Pagina 21 din 21 PrimulPrimul ... 11192021
Sunt arătate rezultatele de la 201 la 205 din 205

Subiect: RoX - Runda XI

Implicit

Sa intelegem ca 75% din jucatorii de pe acest server au fost aliati?....unde mai este competitia?

Fermier
    Data înregistrării
    15.03.2008

Implicit

Buna ,

As vrea in primul rand sa felicit castigatori(Farmers).
    As vrea sa felicit aliati cu care am avut pact de non-agresiune (Elite)(FRBH)(QuQ).
    As vrea sa felicit pe adversari nostri de cadran (RUN).
    As vrea sa felicit pe cei care au incercat prin diferite metode sa castige playeri,server,armate (S U D).

Pot spune ca a fost o runda speed cum de mult nu sa mai vazut , a inceput greu si cu putine sanse pentru cadranul SW , sa format o noua alianta in cadran numita RUN (condusa de Laura/Sorin/Adyspy).Au inceput sa vorbeasca cu diferite aliante din cadran pentru a le transforma in wing-urile RUN , au convins(au schimbat numele) la o alianta FarmersC intr-un wing RUN.
    A inceput nebunia , conferintele de skype au devenit din ce in ce mai intense , sa propus unirea cadrannului pentru a putea avea sanse egale in castigarea serverului.Aceasta ideea a fost usor respinsa de catre membri confederatiei Farmers, de aici a inceput cu adevarat razboiul in cadran , sa ajuns de la atacuri mici de farming , la atacuri de cucerire , ba mai mult la distrugerea de capitale.In scurt timp sa ajuns la Artefacte unde Farmers sa descurcat destul de bine , dar in scurt timp au inceput sa le piarda unul cate unul. Au urmat din nou multe atacuri din ambele parti , Farmers juca singura , iar RUN avea suportul S U D de partea lor(pe plan offens/deffens). Multe armate Farmers sau oprit in zidurile RUN si nu numai.
    Dupa scurt timp am auzit o fraza "Farmers nu va avea nici o sansa , nici macar nu vor putea lu-a WW" autor Natoboy.
    Asta ne-a ambitionat foarte mult si am inceput cu adevarat sa jucam , sa castigam increderea jucatorilor farmers si sa mergem mai departe. Datorita bine cunoscutei aliante intre Elite/Farmers sa mai adaugat o doamna precum Odhinn si Poshtashul care au ajutat enorm in "anatomia jocului"(expresie imprumutata).Am plecat sa construim Minunea si cu multe trupe si multe nopti nedormite de catre toti cei care au construit zi si noapte la minunata minune Farmers.

Deznodamantul deja il conoasteti /Farmers a iesit invigatoare.
    Eu Kenpachi/Ken va multumesc la toti cei care au avut incredere pana la final in Farmers , alaturi de voi AM CASTIGAT.

Multumim pentru Felicitari celor care stiu ca pana la urma este un joc si trebuie primit ca atare.

Respect Kenpachi

PS: Bristena salutare ro5x all over again.

Implicit

Ok am inteles ..asta e textul pt public..adevarul care e?....

Implicit Reset

Rox XII pe ce data se preconizeaza ca incepe? (ceva informatii reale daca se poate)
    Chuck Norris [Rox] // Tom&Jerry[Rox]

Fermier
    Data înregistrării
    12.02.2009

Implicit

gogogogo ROX 12

Pagina 21 din 21 PrimulPrimul ... 11192021

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: RO-3, Runda a IX-a
    Postat de CM Yaenara în forumul Politica si diplomatie - Server 3
    Răspunsuri: 48
    Ultimul mesaj: 29.12.2016, 02:44:01