Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 1 la 10 din 11

Subiect: Divide et Impera & NE Force

Implicit Divide et Impera & NE Force

Aliantele DeI Force de pe serverul trecut (castigatorii ro3) nu mai joaca acest server, motivele sunt multe, ideea e ca suntem aici ca sa amintim celorlalti cum si cine a castigat Ro3 Runda IV. Bafta tuturor!!!

Negustor fanezu's Avatar
    Data înregistrării
    12.03.2007

Implicit

voi sunteti cei care ati deschis calea "serverelor glorioase", unde singurii adversari au fost oazele. unde este protectia animalelor?!?

urmeaza ro6, alt server spectaculos.

keep the good job!
    Soldier of ARES, we don't die we multiply!
    APACHE, we ride, we ride, we ride...Apaches are warriors, not farmers.
    Ragnarok's Chosen Ones. You cannot impress us!
    AEGIS, one arm, one sword, one shield: one team.

Implicit

Citat În prealabil postat de fanezu Vizualizare mesaj
    voi sunteti cei care ati deschis calea "serverelor glorioase", unde singurii adversari au fost oazele. unde este protectia animalelor?!?

keep the good job!
    Nu vreau sa intru in polemici cu tine.
    Este o vorba : "Realitatea e asa cum o vezi cu ochii tai" => ca fiecare vede ce ii place.
    Pentru tine mai am o vorba : "Vulpea cand nu ajunge la strugurii spune ca is acrii"

Negustor fanezu's Avatar
    Data înregistrării
    12.03.2007

Implicit

hai ca ai demonstrat o chestie: si noobii pot castiga un server. toata treaba e sa aiba rabdare. pana isi dau adversarii delete de plictiseala.

Meșteșugar
    Data înregistrării
    12.08.2010

Implicit

hai ca ai demonstrat o chestie: si noobii pot castiga un server. toata treaba e sa aiba rabdare. pana isi dau adversarii delete de plictiseala.
    Domnu fanarezu,am o intrebare daca nu ti`e frica sa raspunzi: pe ce .ro joci si cu ce nume??Zi lumea de acolo unde esti tu mai in "bulan"
    Cine nu ma inghite,sa ma s**a!!!

Negustor Wlad's Avatar
    Data înregistrării
    23.08.2009
    Locație
    porc homless caut cocina si troc

Implicit

pei ultima data ( din ce stiu eu) ne-a coordonat pe .com 5 unde a castigat serveru cu alianta Dacia.......... alianta formata numai din Romani

iti e suficient sau vrei mai multe detali?

Negustor fanezu's Avatar
    Data înregistrării
    12.03.2007

Implicit

domnisoara madutza pe ro joc pe 1 (cont maryna) si pe 6 (cont soze). mai joc si pe comx2 (cont plucky sledge). si subliniez, joc.
    Ultima modificare efectuată de nasty boy; 02.01.2012 la 01:32:05.

Meșteșugar stormul20's Avatar
    Data înregistrării
    11.05.2011

Implicit

Nu va mai certati sia-sa nu face bine,insa eu voi comenta dupa ce va incepe artefactele si ne vom razboi.Multa bafta si sarbatori fericite!+am sa citesc uneori ce aberatii se mai scriu peaici.

Banat
    Data înregistrării
    20.11.2009

Implicit

keep the good job!
    totusi cine va obliga sa jucati si mai ales sa intrati in aceste "mari famili" de aliante intinse pe 2-3 cadrane?Pe fanezu il cunoaste oricine are cat de cat habar de travian dar eu unul nu ai inteleg reactia asta dura cu privire la aliantele Dei,intotdeuna ca si in fotbal joci atat de bine cat iti permite adversarul,odata ce au castigat insemna ca au fost cei mai buni de pe server,prin calitate sau cantitate(pe s5 com cantitatea a facut diferenta ca tot aducea cineva in discutie)

Negustor fanezu's Avatar
    Data înregistrării
    12.03.2007

Implicit

ideea e in felul urmator: nu am nimic cu DEI, sau cu liderii lor. Au castigat un server, bravo lor. Insa nu mi-s simpatici, mi se parea ridicola propaganda ieftina facuta pe forum, tinand cont ca nu aveau adversar (dupa retragerea Columna de pe ro3).
    chiar si ultimul ro3 putea fi palpitant, daca DEI s-ar fi luptat cu NE Force, insa a fost alegerea lor sa mearga pe calea usoara. n-am de ce sa-i apreciez ptr asta.

din pacate, asta e traditia pe ultimele servere, sa fie prietenie, din ce in ce mai des se unesc 3 cadrane (pun pariu ca-n curand o sa avem si-un server cu 4 cadrane aliate) asta duce la scaderea calitatii jocului (oricum multi jucatori s-au lasat).

poate daca ro1 va ramane 3.6, vom avea ocazia sa jucam un ultim server tare, caci vor intra multi (sau cel putin multe echipe) si va putea fiecare sa demonstreze fiecare ce are de aratat. daca va fi in stare.

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: Force
    Postat de Sensiblu în forumul s2.travian.ro
    Răspunsuri: 13
    Ultimul mesaj: 14.10.2009, 10:19:28

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți posta răspunsuri
  • Nu poți posta atașamente
  • Nu-ți poți edita mesajele
  •