Vizualizare rezultate sondaj: Cine credeti ca va castiga runda actuala?

Votanți
110. Nu poți vota în acest sondaj
Pagina 4 din 219 PrimulPrimul ... 234561454104 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 31 la 40 din 2187

Subiect: S1 - Runda IV

Implicit

Ma bucur sa te revad Sade, il joci si pe urmatorul?

Implicit

Citat În prealabil postat de Don Anonymus Vizualizare mesaj
    Nu contează, ce vreau să știu este, dacă fac cumva o greșală dacă intru pe s1. E o idee bună ? Hai că nu mai sunt decât 6 zile până la începere și 4 zile până la pre-registrare !
    Serverul 1 trecut a fost foarte frumos, jucatorii au fost multi dar rai, fiind un server foarte greu multi au abandonat pe parcurs. Daca iti place jocul si dispui de timp pt el te poti inregistra linistit, de ce sa fie o greseala?!?

Banat
    Data înregistrării
    12.01.2009
    Locație
    Undeva prin Est

Implicit

Citat În prealabil postat de folkista Vizualizare mesaj
    Vai cine a intrat pe forum:))
    Tu joci pe urmatorul server 1?
    Ca si asa,vad ca mai nimeni nu zice nimic de nici o alianta pe viitorul server...

Ubuntu

Meșteșugar Don Anonymus's Avatar
    Data înregistrării
    05.04.2010
    Locație
    Nicăieri și peste tot...

Implicit

Serverul 1 trecut a fost foarte frumos, jucatorii au fost multi dar rai, fiind un server foarte greu multi au abandonat pe parcurs. Daca iti place jocul si dispui de timp pt el te poti inregistra linistit, de ce sa fie o greseala?!?
    Deoarece am deja un cont pe server 4. Daca am 2 conturi de-odata atunci, este o gresala ?

Negustor the saint's Avatar
    Data înregistrării
    02.09.2009
    Locație
    pe luna

Implicit

si la final cati au ramas :) reali si cati cu multiaccount , tare rai au fost intr-adevar

Fermier
    Data înregistrării
    02.11.2007
    Locație
    La bibliotecă în Cluj...

Implicit

Citat În prealabil postat de sade Vizualizare mesaj
    Mi-ar placea ca veteranii sa vina sa facem un .org asa cum am spus si mai jos, fiindca acolo e alta viata.
    De putina vreme a inceput un .org (cred ca de vreo 3 saptamani). Suntem in NV cativa romani, asa ca poate mai vin si altii... Serverul este in germana ce-i drept, dar ne descurcam cumva.
    Ultima modificare efectuată de Vic; 03.05.2010 la 12:32:40.
    Nu sunt un lider, dar mă conduc singur... ;)
    Aztecu - Imperio (ro6)

Artizan Chiar EA's Avatar
    Data înregistrării
    03.03.2008
    Locație
    Tg Nt

Implicit

Citat În prealabil postat de Artifact Vizualizare mesaj
    In curand Ro1, unul dintre cele mai "piperate" servere ( ca sa citez pe cineva ), se va restarta. Multi dintre cei care-au jucat runda trecuta nu vor mai continua. Fapt datorat, probabil, schimbarilor aparute in ultima vreme..sau din lipsa timpului..Raman doar amintirile si prieteniile legate de-a lungul anului

As vrea sa urez jucatorilor mult succes! Sa fie un server frumos, palpitant. :)
    Merci ca m-ai citat
    s1.ro poate fi numit serverul intrigilor. Nu stiu cum se face dar aici au activat un nr mare de personaje controversate.
    Multi jucatori buni, ferme putine (daca facem abstractie de multi-urile tinute pt farming de majoritatea vendetelor).
    Orgolii si razbunari la ordinea zilei.
    Certuri pe forum mai ceva ca pe otv, jigniri.
    Hammere prinse pe oaze en-gross, oaze proprii pline de spioni atacate pt topuri ofensive.
    Furturi de ww-uri sau lipsa de incredere intre aliati
    ...rasturnari bulversante de situatie in diplomatie... jocuri de culise mai ceva decat la teatru
    Sfinti fuduli invinsi de Draci din cauza greselilor divine ;))

S1 va ramane mereu un server special pentru mine. O lectie de viata (da, ati citit bine)
    Respect playerilor cu caracter, mult succes celor care au de gand sa (re)intre in joc.

