Vizualizare rezultate sondaj: Cine crezi ca va duce cel mai repede ML la nivelul 100?

Votanți
86. Nu poți vota în acest sondaj
  • aramislucian

16 18,60%
  • A-Team

1 1,16%
  • endy

0 0%
  • eshanat si deea

2 2,33%
  • For US

8 9,30%
  • menaje a trois

1 1,16%
  • Mihai Eminescu

25 29,07%
  • rrr

27 31,40%
  • team dejaf

0 0%
  • trisez

3 3,49%
  • WINNETTOUU

3 3,49%
Pagina 53 din 54 PrimulPrimul ... 34351525354 UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 521 la 530 din 537

Subiect: Discutii speed 5x

Meșteșugar
    Data înregistrării
    19.12.2009

Implicit

Sa fim seriosi , artefactele nu au intrat in prima luna , deci daca se aduna 30 k cata e mult :)...

Consul dani_jiji01's Avatar
    Data înregistrării
    11.06.2008
    Locație
    Timisoara

Implicit

http://forum.travian.ro/showthread.p...895#post449895

Uitati-va la clipul pus de mine; ce se poate realiza pe un x5; de mentionat ca nu s-a mers cu artefact de trupe non-stop, pentru catapulte. 45480 .

Artizan
    Data înregistrării
    17.04.2010

Implicit

Citat În prealabil postat de dani_jiji01 Vizualizare mesaj
    http://forum.travian.ro/showthread.p...895#post449895

Uitati-va la clipul pus de mine; ce se poate realiza pe un x5; de mentionat ca nu s-a mers cu artefact de trupe non-stop, pentru catapulte. 45480 .
    scuza-ma...dar tu vrei sa spui ca ai dat decat cu rammerul ? hammerul a ramas in sat ?

Data înregistrării
    11.06.2008
    Locație
    Timisoara

Implicit

Citat În prealabil postat de Robert RAM Vizualizare mesaj
    scuza-ma...dar tu vrei sa spui ca ai dat decat cu rammerul ? hammerul a ramas in sat ?
    Exact; si nu doar al meu din alianta; au mai fost hammere frumoase care au ramas acasa.. Serverul se lungea prea mult..eu unul eram plictisit, probabil ca si colegii mei la fel..

Artizan
    Data înregistrării
    17.04.2010

Implicit

Exact; si nu doar al meu din alianta; au mai fost hammere frumoase care au ramas acasa.. Serverul se lungea prea mult..eu unul eram plictisit, probabil ca si colegii mei la fel..
    :)) =)) asta a fost buna...se lungea serverul prea mult..sincer,mai bine nu mai faceai hammerul ala.ai muncit degeaba.cred ca esti de parere cu mine.

voi erati pe locul 2 cu ww-ul si nu ai dat cu ditamai hammerul..pff..

Data înregistrării
    11.06.2008
    Locație
    Timisoara

Implicit

:)) =)) asta a fost buna...se lungea serverul prea mult..sincer,mai bine nu mai faceai hammerul ala.ai muncit degeaba.cred ca esti de parere cu mine.

voi erati pe locul 2 cu ww-ul si nu ai dat cu ditamai hammerul..pff..
    N-am muncit degeaba; am vrut sa imi demonstrez mie de ce sunt in stare, stai linistit.. Daca dadeam pe rusi, ii duceam la 0.. ei ne duceau pe noi..si tot asa.. pentru ca defensiva a fost mediocra si acolo.. Si chestia asta s-a intamplat de cateva ori, sa tot urcam cu ww-urile de jos.. Totusi, sa nu lungim discutia pentru ca aici este vorba de x5.ro ; am adus in discutie doar faptul ca nu e imposibil sa treci de 30k catase cum se zicea mai jos.

