Sunt arătate rezultatele de la 1 la 10 din 10

Subiect: Intrebare cam nelalocul ei

Meșteșugar Cricket70's Avatar
    Data înregistrării
    20.09.2009
    Locație
    Brasov

Implicit Intrebare cam nelalocul ei

Va salut respectuos si imi cer scuze pentru dovada de n00b-ism de care voi da, dar banuiesc ca in acest fel e posibil sa fiu ajutat in vreun fel, dar si injurat pentru mesajul "off topic". Despre ce este vorba? Vad ca inca nu exista un topic despre x5.ro, desi serverul a inceput de o saptamana juma`! Cum sa procedez, cum ma adresez unui moderator al forumului sa vedem daca poate si vrea sa deschida un astfel de topic? Joc si eu pe serverul ala si sunt destul de curios sa vad cum gandesc partenerii mei de joc.
    Scuze inca o data si multumesc anticipat!
    Cu stima, Victor
    Ultima modificare efectuată de Cricket70; 08.12.2010 la 20:11:18.
    An athlet must think only at two things - the gun and the tape. When he hear the one, just run like hell until he break the other - Sam Mussabini

Negustor
    Data înregistrării
    26.06.2010
    Locație
    Slatina

Implicit

Citat În prealabil postat de Cricket70 Vizualizare mesaj
    Va salut respectuos si imi cer scuze pentru dovada de n00b-ism de care voi da, dar banuiesc ca in acest fel e posibil sa fiu ajutat in vreun fel, dar si injurat pentru mesajul "off topic". Despre ce este vorba? Vad ca inca nu exista un topic despre x5.ro, desi serverul a inceput de o saptamana juma`! Cum sa procedez, cum ma adresez unui moderator al forumului sa vedem daca poate si vrea sa deschida un astfel de topic? Joc si eu pe serverul ala si sunt destul de curios sa vad cum gandesc partenerii mei de joc.
    Cu stima, Victor
    Vorbeste cu un moderator in privat.

Negustor Waffen.SS's Avatar
    Data înregistrării
    16.04.2007

Implicit

Citat În prealabil postat de SttyL3R Vizualizare mesaj
    Vorbeste cu un moderator in privat.
    Crezi ca este normal ca un jucator sa dea un mesaj privat unui moderator ptr subiectul asta ??? nu vezi doza de sarcasm din mesajul lui ???

Bine TU ""GIGELE"" ca ai avut inspiratia sa le aduci aminte s5x.ro :)))

Fermier
    Data înregistrării
    12.03.2010

Implicit

bine tu wafa ca a trebuit sa faci mistou' asta...

Data înregistrării
    20.09.2009
    Locație
    Brasov

Implicit

Multumesc mult! ... Desi as fi putut sa raspund si altfel...Si daca le aduc aminte, care e problema? Vad ca nu s-a ocupat nimeni de problema asta. Sunt 9546 jucatori pe serverul ala... dintr-un total de 32486 jucatori pe toate serverele. Ti se pare putin? Sau neinteresant? Sarcasmul a fost in raspunsul tau, care spre deosebire de al lui SttyL3r, n-a lamurit nimic.
    Ultima modificare efectuată de Cricket70; 08.12.2010 la 22:18:24.
    An athlet must think only at two things - the gun and the tape. When he hear the one, just run like hell until he break the other - Sam Mussabini

Sătean
    Data înregistrării
    19.10.2009
    Locație
    Pitesti, Romania

Implicit

30% din jucatorii de pe serverul ala joaca pentru gold

Fermier
    Data înregistrării
    27.10.2010

Implicit

Cu stima, Victor

Sa facut si pt 5x acum

Data înregistrării
    20.09.2009
    Locație
    Brasov

Implicit

Ca sa nu mai spun ca in conformitate cu Legea 107/ din 27 aprilie 2006 adoptata de Parlamentul Romaniei, ar trebui sa cer - cel putin! - bann-area lui Waffen.SS pentru folosirea de simboluri naziste! Si-mi vorbeste el mie despre sarcasm!

Banat
    Data înregistrării
    20.11.2009

Implicit

Ca sa nu mai spun ca in conformitate cu Legea 107/ din 27 aprilie 2006 adoptata de Parlamentul Romaniei, ar trebui sa cer - cel putin! - bann-area lui Waffen.SS pentru folosirea de simboluri naziste!
    Da intradevar ,ar trebui banat ca nu foloseste si mitraliera pe langa simboluri asa cum ar trebui sa faca orice bun roman.

Data înregistrării
    20.09.2009
    Locație
    Brasov

Implicit

Se pare ca sunt prea batran si - probabil - prea nepriceput pentru polemici de genul asta. Am declansat un mic razboi din cauza unei banale intrebari. Daca se doreste si se poate, am rugamintea sa se declare closed topic.
    Ultima modificare efectuată de Cricket70; 12.12.2010 la 15:56:49.

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți posta răspunsuri
  • Nu poți posta atașamente
  • Nu-ți poți edita mesajele
  •