Travian placut,
    ZeitzA (retired)
    Zeitza-s1.ro ediția 2009-'10
    Praf si Pulbere-s1.ro, 2010-2011
    eshanat si deea- x5.ro
    Pulberea, ts5.ro
    Restul e cancan.

Negustor the saint's Avatar
    Data înregistrării
    02.09.2009
    Locație
    pe luna

Implicit

Citat În prealabil postat de Badgirl Vizualizare mesaj
    Merci ca m-ai citat
    s1.ro poate fi numit serverul intrigilor. Nu stiu cum se face dar aici au activat un nr mare de personaje controversate.
    Multi jucatori buni, ferme putine (daca facem abstractie de multi-urile tinute pt farming de majoritatea vendetelor).
    Orgolii si razbunari la ordinea zilei.
    Certuri pe forum mai ceva ca pe otv, jigniri.
    Hammere prinse pe oaze en-gross, oaze proprii pline de spioni atacate pt topuri ofensive.
    Furturi de ww-uri sau lipsa de incredere intre aliati
    ...rasturnari bulversante de situatie in diplomatie... jocuri de culise mai ceva decat la teatru
    Sfinti fuduli invinsi de Draci din cauza greselilor divine ;))

S1 va ramane mereu un server special pentru mine. O lectie de viata (da, ati citit bine)
    Respect playerilor cu caracter, mult succes celor care au de gand sa (re)intre in joc.

Travian placut,
    ZeitzA (retired)
    citat de "chiar ea"

eu zic ca otv avea rating mai mic decat forumul s1 :) doar ca noah au mai intervenit si moderatorii si asa lumea nu a reusit sa se emancipeze

Senator sade's Avatar
    Data înregistrării
    07.04.2008

Implicit

Sunt pe primul loc la farm pe org si m-au napadit nostalgiile pentru ce jucam in 2006 cand nu era aur asa ca o sa zic pas la inca un server de goldisti si trisori (s1 sau oricare altul ca nu e dif.) si care se termina cu 2000 de playeri mai degraba fictivi, ca aia reali sunt cateva sute.
    REGULA: Nu discut polemic decat cu persoane care se prezinta cu numele din joc si care raspund la intrebari legate de cariera de jucator/lider travian.
    Fondator Bushido 2007-2010
    Won: s2.com 2006/7; s7.com 2007/8; s3.ro 2007/8; s4.ro 2008/9; s4.ro 2009/10; s5.com 2010/11
    Lost: s4.ro 2007/8; s1.ro 2009/10

Banat
    Data înregistrării
    15.05.2009
    Locație
    bucuresti

Implicit

Citat În prealabil postat de sade Vizualizare mesaj
    Sunt pe primul loc la farm pe org si m-au napadit nostalgiile pentru ce jucam in 2006 cand nu era aur asa ca o sa zic pas la inca un server de goldisti si trisori (s1 sau oricare altul ca nu e dif.) si care se termina cu 2000 de playeri mai degraba fictivi, ca aia reali sunt cateva sute.
    corect....
    s1 ro este un server unde ambitiile sunt mari...dar frumos ar fi sa intre cat mai multi jucatori care sa termine serverul....
    asa nu o sa ne mai chinuim cu 3-4 conturi.
    Nu cred ca a fost vre-un jucator care sa nu aibe cel putin 2 conturi s1.Ro -trecut

Pagina 4 din 219 PrimulPrimul ... 234561454104 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: RO-3, Runda a IX-a
    Postat de CM Yaenara în forumul Politica si diplomatie - Server 3
    Răspunsuri: 48
    Ultimul mesaj: 29.12.2016, 03:44:01
  2. :: război :: S5- Runda a V-a
    Postat de amy_creatza în forumul s5.travian.ro
    Răspunsuri: 816
    Ultimul mesaj: 26.06.2013, 19:16:22
  3. S7 - Runda III
    Postat de Nicole în forumul s7.travian.ro