Artizan
    Data înregistrării
    17.04.2010

Implicit

N-am muncit degeaba; am vrut sa imi demonstrez mie de ce sunt in stare, stai linistit.. Daca dadeam pe rusi, ii duceam la 0.. ei ne duceau pe noi..si tot asa.. pentru ca defensiva a fost mediocra si acolo.. Si chestia asta s-a intamplat de cateva ori, sa tot urcam cu ww-urile de jos.. Totusi, sa nu lungim discutia pentru ca aici este vorba de x5.ro ; am adus in discutie doar faptul ca nu e imposibil sa treci de 30k catase cum se zicea mai jos.
    las-o balta..faci hammer si ramai cu el in sat..mai bine mi-l prindea unu pe oaza sau imi stergea satul decat sa raman cu el acasa...asta mi se pare cel mai nasol lucru..ma rog.

Data înregistrării
    11.06.2008
    Locație
    Timisoara

Implicit

las-o balta..faci hammer si ramai cu el in sat..mai bine mi-l prindea unu pe oaza sau imi stergea satul decat sa raman cu el acasa...asta mi se pare cel mai nasol lucru..ma rog.
    Este problema mea, da? Nu am nevoie de discutii suplimentare despre ce si cum sa imi coordonez jocul; pe deasupra, nu dau de capul meu cand nu e actiune coordonata, sa fiu numit 'tradator' ori sa fiu eu diferit de restul si sa-mi asum gloria. Daca stiam ca se termina serverul si nu voiam sa raman cu hammerul acasa, puteam sa lovesc ww-ul romanesc,sa ma laud, dom'le ..Era fix langa satele mele.

exEchipa Bristena's Avatar
    Data înregistrării
    22.11.2007
    Locație
    Timisoara / Berlin

Implicit

Robert Ram: Poti afla detalii despre crew server din articolul acesta. S-a scris si acolo ca romanii au preferat sa tina acasa hammerele, pentru ca deja se ajunsese la a 4-5-a reconstruire a WW-urilor.
    Server cu vreo 200 de jucatori, adica putine resurse pentru WW-uri. Defensiva mica, hammere mari. Prin urmare, perioada WW-urilor a tinut mai mult decat tot restul jocului. Si nimeni nu a mai avut chef de el.

Revenim la 5x, va rog.
    Din iunie 2011, nu mai fac parte din echipa Travian. Va rog sa nu imi trimiteti mesaje private cu intrebari despre joc. Adresati-va membrilor echipei Travian.

Fermier
    Data înregistrării
    22.09.2007

Implicit

Sa imi spun si eu parerea.
    Noi cei din NE-Power ne-am tinut de cuvant , am spus de la inceput ca mergem alaturi de VALA si asa am facut.
    Atunci cand am negociat alianta cu VNV eu personal i-am spus lui Mihai Eminescu : “daca vad atac din partea VNV pe ww-ul sustinut de noi ,plec direct pe tine.”
    Exact asta am facut, este adevarat ca nu am stiut de atacurile Vala pe WW-Eminescu.
    Consider ca m-am tinut de cuvant si actiunea NE-Power nu o consider tradare.
    Felicitari castigatorilor, personal ma cosider unul din “artizanii” infrangerii si imi cer scuze public fata de jucatorii mei.
    A fost un server foarte frumos.
    CU RESPECT,
    Ionut@X-ray
    P.S.: Multumesc din suflet tuturor jucatorilor NE-Power, Zone-Power si ai wing-urilor pentru increderea acordata

Pagina 53 din 54 PrimulPrimul ... 34351525354 UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. Discutii Artefacte
    Postat de NeoDreamer în forumul Artefacte
    Răspunsuri: 79
    Ultimul mesaj: 15.05.2013, 23:32:31
  2. Discutii versiunea T3.6
    Postat de Vali_Ro în forumul General
    Răspunsuri: 279
    Ultimul mesaj: 10.08.2011, 16:47:39
  3. Probleme cu sv speed.ro si speed.com
    Postat de D00Py în forumul Intrebari Travian