Vizualizare rezultate sondaj: Cine crezi ca va duce cel mai repede ML la nivelul 100?

Votanți
86. Nu poți vota în acest sondaj
  • aramislucian

16 18,60%
  • A-Team

1 1,16%
  • endy

0 0%
  • eshanat si deea

2 2,33%
  • For US

8 9,30%
  • menaje a trois

1 1,16%
  • Mihai Eminescu

25 29,07%
  • rrr

27 31,40%
  • team dejaf

0 0%
  • trisez

3 3,49%
  • WINNETTOUU

3 3,49%
Pagina 54 din 54 PrimulPrimul ... 444525354
Sunt arătate rezultatele de la 531 la 537 din 537

Subiect: Discutii speed 5x

Fermier
    Data înregistrării
    15.12.2009

Implicit

@iciolca

ne pupi mainile .... si poate te iertam :))))))))))))))))))

glumesc, nu ai de ce sa iti ceri scuze, din partea mea, ai fost prea bun cu noi si nu am mai jucat cu asa placere de mult timp, mersi. sper sa ne mai auzim candva pe undeva :D

In rest va urez tuturor succes in viata si sa fi se indeplineasca toate visele ......... a fost interesant serverul :)
    Ultima modificare efectuată de trisez; 24.02.2011 la 11:59:04.

exEchipa
    Data înregistrării
    29.08.2007
    Locație
    pe un nor cantand la harpa

Implicit

Stimati jucatori,

Echipa Travian doreste sa felicite toti participantii la serverul 5x. Este un server destul de extenuant si consumator de timp (cunosc din experienta serverului echipei ... tot un 5x) si stim cu totii ce inseamna sa pierzi 400k def intr-un singur atac natar si mai apoi sa il si inlocuiesti si sa alimentezi defensiva aflata pe ML. A fost un server antrenant cu destue schimbari de situatie si indiferent de castigatori sau pierzatori, aplaud desfasurarea jocului. Din pacate, o noua runda Travian 5x nu va mai incepe.

Serverul a fost unul unic, cu rol premergator inceperii Travian T4 in Romania.

Punctele Aur ramase in urma incheierii serverului Rox5 pot fi transferate in oricare alt server .ro, inclusiv in serverul ts4 sau chiar pe serverul speed Rox - runda 10 - ce va incepe curand.

O zi buna
    V.
    "Trebuie sa incerci necontenit sa urci foarte sus, daca vrei sa poti sa vezi foarte departe..." ~ C-tin Brancusi

"In dragoste si in Travian, totul e posibil! ...aproape!!!" ~ Anonim
    "Quis custodiet ipsos custodes!!!" ~ Juvenal
    128-10-93-85-10-128-98-112-6-6-25-126-39-1-68-78

Fermier
    Data înregistrării
    24.02.2011
    Locație
    Arad,Romania

Implicit

mie mi-a placut foarte mult,
    pacat ca nu mai este altul:(

Meșteșugar Cricket70's Avatar
    Data înregistrării
    20.09.2009
    Locație
    Brasov

Implicit

Citat În prealabil postat de Vali_Ro Vizualizare mesaj
    Stimati jucatori,

Echipa Travian doreste sa felicite toti participantii la serverul 5x. Este un server destul de extenuant si consumator de timp (cunosc din experienta serverului echipei ... tot un 5x) si stim cu totii ce inseamna sa pierzi 400k def intr-un singur atac natar si mai apoi sa il si inlocuiesti si sa alimentezi defensiva aflata pe ML. A fost un server antrenant cu destue schimbari de situatie si indiferent de castigatori sau pierzatori, aplaud desfasurarea jocului. Din pacate, o noua runda Travian 5x nu va mai incepe.

Serverul a fost unul unic, cu rol premergator inceperii Travian T4 in Romania.

Punctele Aur ramase in urma incheierii serverului Rox5 pot fi transferate in oricare alt server .ro, inclusiv in serverul ts4 sau chiar pe serverul speed Rox - runda 10 - ce va incepe curand.

O zi buna
    V.
    ... cu rol premergator lui T4 ...
    Stiu ca sunt n00b, uneori am o placere masochista in a recunoaste asta :), dar chiar n-am vazut nimic in comun la 5x cu noul Travian!
    An athlet must think only at two things - the gun and the tape. When he hear the one, just run like hell until he break the other - Sam Mussabini

Diabolic

Implicit

Citat În prealabil postat de Cricket70 Vizualizare mesaj
    Stiu ca sunt n00b, uneori am o placere masochista in a recunoaste asta :), dar chiar n-am vazut nimic in comun la 5x cu noul Travian!

Suna cam a abureala asta,cu rolul premergator lui T4,eu cred ca si'au dat seama cat de mult gold scot altii din conturile de gold facut pe 5x si cine ar mai fi cumparat gold pe alte servere cand intr'o saptamana ai fi putut scoate lejer 500 gold din invitatii.

Senator
    Data înregistrării
    06.05.2009
    Locație
    Bucuresti

Implicit

Citat În prealabil postat de Cricket70 Vizualizare mesaj
    Poate a fost implementat 5x-ul pt atragerea de noi jucatori :D sau de a consuma unii gold in prostie... 5x de 5 ori mai mult gold bagat decat pe un serv normal

Fermier
    Data înregistrării
    14.01.2007

Implicit

WOW, a aparut si x5 de cand nu am mai intrat pe aici? ..oare ce viata au cei care`l joaca ...bleah
    1. Winner of s1.com - RO-HT alliance, GammaForce MetaAlliance - September 2007
    2. Top 100 playes s5.com
    3. Winner of s6.com - REST alliance - April 2007
    The best of the best ! [url]http://www.fallensword.com/?ref=1570040[/url] try it for me .

Pagina 54 din 54 PrimulPrimul ... 444525354

Subiecte asemănătoare

1. Discutii Artefacte
    Postat de NeoDreamer în forumul Artefacte
    Răspunsuri: 79
    Ultimul mesaj: 15.05.2013, 23:32:31
  2. Discutii versiunea T3.6
    Postat de Vali_Ro în forumul General
    Răspunsuri: 279
    Ultimul mesaj: 10.08.2011, 16:47:39
  3. Probleme cu sv speed.ro si speed.com
    Postat de D00Py în forumul Intrebari Travian