Pagina 17 din 17 PrimulPrimul ... 7151617
Sunt arătate rezultatele de la 161 la 167 din 167

Subiect: Razboi ? :D

Consul
    Data înregistrării
    05.08.2008

Implicit

Mesajele referitoare la serverul .com se vor posta in acest topic: s5.com

Va rog ca aici sa continuati discutiile despre serverul ro3.

Multumesc,
    nivel_inalt

Citat În prealabil postat de TCristi Vizualizare mesaj
    cam este relevant...eu am intrebat strict la SW pt ca au fost 2-3 aliante Columna...care nu poti spune ca au fost novici...gen Columna 1 si V...totusi 170 pana acum e putin...foarte putin

In fine...eu am intrebat asa, informativ, pe mine ma intereseaza altele, nu de ce nu joaca X sau Y cu voi pe .com.

Oricum pe s3.ro eu nu am sa joc niciodata in Columna, in alte circumstante...mai ramane de vazut....cum i-am spus si lui Marian...fara 300 de oameni nu are rost sa intri...ca ajungi sa iei straini in aliante...si pica orice scop.
    Raspunsul lui vmp:
    " Cam 100 de oameni probabil, din care vreo unii regasiti pe server, altii preinregistrati pe forum, etc. Cei care au terminat si au jucat si acum 2 ani in Columna sunt cam 81 :
    Nr Columna1
    1 sudoku (1/2)
    2 Yami (1/2)
    3 MindWizard
    4 Reaper
    5 uUu
    6 barbarii
    7 Cristinaa
    8 Zmau Bolnav
    9 Goryan
    10 DMY
    11 clau 22
    12 KickMaAss
    13 Pellaeon
    14 Adryanus

Columna3
    1 ender
    2 Melchior
    3 M&J
    4 MerlinCristi
    5 blondulcelbun
    6 Ksa
    7 piri
    8 Warez
    9 costy_md
    10 ultras liber
    11 adi1975
    12 mariko
    13 fusione_cmc21
    14 knight
    15 rindunika

ColumnaR
    1 Avirex
    2 godfather_23
    3 sertorius
    4 rossonero_ro
    5 joan40
    6 ioanb
    7 t-code
    8 max23
    9 codre

ColumnaV
    1 omicron
    2 dantevs ?
    3 Ganea
    4 Icter
    5 BeleaColumniana
    6 vvv71
    7 star chips (1/2)
    8 satinsky
    9 marvi
    10 Fraierica
    11 Biker
    12 elodian
    13 ErouAlColumnei
    14 AlexAllex
    15 GhostDivision
    16 Hunter
    17 GenBarbulescu
    18 TygerAssassin
    19 UberAlles

Columna5
    1 OVIC
    2 Vizantea
    3 ghoul
    4 mossu
    5 gogoasa2005
    6 BALLOON
    7 eeleena
    8 gordon
    9 DonLouis
    10 sasha
    11 echo
    12 skaff
    13 Justice

Columna8+9 :
    1 Dang3r
    2 Sir_Nicu

ColumnaWW
    1 IrishCoffee.
    2 MaDFroG.
    3 vmp
    4 Shaquille

Columna SE :
    1 Hooligans
    2 Mau
    3 JB
    4 Cumidava
    5 mexy_nr1

Total 81 + vreo 10 sa zic care poate au intrat si apoi s-au lasat (nu prea au fost cazuri) si inca vreo 10 de i-am uitat eu sau nu i-am recunoscut ca si-au schimbat nick-urile.
    Au mai fost si playeri din aliante adverse, alte aliante, aliante mai vechi cu care am jucat, cu sau fara experienta care au dorit sa joace alaturi de noi.
    Din ce imi amintesc eu pe forumul Columna, la momentul in care s-a inceput serverul ro3 ed 2009-2010, erau inregistrati cam 60 playeri. Acum sunt cam 170 si mai avem vreo luna jumate, deci suntem pe drumul cel bun."
    Ultima modificare efectuată de Nicole; 11.10.2010 la 20:12:46.

Data înregistrării
    05.07.2008

Implicit

cam este relevant...eu am intrebat strict la SW pt ca au fost 2-3 aliante Columna...care nu poti spune ca au fost novici...gen Columna 1 si V...totusi 170 pana acum e putin...foarte putin

In fine...eu am intrebat asa, informativ, pe mine ma intereseaza altele, nu de ce nu joaca X sau Y cu voi pe .com.

