Vizualizare rezultate sondaj: Cine credeti ca va castiga runda actuala?

Votanți
110. Nu poți vota în acest sondaj
Pagina 3 din 219 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 21 la 30 din 2187

Subiect: S1 - Runda IV

Negustor yo_lau's Avatar
    Data înregistrării
    22.12.2008
    Locație
    Timisoara

Implicit

Citat În prealabil postat de Don Anonymus Vizualizare mesaj
    Cum poți să furi ww/ml !? poate doar dacă accesezi contul celui care deține ml și îl bagi pe ăla în alianța adversară... dar mi se pare imposibil.. Cum se paote așa ceva ? Cred că nu te-am înțeles prea bine..
    Tocmai cel care a detiut WW-ul respectiv ...era tradatorul...si a intrat in alianta adversa ...

Sătean
    Data înregistrării
    29.07.2009

Implicit

Citat În prealabil postat de yo_lau Vizualizare mesaj
    Tocmai cel care a detiut WW-ul respectiv ...era tradatorul...si a intrat in alianta adversa ...
    ex sv3 sa terminat astfel

Senator
    Data înregistrării
    06.05.2009
    Locație
    Bucuresti

Implicit

Citat În prealabil postat de thpopa Vizualizare mesaj
    ex sv3 sa terminat astfel
    Gresesti...contul "despot" a fost de la bun inceput contul lui MadFrog ;)

Juca si pe MadFrog in acelasi timp daca nu ma insel...

Acolo a fost prea de tot..."despot" era la conducerea aliantei WiDe...avea numar de telefon separat pt WiDe-isti,se ducea la mettinguri cu cei din WiDe ;)

Meșteșugar Don Anonymus's Avatar
    Data înregistrării
    05.04.2010
    Locație
    Nicăieri și peste tot...

Implicit

Citat În prealabil postat de yo_lau Vizualizare mesaj
    Vai ! Cât șarlatanism... și așa se face de s1 are o reputație așa de proastă... chiar nu îi înțeleg pe ăștia. Sau stai - poate a primit ceva bani ca să facă chestiia asta

Negustor yo_lau's Avatar
    Data înregistrării
    22.12.2008
    Locație
    Timisoara

Implicit

Vai ! Cât șarlatanism... și așa se face de s1 are o reputație așa de proastă... chiar nu îi înțeleg pe ăștia. Sau stai - poate a primit ceva bani ca să facă chestiia asta
    Din ce a afrimat Auris (cel care a furat ww acum 2 servere)...a fost o razbunare de`a lui ..pentru ca cel din Ilo(alianta tradata) iau dus capitala la 0 ...sau ceva de genu ....iar el s`a razbunat in felul acesta .....si a zis ca Regreta fapta si daca ar mai fi pus intr`o asemenea situatie nu ar mai face`o .

Data înregistrării
    02.03.2010

Implicit

Nu inteleg de unde reputatia "proasta" a s1, eu stiu ca dimpotriva s1 e server-ul care de fiecare data a fost altceva decat celelalte servere romanesti. Aici am intalnit cei mai buni jucatori de pe toate server-ele pe care am jucat. Pe de alta parte s1 nu e recunoscut prin actiunea lui Auris, ci prin victoria Dracon, adica o victorie de 1,5 la 2,5. Faptul ca o parte dintre veterani au renuntat, nu se datoreaza "proastei reputatii" ci datorita schimbarilor de versiune si atat. Cine spune altceva da dovada de o mare ipocrizie.

