Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 1 la 10 din 20

Subiect: NE-ELITE din NE (+/+)

Artizan
    Data înregistrării
    21.04.2010

Thumbs up NE-ELITE din NE (+/+)

asteptam in NE pe coordonate PLUS/PLUS pe toti cei care vor sa scrie ISTORIE.
    in mod traditional NE-ELITE are mai multe winguri, iar in mod particular, pe rox10, vom incerca sa eficientizam plasarea acestora in areal incepand chiar de la satul doi, astfel incat sa micsoram distantele dintre cei care au nevoi speciale si cei care isi pot ofer serviciile, sau isi pot acorda bunavointa in speranta satisfacerii nevoilor primilor.
    urmariti cu atentie mesajele din profilul celor care vor ridica ambasadele.
    ajutati-i sa le ridice prin trimiterea productiei orare de resurse.
    vom incerca sa obtinem a 5 victorie din 10 runde.
    avem un PLAN nou, avem o organizare noua, avem consilieri pentru dezvoltarea satelor si a armatei dumneavoastra. deasemenea avem lideri care vor face tot posibilul pentru oamenii lor.
    suntem in relatii cordiale cu celelalte aliante din cadran (conduse de oameni minunati) si avem relatii de prietenie mutuale traditionale cu alte aliante din celelalte cadrane.
    pe lideri ii veti vedea la treaba inca din prima zi, incercand sa va cunoasca, sa va ofere primele sfaturi, sa va introduca in atmosfera conferintelor comune de pe skype.
    sunt lideri de exceptie si oameni cumsecade in viata reala care stiu sa va ghideze in incercarea dumneavoastra de a va atinge POTENTIALUL MAXIM in acest joc. (+/+)
    va rog sa aveti rabdare pe inceput de joc si in zilele care urmeaza. de obicei lucrurile nu-s roze de la inceput si exista spioni :spy: infiltrati ai altor cadrane care vor incerca sa va faca viata amara, va vor sicana si va vor prezenta informatii eronate in speranta ca pot provoca haos, panica sau doar ganduri improprii cresterii eficientei planurilor pe care dorim sa le implementam. incercati sa comunicati mai mult si sa va faceti prieteni pe cei apropiati. inscrieti-va in aliantele create pentru a putea beneficia de masurile liderilor care vor incerca o coordonare imediata, de primele sfaturi - in functie de conditiile existente in teren.
    ii rog de pe acum pe cei mai... vijeliosi si mai activi sa se inscrie pentru functiile de conducere si de organizare a arealului pe care il vor manageria. le dorim succes tuturor celor care realizeaza ca numai prin acordarea intregului suport de care este nevoie isi vor crea prieteni de nadejde cu care sa presteze un joc peste asteptarile de pana acum.
    speram sa fim o mare si fericita familie in care toti sa ne simtim ca acasa, sa ne avem ca prieteni si sa ne simtim bine, sa ne ajutam si sa ne sprijinim in incercarea de a face fata adversitatilor de tot felul.
    intelegem sa ne aparam sansele in mod corect si sa facem in asa fel incat toata lumea sa se distreze atat cat le permite timpul pe care doresc sa-l aloce acestui server si resurselor pe care si le pot crea din jocul prestat, precum si a goldului pe care isi permit sa-l utilizeze in joc. in sprijinul tuturor categoriilor de jucatori avem planuri de dezvoltare bine elaborate, calculate si realiste, care va vor asigura un parcurs eficace, cu consumuri mici si rezultate uimitoare.
    dorim succes tuturor si asteptam oameni ORICAT de neinstruiti pentru ca vor gasi prieteni dedicati si devotati care sa-i initieze in tainele acestui joc frumos.
    dorim sa lasam in urma noastra o amintire care sa se stearga cat mai greu si lideri care sa fie mai buni decat am fost noi vreodata.
    dorim sa fim prietenii tuturor celor care vor sa-si atinga LIMITELE si ii vom ajuta din rasputeri in incercarea lor.
    liderii NE-ELITE doresc sa presteze un joc curat, extrem de interdependent la nivel social, cu multe prezentari mass-media, periodice, care sa va tina la curent, dar si in priza, pe parcursul momentelor de joc importante. rezultate si analize care sa va creioneze tabloul de ansamblu al jocului, sinteze care sa va prezinte date comparative, ghiduri de dezvoltare punctuala a unui tip de sat si multe, multe alte surprize - speram noi placute si - care sa va faca sa simtiti ca apartineti unei comunitati reale, formata din prieteni cu care sa doriti sa iesiti la un suc, la o bere, la o pizza, la un film... si in viata reala.
    rezultatele noastre ne recomanda a fi una dintre cele mai performante aliante din istoria serverelor romanesti, cu recorduri atat in faza de aparare cat si in cea de atac, cu conturi imense, cu numar mare de sate dezvoltate, cu atacatori remarcabili si personalitati magnetice sau misterioase.
    cu mana pe inima spun ca cele mai frumoase fete de pe acest server joaca la noi in aliante, alegand PLUS cu PLUS la coordonate - probabil... deoarece stiu chiar mai bine decat noi ce inseamna acest lucru.
    va asteptam in wingurile NE-ELITE pe coordonate +/+ !

