Vizualizare rezultate sondaj: Cine credeti ca va castiga runda actuala?

Votanți
79. Nu poți vota în acest sondaj
  • GORGONA

10 12,66%
  • A_A_A

37 46,84%
  • Killer

7 8,86%
  • Akka

6 7,59%
  • gingasa

6 7,59%
  • ubita

2 2,53%
  • gc1

0 0%
  • r3d_mOoN

1 1,27%
  • LoMaXel

0 0%
  • -ZoZo-

7 8,86%
  • x_john_x

0 0%
  • LAURBALAUR27

3 3,80%
Pagina 3 din 39 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 21 la 30 din 383

Subiect: Discutii Server Ro2x

Negustor the saint's Avatar
    Data înregistrării
    02.09.2009
    Locație
    pe luna

Implicit

Citat În prealabil postat de Garmae Vizualizare mesaj
    Din anunt inteleg ca oricine joaca pana la final primeste o medalie, deci nu e nevoie sa bagi aur, nu nevoie sa intri de 20 de ori pe zi, e nevoie doar sa joci pana la sfarsit. Cei care vor fi in topuri si cel care va construi ML nivel 100 primesc alte tipuri de medalii, dar in final toata lumea va avea o medalie "Am jucat pe unicul 2x de pe .ro".
    sunt curios daca la reactia asta se asteptau admnii :) plebul se rascoala

oricum noi cei care jucam cat de cat constant suntem prea putini , fata de copii de 11-16 ani si nu numai (cei care stiu sa joace doar asa ca la fiecare click 2 sau 3 gold :)) ) care vor ca sa aiba medalia personalizata pe toate serverele , poate asta le da o motivatie in plus sa bage aur

Fermier
    Data înregistrării
    30.08.2010

Implicit ro 2x

asta cam asa e.. daca toti primesc ceva, poti juca doar pentru simpla placere... chiar o sa ma bag si eu.. bafta!

Negustor Waffen.SS's Avatar
    Data înregistrării
    16.04.2007

Implicit

"Tot medalii distinctive vor primi si cei mai buni jucatori ce se vor regasi in topuri precum si cel care va ridica Minunea Lumii la nivel 100."

Cine va primii medalii ? cei care se regasesc in top 1000 populatie ? cei care se gasesc in top 1000 atac ? cei care se regasesc in top 1000 defence ??? cei care se regasesc in top 1000 eroi ? sau toti din topurile enumerate mai sus

Fermier
    Data înregistrării
    19.10.2008

Implicit

si tot nu stiu cu ce ne incalzesc pe noi medaliile primite pentru simpla prezenta in acest s2x daca tot nu se califica nimeni nicaieri
    mai restructurati si voi jocul asta ca si asa nu sunt jucatori foarte multi
    in momentul cand vor fi mai putine servere si un speed de exemplu 3lumi normale si un speed concurenta va fi mult mai mare si atunci se va baga mai mult gold daca aia urmariti
    Pana la urma asta ii interesul vostru GOLD-ul

AMarcu's Avatar
    Data înregistrării
    14.10.2009
    Locație
    SUPER SECRETĂ

Implicit

Citat În prealabil postat de CretuRB Vizualizare mesaj
    Citat În prealabil postat de AMarcu Vizualizare mesaj
    Cum a ajuns așa repede la limită!

Așteptam de trei luni să joc!!!
    Cred ca esti singurul care sa puna atata pasiune pt un ro2x :))

Succese nebanuite !
    Așteptam de trei luni să jocTRAVIAN!!!
    Vreau să spun că n-am jucat travian de 3 lunidin cauza chestiei astea care se numește calc.că am ratat ro6 înregistrare proaspătă(așa am făcut pe ro2, doar că m-am înregistrat și am dat de belea), dar acum, cu monitorul reparat, am șansa la un vis devenit realitate!
    To spy is not just watching something with the binocular or stealing documents, it's also cleaning or taking control of a base or a defiance and never leting your enemies to kidnap your people or those you work for!
    Ai club, dă drumul la rock!!! Dar vezi că atragi musafiri nepotriviți(luminițele electrice de transformă rockerii in scrum) !!!

Sătean
    Data înregistrării
    28.04.2009

Implicit

ceva aliante prin zona . nuclee ceva , ce se aude , cine a intrat ?

Sătean
    Data înregistrării
    21.07.2009

Implicit

O singura intrebare am:
    De ce acest server deschis special pentru romani nu conteaza pentru calificarile la turneul european ?!...adica cum, romanii nu sunt bine vazuti de comunitatea europeana....incep sa cred ca travianul se contopeste si cu traiul de zi cu zi....vezi "romanii" din Franta, Spania, etc...

Meșteșugar RăzvăneLu's Avatar
    Data înregistrării
    17.07.2009
    Locație
    Iasi

Implicit

Nu inteleg...
    Cu toate acestea participantii la acest server si care il vor juca pana la terminarea cursei Minunii Lumii nivel 100 vor beneficia de medalii distinctive permanente
    ...Deci toti care joaca de la inceput pana la ww lvl 100 vor beneficia de o medalie?(si ala care termina ww la 100 alta mai faina)?

Artizan
    Data înregistrării
    25.12.2009

Implicit

mi se pare slab ro2x..e doar o parere

Fermier
    Data înregistrării
    17.09.2010

Implicit

Salut la toata lumea,

Nu inteleg de ce sunteti atat de nemultumiti de server.Bagi gold daca vrei daca nu vrei e alegerea ta,daca nu e medalie ,,de ce nu e medalie''daca se da medalie ,,de ce se da medalie''sau unii tot spun ca e prost serverul pt ca nu e calificare pt la mondial,intrebarea mea este :cand jucati pe ro1.ro2 etc si nu e nici o calificare va place?cand jucati pe alte servere si nu se da nici o medalie va place?eu joc pe serverul asta nu pt medalie ,nu pt calificari ,joc pt ca imi place sa joc travian si daca bag gold sau nu e alegerea mea in functie de buget asa cum e la toti care joaca travian(desi nu am doar cativa anisori cum spunea un coleg de forum)pe rox-ul vechi nu bagati gold?de ce nu,, tipati'' si acolo?.In loc sa se faca atatea comentarii despre de ce se dau medalii,de ce sunt atatea servere etc mai bine jucati si hai sa vb despre ce se intampla pe server strategii,farmare etc
    Ultima modificare efectuată de Zen; 17.09.2010 la 21:43:44.

Pagina 3 din 39 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. Medalii ro2x
    Postat de jiji52 în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 8
    Ultimul mesaj: 24.02.2011, 15:23:14
  2. Ro2x - Sfarsit de joc
    Postat de Vali_Ro în forumul Arhivele ambasadelor lumilor Travian
    Răspunsuri: 0
    Ultimul mesaj: 24.02.2011, 14:27:41
  3. Ro2x - Lansare Artefacte
    Postat de Vali_Ro în forumul Arhivele ambasadelor lumilor Travian