Senator sade's Avatar
    Data înregistrării
    07.04.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de Ahtum Vizualizare mesaj
    Nu inteleg de unde reputatia "proasta" a s1, eu stiu ca dimpotriva s1 e server-ul care de fiecare data a fost altceva decat celelalte servere romanesti. Aici am intalnit cei mai buni jucatori de pe toate server-ele pe care am jucat. Pe de alta parte s1 nu e recunoscut prin actiunea lui Auris, ci prin victoria Dracon, adica o victorie de 1,5 la 2,5. Faptul ca o parte dintre veterani au renuntat, nu se datoreaza "proastei reputatii" ci datorita schimbarilor de versiune si atat. Cine spune altceva da dovada de o mare ipocrizie.
    S1 e recunoscut prin primul server care a fost unul din cele mai bune de pe ro, fiind poate si primul de la noi si unde au activat jucatori care se formasera pe com iar altii care au fost la prima experienta travian au putut invata multe. Tot ce a urmat de la versiunea 3.0 in sus, indiferent de server, a fost caterinca dupa parerea mea; ne-am adaptat la sistem dar personal nu mi-a placut deloc. Mi-ar placea ca veteranii sa vina sa facem un .org asa cum am spus si mai jos, fiindca acolo e alta viata.
    REGULA: Nu discut polemic decat cu persoane care se prezinta cu numele din joc si care raspund la intrebari legate de cariera de jucator/lider travian.
    Fondator Bushido 2007-2010
    Won: s2.com 2006/7; s7.com 2007/8; s3.ro 2007/8; s4.ro 2008/9; s4.ro 2009/10; s5.com 2010/11
    Lost: s4.ro 2007/8; s1.ro 2009/10

Meșteșugar Don Anonymus's Avatar
    Data înregistrării
    05.04.2010
    Locație
    Nicăieri și peste tot...

Implicit

Măi fraților. În joc mie mi s-a zis că s1 e ”în ordine”. Acum pe forum (nu neapărat aici) am auzit chestii rele despre s1. Apoi iar mi se zice că se găsesc cei mai buni jucători. Păi eu ce să mai cred !? Am auzit că se bagă gold în prostie acolo... e rău că nu există vre un server fără și fără gold deloc. Nu contează, ce vreau să știu este, dacă fac cumva o greșală dacă intru pe s1. E o idee bună ? Hai că nu mai sunt decât 6 zile până la începere și 4 zile până la pre-registrare !

Senator sade's Avatar
    Data înregistrării
    07.04.2008

Implicit

Măi fraților. În joc mie mi s-a zis că s1 e ”în ordine”. Acum pe forum (nu neapărat aici) am auzit chestii rele despre s1. Apoi iar mi se zice că se găsesc cei mai buni jucători. Păi eu ce să mai cred !? Am auzit că se bagă gold în prostie acolo... e rău că nu există vre un server fără și fără gold deloc. Nu contează, ce vreau să știu este, dacă fac cumva o greșală dacă intru pe s1. E o idee bună ? Hai că nu mai sunt decât 6 zile până la începere și 4 zile până la pre-registrare !
    Faci o greseala daca te inscrii pe orice server ro dupa parerea mea. S1 nu e cu nimic deosebit, fiecare server are istoria sa, insa o constanta e mereu - versiunea 3.6 + goldisti + o cursa nebuna care poate sa triseze mai mult.
    REGULA: Nu discut polemic decat cu persoane care se prezinta cu numele din joc si care raspund la intrebari legate de cariera de jucator/lider travian.
    Fondator Bushido 2007-2010
    Won: s2.com 2006/7; s7.com 2007/8; s3.ro 2007/8; s4.ro 2008/9; s4.ro 2009/10; s5.com 2010/11
    Lost: s4.ro 2007/8; s1.ro 2009/10

cypri

Implicit

cred ca am sami gasesc unu 2 fosti colegi dupa fostul ro6
    si o sa formam o echipa pe singur cont inca nush in ce zona sa ne inregistram cred ca aleator e cel mai bn!
    nu am prea mult timp de travian de cand zic ca va fi unul din ultimele servare

Pagina 3 din 219 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: RO-3, Runda a IX-a
    Postat de CM Yaenara în forumul Politica si diplomatie - Server 3
    Răspunsuri: 48
    Ultimul mesaj: 29.12.2016, 03:44:01
  2. :: război :: S5- Runda a V-a
    Postat de amy_creatza în forumul s5.travian.ro
    Răspunsuri: 816
    Ultimul mesaj: 26.06.2013, 19:16:22
  3. S7 - Runda III
    Postat de Nicole în forumul s7.travian.ro