Sătean
    Data înregistrării
    28.04.2009

Implicit

vin eu
    cu cine trebuie sa vorbesc ??

Meșteșugar rafyyy's Avatar
    Data înregistrării
    23.06.2011
    Locație
    Bucuresti

Implicit

aproape ca m-am emotionat... ce sa zic...stiu cateva servere in care ne nici macar nu si-a aratat coltii!
    Ultima modificare efectuată de rafyyy; 05.11.2011 la 18:17:47.

Banat
    Data înregistrării
    12.01.2009
    Locație
    Undeva prin Est

Implicit

Citat În prealabil postat de rafyyy Vizualizare mesaj
    aproape ca m-am emotionat... ce sa zic...stiu cateva servere in care ne nici macar nu si-a aratat coltii!
    Te-ai gandit ca poate lipsa de chef si timp a influentat asta?:)

ZuBby21

Implicit

nu stiu ce sa zic de versiunea asta..nu prea imi place :|

Fermier
    Data înregistrării
    24.09.2008
    Locație
    Iasi

Implicit

si Basescu a zis asa ceva...zimi mie un lider care sa joace 100% curat. NU EXISTA.
    mesajul este bun pentru ferme in special:) nu o sa vezi un player care joaca de ceva servere in alt cadran ca va intra in NE doar de dragul acestui mesaj.
    Daca tot vreti sa luati "cei mai bun" oferiti-le gold . Am avut neplacerea sa joc pe un astfel de server in tabara adversa si credema ne-au facut viata un chin,in final castigand serverul,dar a meritat pentru ca am scos ce ii mai bun din noi si le-am rezistat foarte mult timp.

Data înregistrării
    23.06.2011
    Locație
    Bucuresti

Implicit

Citat În prealabil postat de Shevcenko Vizualizare mesaj
    si ce te face sa crezi ca sv asta nu va fi lafel?

Filozof rasputin's Avatar
    Data înregistrării
    22.09.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de Shevcenko Vizualizare mesaj
    Voi, toti ceilalti din celelalte cadrane, aveti mare noroc ca exista asa multa dezbinare in NV. Dar atunci cand s-a unit NV-ul v-a dat clasa si ati luat bataie la popou.. Din pacate, nu s-a intamplat decat de vreo 2 ori, odata cand a iesit pe locul 2 si a doua oara cand a castigat.
    Incepe speedul... yupiiii

A'nceput speedul... yupiiii

Data înregistrării
    23.06.2011
    Locație
    Bucuresti

Implicit

Citat În prealabil postat de rasputin Vizualizare mesaj
    NV-ul v-a dat clasa si ati luat bataie la popou..
    la fundu gol=)))

Fermier
    Data înregistrării
    28.04.2011

Implicit

Sincer cadranul nv e full de super jucatori, caractere frumoase, tie mai mare dragul sa joci cu ei, dar problema singura e ca fac doar of...oricum bravo lor si-au aratat clasa daca nu colectiv cel putin individual.
    Nu am jucat in nv niciodata dar cunosc multi jucatori si stiu sa joace...sper sa reuseasca ceva serverul acesta chiar daca nu voi juca acolo, vezi aline(rafy)lasane si noua locul 1:))

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți posta răspunsuri
  • Nu poți posta atașamente
  • Nu-ți poți edita mesajele
  •