Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 1 la 10 din 167

Subiect: Razboi ? :D

Sătean
    Data înregistrării
    23.01.2009
    Locație
    Bucuresti

Implicit Razboi ? :D

sunt tare curios care vor fi taberele in acest sezon.

Spor maxim !

Banat
    Data înregistrării
    12.01.2009
    Locație
    Undeva prin Est

Implicit

Citat În prealabil postat de RTYUI Vizualizare mesaj

Spor maxim !
    Probabil va fi Bushido,WIDE,Nordic si poate inca una:D

Fermier
    Data înregistrării
    26.07.2010

Implicit

bushido sigur!

Fermier
    Data înregistrării
    23.03.2010

Implicit

Tot in SE va juca Bushido?
    "Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine ! "

Banat
    Data înregistrării
    25.11.2006
    Locație
    Romania ... fireste

Implicit

si bineinteles Columna main cu cateva conturi cu sate la zero. restul wing-urilor care vor aparea fiind doar niste fake-uri la secunda :)

Senator MaDFroG's Avatar
    Data înregistrării
    05.10.2008
    Locație
    Pe un nufar , lacul Cismigiu

Implicit

Citat În prealabil postat de RTYUI Vizualizare mesaj
    cred ca esti singurul...asta deoarece vom avea parte de un server unde dupa primele saptamani nu vor fi inscrisi mai mult de 7000 de jucatori

pe primul s3 erau inscrisi peste 13000....

pe 01.10.2010 a fost anuntat speedul , sa nu uitam ca mai trebuie sa se dea restart si la s2.ro...acu 2-3 sapt a fost dat drumul la 2x (cel mai tare server....bla blabla) si de abea acum a atins frumoasa cifra de 7000.

S3 nu poate incepe mai devreme de o luna...ar insemna sa joace cu mai putin de 4000 de oameni...deoarece majoritatea vor fi acaparati de s2. deci sa presupunem ca peste 2 sapt se da restart la s2 cam peste o luna jumatate se va deschide si s3.ro

7 servere normale , unul de 2 x si unul de 3x = in ritmul asta peste 2 editii de s3 se va juca cu cu 1000 de oameni inscrsi dupa primele saptamani.
    Salut ! Ai auzit ? Cea mai buna alianta din Romania se va naste pe viitorul s5.com ,campioni ai serverelor nationale , nuclee de jucatori experimentati de pe s1 , s2 , s3 si s4 ...se unesc sub aceelasi nume ca sa joace pe cel mai disputat server international. Un proiect 100% romanesc...vrei sa participi ? Inscrie-te pe www.aliantelecolumna.ro !!!!!

http://forum.travian.ro/showthread.php?t=30480 - si am castigat

Senator sade's Avatar
    Data înregistrării
    07.04.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de M04 Vizualizare mesaj
    Tot in SE va juca Bushido?
    Da in SE, daca ne convine data restartului s3.

@MadFrog
    Cam 8k playeri erau la inceputul s4 actual, momentan cand au aparut natarii mai sunt 1700 activi, cred ca terminam 1500. Toate serverele sunt asa. Apropo de natari, administratia travian.ro mi-a spus ca natarii apar in octombrie dar iata-i in septembrie cand nimeni nu se astepta. Eu personal sunt fericit "o iau ca pe o provocare". In rest speed 2x e un fiasco dupa parerea mea, fiindca a fost slab promovat si lumea e faramitata in numarul exasperant de mare de servere
    REGULA: Nu discut polemic decat cu persoane care se prezinta cu numele din joc si care raspund la intrebari legate de cariera de jucator/lider travian.
    Fondator Bushido 2007-2010
    Won: s2.com 2006/7; s7.com 2007/8; s3.ro 2007/8; s4.ro 2008/9; s4.ro 2009/10; s5.com 2010/11
    Lost: s4.ro 2007/8; s1.ro 2009/10

Artizan v.m.p's Avatar
    Data înregistrării
    18.11.2007
    Locație
    Bucuresti

