagi pe ăla în alianța adversară... dar mi se pare imposibil.. Cum se paote așa ceva ? Cred că nu te-am înțeles prea bine..

Pagina 2 din 219 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: RO-3, Runda a IX-a
    Postat de CM Yaenara în forumul Politica si diplomatie - Server 3
    Răspunsuri: 48
    Ultimul mesaj: 29.12.2016, 03:44:01
  2. :: război :: S5- Runda a V-a
    Postat de amy_creatza în forumul s5.travian.ro
    Răspunsuri: 816
    Ultimul mesaj: 26.06.2013, 19:16:22
  3. S7 - Runda III
    Postat de Nicole în forumul s7.travian.ro