Pagina 3 din 9 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 21 la 30 din 82

Subiect: Serverul 3 - Runda a V-a

Meșteșugar stormul20's Avatar
    Data înregistrării
    11.05.2011

Implicit

Dati mesaje la liderul cantaret va da toate detaliile,el e lideru.

Fermier
    Data înregistrării
    15.02.2012
    Locație
    slatina

Implicit

Salutare!vad ca lumea ne vorbeste pe aici!De ce am ales Columna?Din respect pentru ce a fost columna si sincer mie mia placut si acest video http://www.youtube.com/watch?v=iqzd1hhSI5Q in care personaj principal este Tcristi(lider DEI de tura trecuta pt necunoscatori) si care in acest server se ascunde probabil pe contul stormul!iar in legatura cu sadoveanu va garantez 100% ca a fost bug,nu sa facut nici un push!pentru ca avea 9 pop si 2 sate cea ce este imposibil!se mai vorbea ca este un server slab si sunt foarte multe multiaccount...este adevarat numai stormul cred ca are vreo 10 ,iar de ereaser care tocmai a incasat un 33% se auzea ca ar avea vreo 8!pacat ca lumea a uitat de farmecul jocului si nu stiu sa castige altfel decat prin multiaccount si magari!

lexatb lider NE

Senator MaDFroG's Avatar
    Data înregistrării
    05.10.2008
    Locație
    Pe un nufar , lacul Cismigiu

Implicit

Citat În prealabil postat de lexatb ro3 Vizualizare mesaj
    sa castige altfel decat prin multiaccount si magari!
    Liderul Columnei avea o vorba "Copiatul este o forma de admiratie." Nu sunteti primii care preiau acest nume si probabil nu o sa fiti nici ultimii.Pe vremea cand juca Columna 2007-2010, dupa modelul s3 aparusera cate o alianta pe fiecare server cu acelasi nume , fara a avea legatura cu originalul.
    Pana si pe s3 erau aliante Columna create de ferme in speranta scaparii de atacuri.
    Reactia mea personala vizavi de preluarea unui nume este una de indiferenta , faptul ca tu ai respect sau ca apreciezi un fost ''dusman" al lui TCristi poate fi parerea ta si doar a ta nu neaparat a oamenilor , poate oamenii care sunt in alianta ta nu le-ar place ideea de a juca sub un nume preluat.
    Cred ca atunci cand creezi o alianta si aspiri la performanta , tre sa incepi curat sa iti faci singur un nume... faptul ca preiei un nume iti v-a aduce mai multe critici decat beneficii.

Fiindca imi esti simpatic si doresti sa afli mai multe despre Columna poti vizita urmatoarele linkuri:
    https://www.facebook.com/pages/Columna/133235513440750 - pt filmulete si alte chestii
    http://arhiva.aliantelecolumna.ro/in...board,6.0.html - cateva istorisiri
    Ultima modificare efectuată de nasty boy; 15.02.2012 la 14:07:20.
    Salut ! Ai auzit ? Cea mai buna alianta din Romania se va naste pe viitorul s5.com ,campioni ai serverelor nationale , nuclee de jucatori experimentati de pe s1 , s2 , s3 si s4 ...se unesc sub aceelasi nume ca sa joace pe cel mai disputat server international. Un proiect 100% romanesc...vrei sa participi ? Inscrie-te pe www.aliantelecolumna.ro !!!!!

http://forum.travian.ro/showthread.php?t=30480 - si am castigat

Fermier
    Data înregistrării
    15.02.2012
    Locație
    slatina

Implicit

Pai ferme nu suntem asa ca nu am preluat numele sa scapam de atacuri!Noi initial am fost NE-Force insa dupa unirea cu NV la propunerea lor sa ajuns la numele de columna!Daca vede aceste discuti un lider columna il rog sa imi lase un mesaj!Oamenii nu au nimic impotriva cu numele,dar e pacat ca se strica serverul din cauza multiacoounturilor liderilor din DEI!tare as vrea sa joace si corect...macar odata

Data înregistrării
    11.05.2011

Implicit

Numai fa afirmatii ca Tcristi se ascunde sub contul meu,el nu activeaza pe aceste server el a intrat sa vada lumea cine a castigat Ro3 trecut,deaia e si denumirea DeIForce pentru cultura ta generala.Dupa cum zicea si MaDFroG,e cam jalnic sa furi numele unor aliante precum Columna (si-au facut nume).Spuneti de noi dar preluarea conturilor El captain s.m.d ce scuze aveti+inca ceva la voi lumea nici nu stie cine e lider :

Lider Betmen lexatb
    Lider NE El Capitan
    Daca faci afirmatii de multiaconturi dane la multihunter deaceia este.
    Ultima modificare efectuată de stormul20; 15.02.2012 la 16:12:19.

Sătean
    Data înregistrării
    09.02.2011
    Locație
    Am migrat, com3!

