Sunt arătate rezultatele de la 1 la 10 din 10

Subiect: comx

Sătean
    Data înregistrării
    07.01.2011

Wink comx

joc pe comx cu rasa dac cu numele de naga serveru este destul de usor cine este dornic sa se inregistreze sa se inregistreze in NE

ps cine este inregistrat sa imi spuna s mie numele sa facem o aly
    Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri.

Senator
    Data înregistrării
    06.05.2009
    Locație
    Bucuresti

Implicit

Citat În prealabil postat de naga Vizualizare mesaj
    joc pe comx cu rasa dac cu numele de naga serveru este destul de usor cine este dornic sa se inregistreze sa se inregistreze in NE

ma faci sa rad :))) comx-ul este f.greu :P ai prins tu o zona lejera sau inca ai protectia incepatorului :D

Senator
    Data înregistrării
    18.04.2008

Implicit

probabil ai gresit serverul... serverul comx nu este unul deloc usor si nu este prea indicat pentru niste jucatori incepatori
    Nu sunt complet inutil...cel putin servesc drept exemplu negativ pentru altii!

Sătean
    Data înregistrării
    07.01.2011

Implicit

e usor pt mn intradevar pt ca in 14x14 satului meu sunt numai ferme di doar un jucator bunicel de 200 pop cu care ma inteleg bn
    Daca gasesti un drum fara obstacole, probabil ca drumul acela nu duce nicaieri.

puie

Implicit

e usor pt mn intradevar pt ca in 14x14 satului meu sunt numai ferme di doar un jucator bunicel de 200 pop cu care ma inteleg bn
    Sau ca: "» Send troops. (Player is in beginner's protection.)"

Sătean
    Data înregistrării
    19.01.2011

Implicit

frate daca comx ii server usor atunci ce sa mai zic de maroc filipine sau eu mai stiu ce:))....pe comx nu o sa rezisti o luna daka nu joci cum trebuie contu acoperit foarte mult

Sătean dranz3r20's Avatar
    Data înregistrării
    04.08.2008
    Locație
    Petrila

Implicit

The player naga does not exist.

Zicea ca e usor :) poate si-a dat delete de plictiseala.

Negustor alexluci's Avatar
    Data înregistrării
    13.08.2007
    Locație
    Brasov

Implicit

de ce ar fi asa greu comx-ul? sunt destui romani... si eu am jucat vreo 4 servere pe comx si niciodata nu am avut probleme, e mai indicat acolo sa joci decat pe rox de exemplu... acolo nu o sa vezi spionaje cu 1 spion si tot tacamul ca pe rox... plus ca sunt interese mai mari pe ro si orgolii decat pe com
    Mickey Mouse - Beta video & Part 2 [first 50 days of rox]
    http://www.youtube.com/watch?v=kUuIEJJHU1k
    http://www.youtube.com/watch?v=0AY5Xrqu3wI

Fermier
    Data înregistrării
    13.10.2011

Implicit

Citat În prealabil postat de alexluci Vizualizare mesaj
    de ce ar fi asa greu comx-ul? sunt destui romani... si eu am jucat vreo 4 servere pe comx si niciodata nu am avut probleme, e mai indicat acolo sa joci decat pe rox de exemplu... acolo nu o sa vezi spionaje cu 1 spion si tot tacamul ca pe rox... plus ca sunt interese mai mari pe ro si orgolii decat pe com
    pe care comx ai jucat de nu ai vazut spionaje cu 1 spion? joaca aia cu multi acount in draci....isi fac conturi doar pentru a spiona alte alitantze ..si sunt conturi mari cu ca la romani cu populatie mica... sau de ce crezi ca acolo nu sunt orgolii? Sunt si inca gramada...

Fermier
    Data înregistrării
    20.09.2012

Implicit

am jucat pe comx in trecut si intradevar foarte greu, dar acuma joc comx actual si am avut un atac de cand a inceput sv,si ala la inceput, si vreau sa specific ca nu am nici alianta , am avut cateva spionaje dar probabil se tem,daca e interesat cineva de cont sa imi dea mesaj ca mai joc pe comx e plictiseala nici o actiune nimic

Subiecte asemănătoare

1. comx 3.6
    Postat de Ri$e în forumul Ambasadele pentru Travian - Servere straine
    Răspunsuri: 0
    Ultimul mesaj: 21.08.2013, 12:54:28
  2. Comx
    Postat de fatalfuri în forumul General
    Răspunsuri: 3
    Ultimul mesaj: 31.10.2010, 21:45:53
  3. Comx
    Postat de pRaHoVa în forumul Ambasadele pentru Travian - Servere straine
    Răspunsuri: 14