Vizualizare rezultate sondaj: Cine crezi ca va duce cel mai repede ML la nivelul 100?

Votanți
86. Nu poți vota în acest sondaj
  • aramislucian

16 18,60%
  • A-Team

1 1,16%
  • endy

0 0%
  • eshanat si deea

2 2,33%
  • For US

8 9,30%
  • menaje a trois

1 1,16%
  • Mihai Eminescu

25 29,07%
  • rrr

27 31,40%
  • team dejaf

0 0%
  • trisez

3 3,49%
  • WINNETTOUU

3 3,49%
Pagina 2 din 54 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 11 la 20 din 537

Subiect: Discutii speed 5x

Banat
    Data înregistrării
    12.01.2009
    Locație
    Undeva prin Est

Implicit

Citat În prealabil postat de cica_cineva Vizualizare mesaj
    deci ce sa mai aude ce intampla pe server?
    Cine este aliat cu cineva?
    Cine domina..... :)) ?
    Ceva suprize ?
    VNV domina:))))

Fermier
    Data înregistrării
    26.07.2009

Implicit

dap ei domina si ei vor castiga...VALA si Ne-Power nu sunt uniti...spc nus nik de ei da am auzit k sunt macelariti.....deci au toate sansele

Consul dani_jiji01's Avatar
    Data înregistrării
    12.06.2008
    Locație
    Timisoara

Implicit

Citat În prealabil postat de Shevcenko Vizualizare mesaj
    VNV domina:))))
    Ai vrea sau ti-ai dori? Intrebare existentiala .. VNV domina la ce? la pace in cadran, poate

Sătean Pana Sonic's Avatar
    Data înregistrării
    14.02.2008

Implicit

Dupa care ne mutam fuguta la o cafeluta in bucatarie ..ultimul spala vasele ... primu da atacurile
    Cind ma`m nascut si am vazut lumea pentru prima data ...am fost atit de uluit incit ...am ramas mut ...vreo 9 luni asa ..alti au ramas toata viata

exEchipa Bristena's Avatar
    Data înregistrării
    22.11.2007
    Locație
    Timisoara / Berlin

Implicit

Nu stiu cum se vede totul din cadranul aliantei VNV, dar pana acum eu am impresia ca sunt cei mai izolati de pe harta. Celalalte confederatii mai au o alianta, un PNA, o intelegere ascunsa, ceva...
    VNV are doar wingurile sale si alianta cu Team NV (trei oameni - or fi si astia iesiti din VNV ca sa fure sate? ).
    Nu le subestimez rolul si puterea de pe server, dar - daca alte confederatii se aliaza impotriva lor - nu ii vad prea bine pe cei din VNV.

(LadyJoker)
    Din iunie 2011, nu mai fac parte din echipa Travian. Va rog sa nu imi trimiteti mesaje private cu intrebari despre joc. Adresati-va membrilor echipei Travian.

Banat
    Data înregistrării
    20.11.2009

Implicit

Citat În prealabil postat de Bristena Vizualizare mesaj
    VNV are doar wingurile sale si alianta cu Team NV
    (LadyJoker)
    Si asa cred ca sunt prea multe,ne-am descurca si cu un singur wing:))

exEchipa Bristena's Avatar
    Data înregistrării
    22.11.2007
    Locație
    Timisoara / Berlin

Implicit

Citat În prealabil postat de Semper Fidelis. Vizualizare mesaj
    Si asa cred ca sunt prea multe,ne-am descurca si cu un singur wing:))
    Ar trebui sa le zici si lor ca va puteti dispensa de ei - sunt curioasa ce-ar spune.
    Din iunie 2011, nu mai fac parte din echipa Travian. Va rog sa nu imi trimiteti mesaje private cu intrebari despre joc. Adresati-va membrilor echipei Travian.

Banat
    Data înregistrării
    20.11.2009

Implicit

Ar trebui sa le zici si lor ca va puteti dispensa de ei - sunt curioasa ce-ar spune.
    Ho ho ho,asta e intriga deja,oricum mare parte dintre noi prefera un server disputat nu unu in care esti aliat cu toata lumea si singurul scop e sa ridici lanuri mai sus decat colegul..insa le urez succes si celor care au astfel de planuri,sper sa se distreze

damy's Avatar
    Data înregistrării
    13.11.2008
    Locație
    Roman

Implicit

Nu stiu cum se vede totul din cadranul aliantei VNV, dar pana acum eu am impresia ca sunt cei mai izolati de pe harta. Celalalte confederatii mai au o alianta, un PNA, o intelegere ascunsa, ceva...
    VNV are doar wingurile sale si alianta cu Team NV (trei oameni - or fi si astia iesiti din VNV ca sa fure sate? ).
    Nu le subestimez rolul si puterea de pe server, dar - daca alte confederatii se aliaza impotriva lor - nu ii vad prea bine pe cei din VNV.

(LadyJoker)
    Jocuri de culise,intelegeri ascunse, tradari exista si vor exista mereu.VNV nu e cu nimic mai prejos fata de celelate aliante, ba din din contra, exista si rezultate.
    Pe acest serv orcine se poate alia cu orcine, de asta este foarte important jocul diplomatiei. Tu stai linistita, nicaieri nu e situatia roz, iar daca VNV se aliaza cu una din tabere, sau celelalte intre ele, normal ca ceilati nu vor fi bine vazuti si se va creia haos in defavorea lor, chiar si asa asta nu inseamna ca sunt ca si scosi din joc.VNV au un cuvant greu de spus pe acest serv, indiferent ca jucam 3 vs 1, 2 vs 2 sau 1 vs 3.Noi jucam la fun,insa as minti daca as spune ca nu ne gandim si la castigarea acestui server.Orce alianta indiferent de stilul adoptat, se gandeste sa castige, mai direct sau indirect, insa timpul le va rezolva pe toate.

Mihai Eminescu

Banat
    Data înregistrării
    12.01.2009
    Locație
    Undeva prin Est

Implicit

(LadyJoker)
    O stii pe aia:
    "-Domnule,suntem inconjurati"
    "-Excelent,putem ataca in toate directiile"

Sau ceva de genul:)))

Pagina 2 din 54 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. Discutii Artefacte
    Postat de NeoDreamer în forumul Artefacte
    Răspunsuri: 79
    Ultimul mesaj: 16.05.2013, 00:32:31
  2. Discutii versiunea T3.6