Sunt arătate rezultatele de la 1 la 8 din 8

Subiect: artefacte

Fermier
    Data înregistrării
    13.07.2009
    Locație
    bucuresti

Lightbulb artefacte

Rog un admin sa posteze.

ma intereseaza cand apar artefactele.. am auzit zvonuri ca ar fi pe 14 octombrie 2010.. mi se pare prea curand.

daca se poate hai sa facem un poll.. si sa votam sau sa decida liderii mai multor aliante data aparitiei artefactelor.

cu respect.

Filozof
    Data înregistrării
    04.01.2009

Implicit

Citat În prealabil postat de nahmin Vizualizare mesaj
    ma intereseaza cand apar artefactele.. am auzit zvonuri ca ar fi pe 14 octombrie 2010.. mi se pare prea curand.
    Zvonul tau e cam vechi... mai exact e vechi de o saptamana
    Nu o sa posteze niciun admin cand apar artefactele. Daca ai noroc o sa zica ca ele sunt implementate de cei din Germania.
    If you want to win something, run 100 meters. If you want to experience something, run a marathon (Emil Zatopek)

Chelu897's Avatar
    Data înregistrării
    04.04.2008
    Locație
    Caput Mundi

Implicit

Rog un admin sa posteze.

daca se poate hai sa facem un poll.. si sa votam sau sa decida liderii mai multor aliante data aparitiei artefactelor.

cu respect.
    foarte nostim, ar fii prima data cand jucatorii decid ceva.
    "Mai e si oameni gelosi, invidiosi pe succesele altora...succese in munca bineinteles..."

Consul jiji52's Avatar
    Data înregistrării
    20.04.2010

Rog un admin sa posteze.

cu respect.
    La situatia serverelor scrie ca artefactele se introduc la 130-140 zile de la start. Startul fiind dat la 07.07.2010 rezulta ca artefactele vor fi introduse intre 13 si 23 noiembrie
    Nu se poate vota de jucatori sau decide cand sa se introduca. acest lucru depinde de programatorii jocului iar acestia sunt in Germania. Bafta
    Cititi inainte de a sterge semnatura
    http://forum.travian.ro/showthread.p...t-al-forumului

Artizan _andrei_'s Avatar
    Data înregistrării
    06.06.2008

Implicit

Rog un admin sa posteze.

cu respect.
    dupa zisele tale ar fi trebuit sa se implementeze de o saptamana :)) tu ai zis 14 octombrie... fix acum o saptamana... nu inteleg ce vrei sa zici. poate 14 noiembrie 2010... si nu o sa decida niciodata jucatorii cand se va implementa
    "universul si prostia omeneasca sunt infinite, dar nu sunt chiar sigur de prima" A. Enstein :cool:

Fermier
    Data înregistrării
    13.07.2009
    Locație
    bucuresti

Red face

Citat În prealabil postat de _andrei_ Vizualizare mesaj
    dupa zisele tale ar fi trebuit sa se implementeze de o saptamana :)) tu ai zis 14 octombrie... fix acum o saptamana... nu inteleg ce vrei sa zici. poate 14 noiembrie 2010... si nu o sa decida niciodata jucatorii cand se va implementa
    da mane noiembrie :)) ma gandeam la noiembrie ma uitam la data de pe comp si am scris octombrie ca desteptu.. mda.

deci daca asta e.. asta e .. nustiu de ce da parca a trecut timpu cam repede.. nu am vazut cum au zburat toate aceste zile.. in fine .. pt un artefact mare.. va trebui sa scot multa armata.. si nustiu dak timpul ma ajuta :)) da rog un bazat sa-mi dea si mie cadou un artefact :)) muaaha :D

Fermier
    Data înregistrării
    13.03.2007

Implicit

da mane noiembrie :)) ma gandeam la noiembrie ma uitam la data de pe comp si am scris octombrie ca desteptu.. mda.

deci daca asta e.. asta e .. nustiu de ce da parca a trecut timpu cam repede.. nu am vazut cum au zburat toate aceste zile.. in fine .. pt un artefact mare.. va trebui sa scot multa armata.. si nustiu dak timpul ma ajuta :)) da rog un bazat sa-mi dea si mie cadou un artefact :)) muaaha :D
    Incearca pe piata neagra sigur se gasesc ceva chinezisme asemanatoare artefactelor:)

exEchipa amy_creatza's Avatar
    Data înregistrării
    22.02.2008
    Locație
    brasov

Implicit

Rog un admin sa posteze.

cu respect.
    cred ca ai gresit luna...plus ca nu depinde de admini romani cand se implementeaza artefactele

Subiecte asemănătoare

1. artefacte
    Postat de crawler în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 1
    Ultimul mesaj: 08.01.2011, 14:52:58
  2. artefacte
    Postat de Mad_max112 în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 4
    Ultimul mesaj: 30.07.2010, 13:17:03
  3. artefacte
    Postat de omoru în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 8