Sunt arătate rezultatele de la 1 la 7 din 7

Subiect: Incalcarea regulamentului

Luminatul

Angry Incalcarea regulamentului

xxx din alianta xxx ma atacat desi eu eram in KogaionQ si deci aveam PNA(pact de neagresiune).A incalcat regulamentul!Vreau sa iau legatura cu multihunterul,sau sa vad ca se iau masuri.
    Ultima modificare efectuată de Bristena; 02.10.2010 la 23:55:45.

AMarcu's Avatar
    Data înregistrării
    14.10.2009
    Locație
    SUPER SECRETĂ

Implicit

Citat În prealabil postat de Luminatul Vizualizare mesaj
    johnny_the_limp din alianta LupiiS ma atacat desi eu eram in KogaionQ si deci aveam PNA(pact de neagresiune).A incalcat regulamentul!Vreau sa iau legatura cu multihunterul,sau sa vad ca se iau masuri.
    Din câte știu, asta e permis, dar un PNA este un PNA așa că trebuie să vorbești cu șeful tău, parcă!

Corectați-mă dacă greșesc!

Edit peste un minut-două:Am verificat și e adevărat ce-am spus!!!
    Ultima modificare efectuată de AMarcu; 02.10.2010 la 23:44:05.
    To spy is not just watching something with the binocular or stealing documents, it's also cleaning or taking control of a base or a defiance and never leting your enemies to kidnap your people or those you work for!
    Ai club, dă drumul la rock!!! Dar vezi că atragi musafiri nepotriviți(luminițele electrice de transformă rockerii in scrum) !!!

Luminatul

Implicit

Citat În prealabil postat de AMarcu Vizualizare mesaj
    Din câte știu, asta e permis, dar un PNA este un PNA așa că trebuie să vorbești cu șeful tău, parcă!

Corectați-mă dacă greșesc!
    Deci e permis sa ataci desi ai pact de neagresiune?.Atunci dc se mai face pactul?

AMarcu's Avatar
    Data înregistrării
    14.10.2009
    Locație
    SUPER SECRETĂ

Implicit

Citat În prealabil postat de Luminatul Vizualizare mesaj
    Deci e permis sa ataci desi ai pact de neagresiune?.Atunci dc se mai face pactul?
    Cum am spus mai jos, trebuie să vorbești cu șeful alianței și/sau vorbești cu șeful celelelaltei alianțe!
    To spy is not just watching something with the binocular or stealing documents, it's also cleaning or taking control of a base or a defiance and never leting your enemies to kidnap your people or those you work for!
    Ai club, dă drumul la rock!!! Dar vezi că atragi musafiri nepotriviți(luminițele electrice de transformă rockerii in scrum) !!!

Fermier
    Data înregistrării
    11.09.2010
    Locație
    Romania

Implicit

Daca ai fost atacat,va trebui sa vorbesti cu liderul aliantei;multihunterul nu are nici o legatura cu acest lucru.

Negustor Me&Myself's Avatar
    Data înregistrării
    14.09.2008
    Locație
    Rosiorii de Vede

Implicit

In primul rand nu cred ca ai voie sa postezi nume din joc :)
    In al doilea rand, incalcarea unui PNA nu este sanctionata de regulament ci de sefii aliantelor intre care exista acel PNA. Nici macar atacurile in aceeasi alianta nu sunt sanctionate prin regulament, un jucator putand ataca alt jucator din aceeasi alianta pentru a i fura resurse (asta in caz de inactivitate).

Sătean
    Data înregistrării
    19.03.2010
    Locație
    Turda, jud.Cluj

Implicit

Un pact e un pact, o alianta e o alianta, nici o diferenta.
    Poti fii atacat si de colegii tai de alianta..

Un PNA sau o alianta intre 2 sau mai multe aliante nu interzice, conforma regulametelor travian aceste atacuri intre aliati, insa incheierea unui PNA saua a unei aliante presupune implicit ca acele aliante sa nu se atace intre ele.
    Cum zice si cineva intr-u post anterior, vorbeste cu liderul aliantei tale si sunt sigur ca el va clarifica situatia si se va gasi o cale amaibila prntru rezolvarea diferendelor creeate.(sau cel putin asa ar trebuii sa faca...conform fisei postului ..ca e lider)
    Invatati, invatati si iar invatati...asa zicea un mare conducator :)!

Subiecte asemănătoare

1. intrebari legate de banarea conturilor pentru incalcarea regulamentului
    Postat de Koress în forumul Intrebari regulament
    Răspunsuri: 0
    Ultimul mesaj: 02.02.2014, 01:13:34
  2. incalcarea regulamentului?
    Postat de Neaga25 în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 7
    Ultimul mesaj: 29.03.2009, 14:37:28
  3. [Old] Imbunatatirea regulamentului
    Postat de Bristena în forumul Idei pentru îmbunătățirea regulamentului
    Răspunsuri: 40