Sunt arătate rezultatele de la 1 la 7 din 7

Subiect: Artefacte

Banat
    Data înregistrării
    04.09.2008

Implicit Artefacte

Deoarece nu am gasit nici o data aproximativa a aparitiei artefactelor pe acest x2 vrem si noi sa stim cate ceva nu de alta sa fim pregatiti.. ne trezim ca apar maine si nu sunt pregatirile necesare gata.

Fermier Melania's Avatar
    Data înregistrării
    05.01.2009
    Locație
    Oravita

Implicit

Citat În prealabil postat de berke Vizualizare mesaj
    Deoarece nu am gasit nici o data aproximativa a aparitiei artefactelor pe acest x2 vrem si noi sa stim cate ceva nu de alta sa fim pregatiti.. ne trezim ca apar maine si nu sunt pregatirile necesare gata.
    Artefactele apar la jumatatea serverului +/- cateva zile, functie de media armatei primilor jucatori (top 10 daca nu ma insel)
    [url]http://help.travian.ro/[/url], [URL="http://travilog.org.ua/ro"]Rapoarte de lupta[/URL]
    [URL="http://forum.travian.ro/showthread.php?t=29344"]forum[/URL], [URL="http://forum.travian.ro/showthread.php?t=22431"]formule de calcul[/URL]

Implicit

Citat În prealabil postat de Melania Vizualizare mesaj
    Artefactele apar la jumatatea serverului +/- cateva zile, functie de media armatei primilor jucatori (top 10 daca nu ma insel)
    In functie de primele 100 de armate de pe server se calculeaza trupele natare prezente pe oazele cu artefacte.

Artefactele apar in functie de acest criteriu:
    In alta ordine de idei, durata unui server se va micsora, dupa cum urmeaza
    - serverele ce au ajuns la Artefacte deja, vor avea parte de introducerea satelor Natare la 280 zile de la start si nu mai 300 ca si pana in acest moment.
    - serverele ce nu au ajuns la Artefacte vor avea parte de acestea la 130 zile de la start (pana acum - 150) si satele Natare la 260 zile de la start (pana acum - 300)
    - in cadrul serverului Speed - nu se vor face modificari
    Light travels faster than sound. This is why some people appear bright until you hear them speak.
    "The best part of falling is getting back up again." -David Belle

Banat
    Data înregistrării
    04.09.2008

Implicit

Sunt 60 d zile trecute.. dar iti zic eu pe x2 din alte parti nu au dat drumu cum zici tu..

AMarcu's Avatar
    Data înregistrării
    14.10.2009
    Locație
    SUPER SECRETĂ

Implicit

Citat În prealabil postat de berke Vizualizare mesaj
    citez postul lui Vali_Ro(fragment)
    Citat În prealabil postat de Vali_Ro Vizualizare mesaj
    Pentru moment nu cunoastem exact durata serverului, sau datele exacte de eliberare a Artefactelor si a Natarilor, insa ele vor fi publicate in timp util.
    Nu cred că vor fi probleme, o dată exactă nu se știe încă!
    Ultima modificare efectuată de AMarcu; 02.11.2010 la 22:28:32.
    To spy is not just watching something with the binocular or stealing documents, it's also cleaning or taking control of a base or a defiance and never leting your enemies to kidnap your people or those you work for!
    Ai club, dă drumul la rock!!! Dar vezi că atragi musafiri nepotriviți(luminițele electrice de transformă rockerii in scrum) !!!

Banat
    Data înregistrării
    04.09.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de AMarcu Vizualizare mesaj
    citez postul lui Vali_Ro(fragment)

Nu cred că vor fi probleme, o dată exactă nu se știe încă!
    Eu stiu ce intelege el prin timp util... adica 2 zile sa faci trezoreria cu gold.

Fermier Diana's Avatar
    Data înregistrării
    04.08.2010
    Locație
    Bucuresti

Implicit

Artefactele nu apar niciodata 'maine' sau de pe o zii pe alta fara sa fie anuntate. Stai linistit ,ca se anunta.
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Lime"]Unii imi zic Diana. Pentru tine sunt Dydy.:icon_twisted:[/COLOR][/FONT]

Subiecte asemănătoare

1. artefacte
    Postat de crawler în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 1
    Ultimul mesaj: 08.01.2011, 15:52:58
  2. artefacte
    Postat de Mad_max112 în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 4
    Ultimul mesaj: 30.07.2010, 14:17:03
  3. artefacte
    Postat de omoru în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 8