Sunt arătate rezultatele de la 1 la 5 din 5

Subiect: ma3 dornici?

Fermier
    Data înregistrării
    27.11.2009

Implicit ma3 dornici?

sunt romani dornici sa inceapa pe ma3 ? suntem ceva romani acolo si clasati foarte bine chiar dar mai cautam ca sa ne adunam mai multi cine vrea sa se inregistreze sa o faca in sud est tin sa anunt ca e a 7a saptamana..

Meșteșugar gigicu01's Avatar
    Data înregistrării
    27.07.2010
    Locație
    constanta

Implicit

de la ce vine ma?
    Q SAY I LIKE.uitate inainte sa intrebi:help.travian.ro uitate inainte sa faci:http://travian.ro/spielregeln.php
    increderea e usor taiat dar eu greu de dobandit.oamenii sunt usor de pacalit dar sunt greu de dobanditNU ajuta cu nimic sa spui la nimereala ce vroiai daca nu spui exact ce vroiai

Banat
    Data înregistrării
    12.01.2009
    Locație
    Undeva prin Est

Implicit

Citat În prealabil postat de gigicu01 Vizualizare mesaj
    de la ce vine ma?
    Maroc si se vorbeste franceza

Sătean
    Data înregistrării
    04.02.2008
    Locație
    Bucuresti

Implicit

pe maroc se duc doar jucatorii mediocri care vor sa faca performanta. parerea mea.
    pe serverele marocane mai mult de jumatate dintre jucatori sunt straini, si din tot acei jucatori numai cativa stiu sa joace bine, restul sunt de umplutura

Senator
    Data înregistrării
    06.05.2009
    Locație
    Bucuresti

Implicit

Citat În prealabil postat de mad_matrix Vizualizare mesaj
    pe maroc se duc doar jucatorii mediocri care vor sa faca performanta. parerea mea.
    pe serverele marocane mai mult de jumatate dintre jucatori sunt straini, si din tot acei jucatori numai cativa stiu sa joace bine, restul sunt de umplutura
    joci acolo de stii asta?

Eu joc pe ma2...Sunt vreo 50 jucatori mediocrii si vreo 10 chiar buni...Eu am performanta acolo,deci sunt si eu bun nu? :))

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți posta răspunsuri
  • Nu poți posta atașamente
  • Nu-ți poți edita mesajele
  •