Implicit

Citat În prealabil postat de sade Vizualizare mesaj
    Da in SE, daca ne convine data restartului s3.
    Nu stiu cat de ok sau de rau ar fi asta ....
    S-au anuntat ca vor veni/reveni pe ro3 Squad si Bushido . Si din cate se pare ambele tabere joaca "istoric " in SE ... Columna nu mai intra , nordul ... nu stiu cati or sa mai reinceapa ... Prin urmare cele mai capabile echipe vor fi chiar cele doua : Squad si Bushido .
    Si aici apare chestia .... daca va macelariti intre voi veti avea parte de un server interesant poate . Daca veti decide a face o ally comuna pt dominarea cadranului ... cel mai probabil ca veti reusi a face alianta dominanta a serverului si parte de a ceea ce ati avut si pe s2 sau s4 : adversar slab , care nu va face fata ... De prin luna 4-5 va fi evident ca sunteti castigatori , sims pe army , iesit la final cu super armate si dezamagiti iarasi de calitatea serverului ...
    So ... mai bine va gaditi bine ce vreti ... daca vreti sa jucati server dupa server fara nici o provocare doar de dragul de a va trece numele la finele unui an ca si castigatori .. bagati-va in SE si aliativa ..
    Daca vreti o provocare ... ma bine luati legatura intai si alegeti cadrane diferite ...
    Iar am baut banii de bere !!!

Senator sade's Avatar
    Data înregistrării
    07.04.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de v.m.p Vizualizare mesaj
    Nu stiu cat de ok sau de rau ar fi asta ....
    S-au anuntat ca vor veni/reveni pe ro3 Squad si Bushido . Si din cate se pare ambele tabere joaca "istoric " in SE ... Columna nu mai intra , nordul ... nu stiu cati or sa mai reinceapa ... Prin urmare cele mai capabile echipe vor fi chiar cele doua : Squad si Bushido .
    Si aici apare chestia .... daca va macelariti intre voi veti avea parte de un server interesant poate . Daca veti decide a face o ally comuna pt dominarea cadranului ... cel mai probabil ca veti reusi a face alianta dominanta a serverului si parte de a ceea ce ati avut si pe s2 sau s4 : adversar slab , care nu va face fata ... De prin luna 4-5 va fi evident ca sunteti castigatori , sims pe army , iesit la final cu super armate si dezamagiti iarasi de calitatea serverului ...
    So ... mai bine va gaditi bine ce vreti ... daca vreti sa jucati server dupa server fara nici o provocare doar de dragul de a va trece numele la finele unui an ca si castigatori .. bagati-va in SE si aliativa ..
    Daca vreti o provocare ... ma bine luati legatura intai si alegeti cadrane diferite ...
    Poate ca ne place ideea de a ne macelari la inghesuiala in SE.
    REGULA: Nu discut polemic decat cu persoane care se prezinta cu numele din joc si care raspund la intrebari legate de cariera de jucator/lider travian.
    Fondator Bushido 2007-2010
    Won: s2.com 2006/7; s7.com 2007/8; s3.ro 2007/8; s4.ro 2008/9; s4.ro 2009/10; s5.com 2010/11
    Lost: s4.ro 2007/8; s1.ro 2009/10

Fermier
    Data înregistrării
    23.03.2010

Implicit

Da' Columna de ce nu mai joaca?Am vazut pe cineva pe forum cu statistici,comparatii intre servere,ca sv3 e cel mai tare,ca alianta Columna e cea mai buna alianta conform statisticilor ca ei sunt cei mai destepti si cei mai frumosi:))Asta ar fi un moment bun sa arate de ce sunt in stare:)
    "Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine ! "

Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. razboi
    Postat de Ciocioy în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 4
    Ultimul mesaj: 24.10.2007, 11:45:29

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți posta răspunsuri
  • Nu poți posta atașamente
  • Nu-ți poți edita mesajele
  •