Oricum pe s3.ro eu nu am sa joc niciodata in Columna, in alte circumstante...mai ramane de vazut....cum i-am spus si lui Marian...fara 300 de oameni nu are rost sa intri...ca ajungi sa iei straini in aliante...si pica orice scop.
    Asta e nu e mentalitate de invingator :D. E chiar foarte probabil ca nu vom avea 300 de playeri la start insa nu vad problema sa recrutam romani sau straini de pe server. Toata lumea stie ca ai nevoie de un nucleu legat pe start pentru a te impune pe un server. Chiar daca am fi 300 nu cred ca as putea avea un strain la cateva casute de mine care sa stie jocul si sa fie activ si sa ii refuz intrarea in Columna. Imi amintesc cu placere ceva timp in urma am infiintat un clan la un shooter si am adunat romani, englezi, albanezi, etc si toti erau mandri sa joace sub tricolorul roman. Pentru ei placerea de juca intr-o echipa valoroasa era mai importanta.
    biker @aliantelecolumna.com

Meșteșugar TCristi's Avatar
    Data înregistrării
    14.01.2010

Implicit

Citat În prealabil postat de biker Vizualizare mesaj
    Asta e nu e mentalitate de invingator :D. E chiar foarte probabil ca nu vom avea 300 de playeri la start insa nu vad problema sa recrutam romani sau straini de pe server. Toata lumea stie ca ai nevoie de un nucleu legat pe start pentru a te impune pe un server. Chiar daca am fi 300 nu cred ca as putea avea un strain la cateva casute de mine care sa stie jocul si sa fie activ si sa ii refuz intrarea in Columna. Imi amintesc cu placere ceva timp in urma am infiintat un clan la un shooter si am adunat romani, englezi, albanezi, etc si toti erau mandri sa joace sub tricolorul roman. Pentru ei placerea de juca intr-o echipa valoroasa era mai importanta.
    Marian zicea altceva...
    "Nu e treaba magarului, de unde beau oile apa"

The Chosen Ones

Senator sade's Avatar
    Data înregistrării
    07.04.2008

Implicit

Eu am tot mai putina dorinta de a mai juca pe s3.ro la modul cum isi bat joc de servere. Dupa faza cu impartirea "aleatorie" de pe s3 acum pe s4 isi bat joc de noi sii tin de aproape 5 zile blocate planurile si stam cu infrastructura aproape gata, doar fiindca adversarilor le-a luat o saptamana sa se mobilizeze sa isi ia satele de WW si evident sunt mult in urma. Asa ca adminul ne ia toate optiune strategice prin intarzierea deblocarii planurilor si ne va obliga sa mergem doar pe constructia WW. Deci indiferent de rezultat m-am cam lamurit definitiv cum sta treaba pe aici.
    REGULA: Nu discut polemic decat cu persoane care se prezinta cu numele din joc si care raspund la intrebari legate de cariera de jucator/lider travian.
    Fondator Bushido 2007-2010
    Won: s2.com 2006/7; s7.com 2007/8; s3.ro 2007/8; s4.ro 2008/9; s4.ro 2009/10; s5.com 2010/11
    Lost: s4.ro 2007/8; s1.ro 2009/10

Data înregistrării
    05.07.2008

Implicit

Marian zicea altceva...

E posibil sa iti fi zis altceva insa eu sunt convins ca limba romana nu va fi un criteriu de selectie obligatoriu in recrutare. Ideal ar fi sa fim doar romani insa pentru calitatea jocul nu stiu daca asta e cel mai important lucru.
    Ultima modificare efectuată de biker; 12.10.2010 la 23:45:01.
    biker @aliantelecolumna.com

Negustor Melchior's Avatar
    Data înregistrării
    29.10.2008
    Locație
    Brasov

Implicit

@sade
    Imi cer scuze pentru raspunsul tarziu dar mai are omul si alte preocupari
    Vreau sa-ti spun ca ai nimerit contul pe care am jucat si ca am renuntat de tot la cont pentru a munci cu silviu(zds) la ww.
    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you’re still retarded.
    "You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else." (Einstein)

Implicit

Citat În prealabil postat de biker Vizualizare mesaj
    ..... Chiar daca am fi 300 nu cred ca as putea avea un strain la cateva casute de mine care sa stie jocul si sa fie activ si sa ii refuz intrarea in Columna......
    NO COMENT

asta la vista baby

Pagina 17 din 17 PrimulPrimul ... 7151617

Subiecte asemănătoare

1. razboi
    Postat de Ciocioy în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 4
    Ultimul mesaj: 24.10.2007, 11:45:29

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți posta răspunsuri
  • Nu poți posta atașamente