Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 1 la 10 din 15

Subiect: Loc de "barfit" sefii!!! Aberatii :)

Fermier
    Data înregistrării
    24.09.2010
    Locație
    Romania

Exclamation Loc de "barfit" sefii!!! Aberatii :)

Presupun ca toti ati avut de-a face cu situatii in care sa te bufneasca rasul efectiv la ce iti scrie leaderul sau ofiterii din alianta .

Sa vedem ce fel de leaderi avem si ce perle a sa nu uit ce fel de caracter au
    Ultima modificare efectuată de Costin; 24.09.2010 la 14:23:21.

Fermier
    Data înregistrării
    24.09.2010
    Locație
    Romania

Implicit

onetwo leader la RFW a fost TOP 3 la alianta vreo 2 saptamani si a ajuns la coada vacii acuma cu alianta

Perla : Toata lumea sa trimita trupe defense respectiv maciucari si legionari sa aparam ambasada !Urgentt!!

Sătean
    Data înregistrării
    27.12.2009

Implicit Leader incepator , cred eu...

pai teaba este ca toti gresim in primul rand NOI PENTRU CA NOI II ALEGEM
    ASA CA PROSTIA LOR SPORESTE CA NOI II LASAM....
    DE EXEMPLU PE ROX2 ZICEA CA SA SE BACE URGAPEURI LA FIERARIE PT OFF SI ARMURIER LA DEFF
    SI SARACUL JUCATOR NICI NA AJUNS CU RESURSELE LA .6.6.6.
    SE MERITA URAPE PT 20 DE MAGIUCARI?
    EU ZIC CA INTAI FATI SATUL E SI PE URMA MAI INTERABA....

Artizan cristianoo's Avatar
    Data înregistrării
    25.03.2009
    Locație
    Back in business

Implicit

iti raspund eu ca nu se merita sa dai up la maciucari cel putin nu la inceput 5k maciucari vs 3k scutieri sunt dejeaba scutieri 0 up

Consul
    Data înregistrării
    05.08.2008

Implicit

Bre, ...nu toti jucatorii sunt facuti pentru a conduce. :) Asadar, cand nu va convine ceva puteti parasi alianta sau cere schimbarea lui.

Fermier
    Data înregistrării
    11.09.2010
    Locație
    Romania

Implicit

onetwo leader la RFW a fost TOP 3 la alianta vreo 2 saptamani si a ajuns la coada vacii acuma cu alianta

COSTINE!!!!Jucatorul onetwo inca mai este intr-o alianta de TOP 3.Nicicum nu a ajuns la coada vacii:nici el si nici alianta.
    Uita-te mai bine

Fermier
    Data înregistrării
    30.11.2007

Implicit romania

Citat În prealabil postat de Costin Vizualizare mesaj
    Presupun ca toti ati avut de-a face cu situatii in care sa te bufneasca rasul efectiv la ce iti scrie leaderul sau ofiterii din alianta .

Sa vedem ce fel de leaderi avem si ce perle a sa nu uit ce fel de caracter au
    Buna ideee..una dintre cele mai genilale!
    am si eu doua caractere la mine in ally...doi lideri sub posibilitatile pe care le cere si le vrea o alinata asa puternica!

[...]

Mesaj editat de moderator:
    Te rog sa nu aduci in discutie politica... :)

nivel_inalt

nu am nicio intentie sa fac politica... EXACT CUM AM SPUS! FAC PARTE DINTR-O ALINTA TAMPITA... [...] intamplataror sau nu, acesti doi lideri se numesc base si boc!
    te rog ca pe viitor sa nu mai cenzurezi mesajele pana nu esti sigur despre ce e vorba! asta ca sa nu te trezesti cu procese civile pe cap!

de aici in jos poti cenzura:
    daca era sa fac politica dadeam nume de politicieni, conducatori: ceausescu, iliescu, constantinescu, basescu!

spor
    Ultima modificare efectuată de Nicole; 25.09.2010 la 11:45:35. Motiv: nu mai cenzura!

Banat
    Data înregistrării
    20.11.2009

Implicit

Este o vorba mai veche :"fiecare are conducatori pe care ai merita";daca consideri conducatori incapabili nu ai decat sa schimbi alianta sau sa infiintezi una ,findca de suspendarea conducatorului nu se poate vorbi fara o majoritate clara

Consul
    Data înregistrării
    05.08.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de Flavius Maximus Vizualizare mesaj

nu am nicio intentie sa fac politica... EXACT CUM AM SPUS! FAC PARTE DINTR-O ALINTA TAMPITA... [...] intamplataror sau nu, acesti doi lideri se numesc base si boc!
    te rog ca pe viitor sa nu mai cenzurezi mesajele pana nu esti sigur despre ce e vorba! asta ca sa nu te trezesti cu procese civile pe cap!

de aici in jos poti cenzura:
    daca era sa fac politica dadeam nume de politicieni, conducatori: ceausescu, iliescu, constantinescu, basescu!

spor
    Procese civile? Vai, Doamne...Ia o pauza, iesi la aer.... si ai grija la limbaj! Evident ca vei fi cenzurat daca te exprimi in halul asta si insulti alti jucatori. Acesta e un forum public, daca simti ca nu poti vorbi civilizat, nu posta... Citeste si mesajul lui Semper Fidelis:

Citat În prealabil postat de Semper Fidelis. Vizualizare mesaj
    Este o vorba mai veche :"fiecare are conducatori pe care ai merita";daca consideri conducatori incapabili nu ai decat sa schimbi alianta sau sa infiintezi una ,findca de suspendarea conducatorului nu se poate vorbi fara o majoritate clara

Asadar, acest topic nu este un loc de varsare a nervilor... Exprima-ti parerea, poti povesti si detalia de ce consideri ca liderii tai sunt incompetenti si asa mai departe, insa fara a insulta acei jucatori.

nivel_inalt

Fermier
    Data înregistrării
    30.11.2007

Implicit

Citat În prealabil postat de Semper Fidelis. Vizualizare mesaj
    da problema e de natura mai profunda! si tine de psihologia acestui popor! problema e ca nu putem genera lideri adevarati! cum se vede cineva lider in tara asta, cum incepe cu "smecherii"! da probabil cea mai buna metoda e sa schmibi alinata! la fel au facut in ultimii 35 de ani peste 15 milioane de romani! au plecat in alta guilda!

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. Modificari in meta-jocul Travian ("Midgame / Endgame") - T4.4
    Postat de Vali_Ro în forumul Anunțuri
    Răspunsuri: 0
    Ultimul mesaj: 01.04.2014, 10:44:34
  2. " Ziua portilor deschise " in Marina Militara
    Postat de sebastian2009 în forumul Chat General
    Răspunsuri: 1
    Ultimul mesaj: 10.08.2013, 03:27:42
  3. Redenumirea "sobolanului" in "hamster"!
    Postat de Dastan în forumul Idei
    Răspunsuri: 25
    Ultimul mesaj: 03.08.2009, 20:32:19
  4. Cine imi poate spune unde vad cand imi expira acele 10 zile de "liniste" ?
    Postat de Spoaller în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 9
    Ultimul mesaj: 30.12.2007, 17:23:17
  5. "Realizeaza constructia si cercetarea din sat imediat."
    Postat de NubFarmator în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 3
    Ultimul mesaj: 15.11.2007, 10:39:01

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți posta răspunsuri
  • Nu poți posta atașamente