Vizualizare rezultate sondaj: Cine credeti ca va castiga aceasta runda a ro5?

Votanți
106. Nu poți vota în acest sondaj
  • ciupa: Oblic WW

24 22,64%
  • ibr&scroafa: I

20 18,87%
  • Sud-Est: Nothing Else Matters

16 15,09%
  • Pelicanul Taxi: Pasarile Lumii Rock

4 3,77%
  • The Collector: ROCK ALL THE WAY

9 8,49%
  • criss: Powerpuff OblicGirls

11 10,38%
  • dcctin: A Fairy Tale

4 3,77%
  • bibi: Oblic WW

10 9,43%
  • calin4vis: Minune a lumii

4 3,77%
  • ove: WW Oblic 15

4 3,77%
Pagina 3 din 67 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 21 la 30 din 664

Subiect: Pronosticuri !!!!

Meșteșugar
    Data înregistrării
    06.05.2009
    Locație
    Romania si asta imi ocupa tot timpul

Implicit beculetz

Man nu stiu cine esti si daca esti din Lords sau Rock, trimitemi un pm te rog sa stiu care esti, travianul e un joc de razboi cei care il joaca il joaca tocmai de aia sa faca trupe si sa dea cu ele in adversar, in felul asta iti ti jucatorii valorosi pe server, nu se vor plictisi si ceda contul sau nu or sa dea delete. Daca ataci cu cap nu iti vei pierde armata, daca planul e bun, daca ataci doar din pur orgoliu ca cei din oblic atunci sigur ca iti pierzi armata, cand au atacat cum trebuie au pierdut putin.
    La inceput de server cand am auzit ca gabriela joaca la ei am si zis pe conferinta ca tocmai neau crescut sansele de castigare a serverului cu 50%.

Datorita pasivitati si lipsa de actiuni ofensive nu ai cu cine juca acum la sfarsit de server, in loc sa avem 4 ww operabile avem decat 3 si unul la dospeala...
    Sa nu ma intelegi gresit apreciez entuziasmul tau, si daca esti din rock, atunci "crede si nu cerceta", daca castigam bine daca nu castigam asta e.

Fermier
    Data înregistrării
    07.03.2007

Implicit suntem putini

IMi aduc aminte ca la primele s1 si s2 eram cate 10 15 k jucatori . Acum suntem 1600 de toti din care activi 150 in medie . ceea ce inseamna ca de fapt mai sunt in jur de 100 jucatori care se chinuie cu cate 4 5 conturi.
    E greu sa tii 12 ww uri cu 150 de jucatori. Ma refer si la deff si al resurse.
    De aceea vor castiga cei care stiu sa gestioneze cat mai bine resursele (si cele strategice).
    Parerea mea personala e ca se va da cate un val pe fiecare ww. Nu prea mai sunt armate de 2 3 valuri

Salut top. Anu asta te am prins mai rapid cu armata la sud est :)))))). Tre sa ti schimbi stilu de atac ca de acu il stim
    Ai invins continua, nu ai invins, nashpa, inseamna ca ai pierdut !

Artizan
    Data înregistrării
    22.06.2009

Implicit

Citat În prealabil postat de gipsicaretionfi Vizualizare mesaj
    i

Salut top. Anu asta te am prins mai rapid cu armata la sud est :)))))). Tre sa ti schimbi stilu de atac ca de acu il stim
    Salut!! Eu nu mai joc de ceva vreme, dar imi place sa urmaresc jocul. Ultima data am jucat pe contul gabid.

Abia astept sa inceapa urmatorul server:D sa ma pot distra, si sa intru in alt cadran :)

bafta!!

Negustor Wlad's Avatar
    Data înregistrării
    23.08.2009
    Locație
    porc homless caut cocina si troc

Implicit iupiiii

Se pare ca a inceput sa se dezmorteasca lumea si s-a dat in ww- uri .

oblicu a facut prima miscare si a atacat pe ww , sa vedem daca e strategia cea mai buna . In momentul in care postez se asteapta atacuri si pe WW-ul tinut de sud est sa vedem ce o iesi

Fermier
    Data înregistrării
    23.09.2010

Implicit n-au fost actiuni off???

Citat În prealabil postat de Wlad Vizualizare mesaj
    da ca multi inafara de tine au atacat din NE. ....... ,
    Clar a fost un server linistit in comparatie cu alte servere, si actiunile ofensive rock nu ca au fost putine dypa parerea mea nu au fost deloc ( sa fie clar ma refer la actiuni ofensive de cadran ) tot ce s- a atacat au fost actiuni individuale sau pe grupe mici de atacatori.

Bun, postul meu anterior nu il interpretati ca un post de tip flame, nu asta era intentia mea ci pur si simplu vroiam sa atrag atentia ca NE nu este luat in mod serios in calcul cea ce consider a fi o mare eroare.

Ww Rock lvl 100
    cativa din Oblic o sa-ti multumeasca la final pentru comentariile tale . bafta

Fermier
    Data înregistrării
    07.02.2009

Implicit

Citat În prealabil postat de gipsicaretionfi Vizualizare mesaj
    IMi aduc aminte ca la primele s1 si s2 eram cate 10 15 k jucatori . Acum suntem 1600 de toti din care activi 150 in medie . ceea ce inseamna ca de fapt mai sunt in jur de 100 jucatori care se chinuie cu cate 4 5 conturi.
    E greu sa tii 12 ww uri cu 150 de jucatori. Ma refer si la deff si al resurse.
    De aceea vor castiga cei care stiu sa gestioneze cat mai bine resursele (si cele strategice).
    Parerea mea personala e ca se va da cate un val pe fiecare ww. Nu prea mai sunt armate de 2 3 valuri

Bine punctat referitor la cate conturi active au ramas pe server.. trist dar adevarat, din pacate...

Meșteșugar
    Data înregistrării
    06.05.2009
    Locație
    Romania si asta imi ocupa tot timpul

Implicit

Citat În prealabil postat de Borg Vizualizare mesaj
    cativa din Oblic o sa-ti multumeasca la final pentru comentariile tale . bafta
    sa fi convins ca o sa ii multumeasca , ba mai mult o sa il ridice in slavi si o sa ii inchine imnuri si ode .........

Negustor Wlad's Avatar
    Data înregistrării
    23.08.2009
    Locație
    porc homless caut cocina si troc

Implicit

Citat În prealabil postat de Homeless Vizualizare mesaj
    sa fi convins ca o sa ii multumeasca , ba mai mult o sa il ridice in slavi si o sa ii inchine imnuri si ode .........

da da vor fi fericiti si imi vor posta numele pe toate forumurile ridicand statui, ode si cantece de slava

@ borg , acum ca tot ai postat da-mi si mie pe privat motivul pt care mi-ar multumi obliceii ... m-ai facut curios .....

Sătean Dufda's Avatar
    Data înregistrării
    16.12.2008

Implicit

ceva interesant?:P

atacuri/etc :p
    http://dufda.mybrute.com

[img]http://img26.imageshack.us/img26/2869/dufdasimsponsigrc0.jpg[/img]

Fermier
    Data înregistrării
    13.06.2010

Implicit