Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 11 la 20 din 34

Subiect: Pana la urma mai exista sau nu MH pe .ro5?

Banat
    Data înregistrării
    12.01.2009
    Locație
    Undeva prin Est

Implicit

Citat În prealabil postat de el mariachi Vizualizare mesaj
    da , am dat , am fost banat de mh,pt 2 conturi desi i am explicat f clar ca unul din ele a fost crescut de mine pt altcineva si urma sa fie cedat in zilele urmatoare si nu aveau nici o interactiune armata-resurse conturile ,si am dat pt ca mhul isi batea efectiv joc,adica se prefacea ca nu intelege ceea ce ii explic eu si mai imi raspundea exact cu o ora inainte sa se termine intervalul de timp in care era obligat sa imi raspunda.asa ca am atasat toate linkurile de mesajele date cu mhul in care am demonstrat adminului ca isi bate joc si ca este arogant .
    Inseamna ca tu esti un caz fericit:)
    Acuma nu se intampla chiar la fel

Meșteșugar
    Data înregistrării
    25.10.2010

Implicit

Despre competenta mh-lor sa discutat si se mai pot discuta 100 de pagini,insa din moment ce incalci regulamentul iti asumi un risc asa ca mai bine sa incercam sa jucam corect si cu un singur cont pe server,nu cum se plange cineva mai jos ca a fost banat desi avea doar 2 conturi:)

cristy_travian

Implicit

Citat În prealabil postat de Serenity Vizualizare mesaj
    Despre competenta mh-lor sa discutat si se mai pot discuta 100 de pagini,insa din moment ce incalci regulamentul iti asumi un risc asa ca mai bine sa incercam sa jucam corect si cu un singur cont pe server,nu cum se plange cineva mai jos ca a fost banat desi avea doar 2 conturi:)
    dar era nevinovat...=))

si eu cresc 3 conturi pt 3 vecini de scara si cand ma prinde ,ii spun ca urma sa le cedez vecinilor conturile si ca nu am apucat....

dupa noile reguli, mh-ul te poate bana doar pt spam sau injurii , celelalte abuzuri sunt detectate de chapka si banate instant...iar de la a 3-a abatere intervine mh-ul...

o intrebare legata de ro5...De ce oblic nu au vrut sa ia sate de WW si au ajuns satele de WW la cei care nu trebuie? iarasi jucam 2 luni pt un WW si la final luam tzeapa?

Artizan el mariachi's Avatar
    Data înregistrării
    27.01.2009

Implicit

Citat În prealabil postat de cristy_travian Vizualizare mesaj
    dar era nevinovat...=))

si eu cresc 3 conturi pt 3 vecini de scara si cand ma prinde ,ii spun ca urma sa le cedez vecinilor conturile si ca nu am apucat....

dupa noile reguli, mh-ul te poate bana doar pt spam sau injurii , celelalte abuzuri sunt detectate de chapka si banate instant...iar de la a 3-a abatere intervine mh-ul...

o intrebare legata de ro5...De ce oblic nu au vrut sa ia sate de WW si au ajuns satele de WW la cei care nu trebuie? iarasi jucam 2 luni pt un WW si la final luam tzeapa?
    prietene pe vremea aia adica anu trecut nu exista capcha,mapcha si alte astfel de prostii , este vorba de strict interactiunea dintre conturi, care nu exista prin urmare nu vad motiv logic pt banare.daca nu stii despre ce e vba nu te mai baga ca musca in lapte.

Meșteșugar
    Data înregistrării
    25.10.2010

Implicit

prietene pe vremea aia adica anu trecut nu exista capcha,mapcha si alte astfel de prostii , este vorba de strict interactiunea dintre conturi, care nu exista prin urmare nu vad motiv logic pt banare.daca nu stii despre ce e vba nu te mai baga ca musca in lapte.
    Fara suparare dar daca detineai 2 conturi nu ti se pare un motiv intemeiat sa iei ban? Era o incalcare a regulamentului si atunci la fel ca si acum aceasta,e scris clar in regulament ca fiecare jucator poate detine un singur cont pe acelasi server,indiferent daca interactioneaza sau nu.

cristy_travian

Implicit

pai daca ai doua conturi acum sau acum 3 ani e tot una...iar daca si recunosti ca ai 2 conturi...mai vrei sa fi inteles?
    ai incalcat regulamentul si ai si recunoscut...vrei un premiu pt asta?

Banat
    Data înregistrării
    12.01.2009
    Locație
    Undeva prin Est

Implicit

Citat În prealabil postat de cristy_travian Vizualizare mesaj
    pai daca ai doua conturi acum sau acum 3 ani e tot una...iar daca si recunosti ca ai 2 conturi...mai vrei sa fi inteles?
    ai incalcat regulamentul si ai si recunoscut...vrei un premiu pt asta?
    In mod normal,daca recunosti,penalizarea este mai mica...dar depinde de mh

cristy_travian

Implicit

Citat În prealabil postat de Shevcenko Vizualizare mesaj
    In mod normal,daca recunosti,penalizarea este mai mica...dar depinde de mh
    corect!

cum poti zice ca esti nevinovat daca recunosti ca ai accesat doua conturi? si tot eu sunt "musca si laptele"!

Negustor Wlad's Avatar
    Data înregistrării
    23.08.2009
    Locație
    porc homless caut cocina si troc

Implicit

Mh este obligat sa iti raspunda in 48 de ore de la trimiterea mesajului,daca nu se intampla asta da mail catre admin cu cererea ta si linkul mesajului respectiv dat mhului.bristena a fost unul din adminii jocului,ea nu a plecat ci a ales sa joace pe actualul rox ,retragandu-se din fctiile ocupate in cadrul stafului travian.

MEGA LOLUS - adica ei sunt obligati sa raspunda in 48 de ore dara daca nu raspund cine le face ce ??? ca nu le face nimeni nimic !

Mai ziceau unii ca suntem paranoici si ca aruncam vina pe mh pe ro5 dar daca nu primesti raspuns de 1 luna nui nimic in neregule ???

spor la joc :)) aia care mai au nervii si rabdarea necesara :))

WW ROCK lvl 100!

Negustor Wlad's Avatar
    Data înregistrării
    23.08.2009
    Locație
    porc homless caut cocina si troc

Implicit

Citat În prealabil postat de golf v Vizualizare mesaj
    pfff ce fain nu este mh!
    ba vlade te ai tacnit ? ce nu iti convine ca nu e mh ..eu as fi fost in al 9 lea cer..:)
    pei da mah dar sa neanunte si pe noi , anunt pe forum , mesj dala general in joc , sa stie tot romanu cand sa nu mai foloseasca proxy, adica trebuie sa stim : baieti timp de 3 luni nu aveti MH .... spor la mca

Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. [clădiri] PAna la ce nivel?
    Postat de rershu în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 4
    Ultimul mesaj: 10.02.2010, 17:05:27
  2. pana la urma
    Postat de raposati vii în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 9
    Ultimul mesaj: 02.07.2009, 13:53:42
  3. Resursele castigate in urma atacului
    Postat de ultraro în forumul Intrebari Travian