Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 1 la 10 din 34

Subiect: versiunea T4

Sătean
    Data înregistrării
    25.02.2010
    Locație
    Cluj

Implicit versiunea T4

daca imi permiteti o intrebare ..

dupa parerea mea astia is bat joc de noi !
    daca pana acuma mie mi se parea ca maciuca de la barbari .. mai degraba tear mangaia . acuma ei vin cu V4
    si au transformat jocul de strategie browser intro carte de benzi desenate ..
    pe Browser :-\

poate ca gameplayul s-a imbunatatit .. dar astectul .. din potriva .. ar fi de 2 ani .. poate las incadra pe la 5 dar oricum .. e penal de copilaresc

se va implementa pe viitor la toate serverele (si cele ro) aspectul aceste ^_^

MS mult ;-)
    Am zis ^_^

sunt sigur de asta ~_^

Artizan el mariachi's Avatar
    Data înregistrării
    27.01.2009

Implicit

vaaai dar vad ca se manelizeaza travianul pe zi ce trece.bine ca m am lasat la timp.ce urmeaza?triburi personalizate cu editatare proprie a culorilor,a fetelor locuitorilor?introducerea unui trib nou sau poate coloane sonore?sau poate prin gold vreunmodul sa ti poti da comenzile pe o saptamana intreaga in cateva minute?atata culoare,serios cred ca vreti sa scadeti serios varsta sa il aduceti in derizoriu undeva intre 8 -14 ani probabil.candva era un joc rece,placut,tacut,inghitit de anumite tipologii de persoane,acum e doar o umbra a ceea ce a fost.tot mai colorat,tot mai plin de optiuni,cu tot mai multe animalute,cu oaze,cu artefecte care fac clar diferenta si pe care si le permit doar goldistii,samd .sunt dezamagit ca un joc demult cel mai bun joc de gen "intra in randul lumii"adica al joculetzelor stupide , cu multe optiuni si multe culori.tocmai asta atragea la travian SIMPLITATEA OPTIUNILOR,USURINTA NAVIGARII si BUNUL GUST!

Negustor alexluci's Avatar
    Data înregistrării
    13.08.2007
    Locație
    Brasov

Implicit versiunea T4

odata cu bagarea versiunii T4 multi o sa zica adio jocului, am testat versiunea T4 si pe langa faptul ca se misca greu tot, schimba cu totul travianul... daca o sa se bage T4 peste tot cred ca mai mult de 50% din jucatori vor abandona jocul, nu e necesara si parerea jucatorilor despre aceasta versiune?

Reply pentru "În primăvara lui 2011, pe serverele Travian va fi introdusă o nouă versiune a jocului: Travian T4." [Bristena]
    Ultima modificare efectuată de alexluci; 31.12.2010 la 16:58:48.
    Mickey Mouse - Beta video & Part 2 [first 50 days of rox]
    http://www.youtube.com/watch?v=kUuIEJJHU1k
    http://www.youtube.com/watch?v=0AY5Xrqu3wI

Meșteșugar gigicu01's Avatar
    Data înregistrării
    27.07.2010
    Locație
    constanta

Implicit

Citat În prealabil postat de alexluci Vizualizare mesaj
    odata cu bagarea versiunii T4 multi o sa zica adio jocului, am testat versiunea T4 si pe langa faptul ca se misca greu tot, schimba cu totul travianul... daca o sa se bage T4 peste tot cred ca mai mult de 50% din jucatori vor abandona jocul, nu e necesara si parerea jucatorilor despre aceasta versiune?

Reply pentru "În primăvara lui 2011, pe serverele Travian va fi introdusă o nouă versiune a jocului: Travian T4." [Bristena]
    mie imi place versiunea tp.desi nu am testato:D.dar pare tare
    Q SAY I LIKE.uitate inainte sa intrebi:help.travian.ro uitate inainte sa faci:http://travian.ro/spielregeln.php
    increderea e usor taiat dar eu greu de dobandit.oamenii sunt usor de pacalit dar sunt greu de dobanditNU ajuta cu nimic sa spui la nimereala ce vroiai daca nu spui exact ce vroiai

Negustor
    Data înregistrării
    26.06.2010
    Locație
    Slatina

Implicit

Citat În prealabil postat de gigicu01 Vizualizare mesaj
    mie imi place versiunea tp.desi nu am testato:D.dar pare tare
    Gresesti , nu e deloc mijto.

Data înregistrării
    27.07.2010
    Locație
    constanta

Implicit

cand o aparea sa o incerc si sa vedem.dar dupa poze pare super
    Q SAY I LIKE.uitate inainte sa intrebi:help.travian.ro uitate inainte sa faci:http://travian.ro/spielregeln.php
    increderea e usor taiat dar eu greu de dobandit.oamenii sunt usor de pacalit dar sunt greu de dobanditNU ajuta cu nimic sa spui la nimereala ce vroiai daca nu spui exact ce vroiai

Negustor
    Data înregistrării
    26.06.2010
    Locație
    Slatina

Implicit

Citat În prealabil postat de gigicu01 Vizualizare mesaj
    cand o aparea sa o incerc si sa vedem.dar dupa poze pare super
    Poti sa'l incerci de aici!
    Bafta!

Data înregistrării
    27.07.2010
    Locație
    constanta

Implicit

dar de unde fac rost de cod de inregistrare?

Fermier
    Data înregistrării
    13.09.2010

Implicit

Pare cam naspa versiunea....
    "Dragostea: Nebunie temporară ce poate fi vindecată prin căsătorie." - Ambrose Bierce

Fermier
    Data înregistrării
    13.09.2010

Implicit

ai gasit codul de inregistrare?
    "Dragostea: Nebunie temporară ce poate fi vindecată prin căsătorie." - Ambrose Bierce

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. Discutii versiunea T3.6
    Postat de Vali_Ro în forumul General
    Răspunsuri: 279
    Ultimul mesaj: 10.08.2011, 16:47:39
  2. Versiunea T4...
    Postat de catalin4981 în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 6
    Ultimul mesaj: 11.08.2010, 15:19:21
  3. versiunea veche
    Postat de andreimarius în forumul General