Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Sunt arătate rezultatele de la 11 la 14 din 14

Subiect: ban....de ce?

Negustor
    Data înregistrării
    07.05.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de jiji52 Vizualizare mesaj
    Incepand cu 30.06.2010 s-au facut unele modificari in regulament. Iata linck-ul si modificarea la care ma refer:
    http://forum.travian.ro/showthread.p...653#post405653
    "- situatiile de permasitting nu vor mai fi posibile; un loctiitor nu se mai poate loga pe contul loctiit dupa 21 zile de accesare exclusiva in lipsa proprietarului (regulamentul va fi modificat in concordanta cu aceasta)"
    Deci nu 14 zile ci 21.
    Cat priveste accesul complet la conturi, ne aduce la vechea discutie ca se pot face unele "invarteli".
    Pana la urma ar trebui sa se dea niste explicatii.
    Stiu de acea schimbare, cu atat mai mult nu ar trebui sa fie motiv de ban logarea exclusiva a sitterului timp de doua saptamani. Poate e vorba de alt domeniu si acolo au alt regulament.
    Cat despre "invarteli" nu cred ca e cazul, in timp "sistemul" si-ar pierde credibilitatea. Daca sunt "scapari", administratorul le corecteaza. Cum spuneam si despre cei care administreaza sistemul de posta electronica, interesul e ca utilizatorul sa aiba incredere in "sistem" (sistem cu dublu inteles: program de calculator si modalitate de lucru).

Consul jiji52's Avatar
    Data înregistrării
    20.04.2010

Citat În prealabil postat de Garmae Vizualizare mesaj
    Stiu de acea schimbare, cu atat mai mult nu ar trebui sa fie motiv de ban logarea exclusiva a sitterului timp de doua saptamani. Poate e vorba de alt domeniu si acolo au alt regulament.
    Cat despre "invarteli" nu cred ca e cazul, in timp "sistemul" si-ar pierde credibilitatea. Daca sunt "scapari", administratorul le corecteaza. Cum spuneam si despre cei care administreaza sistemul de posta electronica, interesul e ca utilizatorul sa aiba incredere in "sistem" (sistem cu dublu inteles: program de calculator si modalitate de lucru).
    Atunci cum iti explici ca prin tot ce fac, echipa T ne induce tocmai neincrederea in sistem si echipa. Adminul nu raspunde la mesaje, altii isi fac de cap, fiecare e mare si tare.... daca intrebi de ce ti s-a sters mesajul iti aduce argument ca nu trebuie sa se justifice in fata ta. Nu arata asta a autocratie, a despotism, a stalinism si mai sunt etichete... Daca insisti sa ti se aduca scuze ti se spune ca jignesti si mai esti si avertizat. (Avertizarea e considerata infractiune pe forumul T. )
    Invartelile nu le face sistemul niciodata ci cei care il manevreaza. Programele sunt facute corect doar ca exista metode de a le ocoli sau folosi incorect.
    Cititi inainte de a sterge semnatura
    http://forum.travian.ro/showthread.p...t-al-forumului

Fermier
    Data înregistrării
    02.03.2013

Implicit Re: ban....de ce?

Buna, eu joc travian cu prietena mea, avem cate un cont pe server, si am primit ban!!!, suntem trecuti la sitteri, avem fiecare telefon, dar intradevar mai intram unul de la altul cand nu avem net la un tlf! Care sa fie problema, de ce nu e voie asa, s au cum sa fac sa putm juca amandoi fara probleme? Nu cred ca e corect asa, macar puteau sa mi spuna de la inceput, ca nu e voie si nu mai pierdeam timp, si bani degeaba, tocmai acum la final de srv. Unde se pot reclama multihunterii??

Multumesc!...

Moderator miss_sunshine's Avatar
    Data înregistrării
    06.04.2009
    Locație
    Timisoara

Implicit Re: ban....de ce?

Citat În prealabil postat de esa87 Vizualizare mesaj
    Buna, eu joc travian cu prietena mea, avem cate un cont pe server, si am primit ban!!!, suntem trecuti la sitteri, avem fiecare telefon, dar intradevar mai intram unul de la altul cand nu avem net la un tlf! Care sa fie problema, de ce nu e voie asa, s au cum sa fac sa putm juca amandoi fara probleme? Nu cred ca e corect asa, macar puteau sa mi spuna de la inceput, ca nu e voie si nu mai pierdeam timp, si bani degeaba, tocmai acum la final de srv. Unde se pot reclama multihunterii??

Multumesc!...
    §13 Topicuri privind banarea / comentarii despre echipa Travian
    Este interzisă postarea comentariilor privind banarea unui cont sau activitatea unui membru al echipei Travian. Topicurile și mesajele vor fi șterse și autorul banat. Discuțiile de acest gen se poartă cu Smultihunterul de pe server sau cu colegii de la admin@travian.ro.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți posta răspunsuri
  • Nu poți posta atașamente
  • Nu-ți poți edita mesajele
  •