Implicit

Salutare!vad ca lumea ne vorbeste pe aici!De ce am ales Columna?Din respect pentru ce a fost columna si sincer mie mia placut si acest video http://www.youtube.com/watch?v=iqzd1hhSI5Q in care personaj principal este Tcristi(lider DEI de tura trecuta pt necunoscatori) si care in acest server se ascunde probabil pe contul stormul!iar in legatura cu sadoveanu va garantez 100% ca a fost bug,nu sa facut nici un push!pentru ca avea 9 pop si 2 sate cea ce este imposibil!se mai vorbea ca este un server slab si sunt foarte multe multiaccount...este adevarat numai stormul cred ca are vreo 10 ,iar de ereaser care tocmai a incasat un 33% se auzea ca ar avea vreo 8!pacat ca lumea a uitat de farmecul jocului si nu stiu sa castige altfel decat prin multiaccount si magari!

lexatb lider NE
    TCristi nu joaca pe ro3 activ, singurul cont pe care ma bag 1 data la 2-3 zile, uneori se face gri daca nu intra vreun sitter, logarea se face nu pt a se implica pe ro3, ci pt a vedea ce si cum se mai schimba pe acolo.
    Chestia cu multiacount..deja e fumata, si ma gandesc ca ai aduso in discutie dupa vreo 2-3 sticle de vin, altfel nu mi-as imagina cum ai aparea tu aici,(un zero in ale travianului...pana acum) a te lauzi cum columna a castigat ro3 impotriva mea...ca doar TCristi a jucat pe ro3 ca adversar al columnei, restul nu au existat...legat acum de stormul, ai cuvantul meu ca nu am intrat nici macar ca sitter acolo, daca eram implicat pe acel cont, ai cuvantul meu ca se simtea...aici ma refer la organizare si rapoarte cu caruta(vezi editia trecuta) .

TCristi stie sa si piarda, fara sa arunce cu noroi in adversari, iar neputinta unora si incompetenta, duce la astfel de mesaje, in care (lexatb)se lauda cu munca altora(Columna),care ..repet : au facut ceva pe ro3, chiar si pe com5...

P.s. pe eraser eu l-am sesizat la MH!...concluziile le trageti voi.

Spor la joc,
    TCristi
    Ro3 Runda IV http://www.youtube.com/watch?v=gUccmfbxKOg
    MAI MULTI FRUSTRATI CA SI CASTIGATORI!!! Ro3 Runda IV

Fermier
    Data înregistrării
    15.02.2012
    Locație
    slatina

Implicit

Nu ne laudam cu ce a facut columna,nu avem nici o legatura cu ei!am zis ca doar ii apreciez foarte mult pentru ce au facut!iar ca sa fie si stormul informat jucatorul de pe el capitan a revenit,doar ca mai joaca cu cineva pe cont!preluarea unui cont de catre alt jucator care nu are cont pe ro3 nu se numeste multiaccount!cat despre tine ai contul ssg chair in NE asa ca laso balta ai si recunoscut pe skipe!

Data înregistrării
    11.05.2011

Implicit

Nu ne laudam cu ce a facut columna,nu avem nici o legatura cu ei!am zis ca doar ii apreciez foarte mult pentru ce au facut!iar ca sa fie si stormul informat jucatorul de pe el capitan a revenit,doar ca mai joaca cu cineva pe cont!preluarea unui cont de catre alt jucator care nu are cont pe ro3 nu se numeste multiaccount!cat despre tine ai contul ssg chair in NE asa ca laso balta ai si recunoscut pe skipe!
    Contul ssg a fost un simplu player care nu va vroia,asa ca am decis sa intru ca sitter si sa imi fac si eu ''mendrele mele''.Atacurile toate erau 100% raiduri daca observi (trebuie sa te mai gandesteti de 3,4 ori inainte a scrie un roman micut al tau)
    De ce sau pierdut catapulte acolo:D ??
    Ultima modificare efectuată de stormul20; 15.02.2012 la 20:24:47.

Fermier
    Data înregistrării
    15.02.2012
    Locație
    slatina

Implicit

Mai aveti captapulte =))!?

Data înregistrării
    11.05.2011

Implicit

Mai aveti captapulte =))!?
    Noi facem actiuni saptamanale vrei lista cu playeri deletati in NW?Am esuat si noi o singura actiune importanta asta e fruntea sus si mergem inainte.

Pagina 3 din 9 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: Serverul 3 - Runda a VI-a
    Postat de Nicole în forumul s3.travian.ro
    Răspunsuri: 9
    Ultimul mesaj: 28.08.2014, 19:27:21
  2. Serverul 2 - Runda a VII-a
    Postat de Nicole în forumul s2.travian.ro
    Răspunsuri: 88
    Ultimul mesaj: 12.02.2014, 14:06:09
  3. Serverul 2 - Runda a VI-a
    Postat de moris_rapid în forumul Politica si diplomatie - Server 2