Sunt arătate rezultatele de la 1 la 5 din 5

Subiect: mai joaca cine in turneul de calificare travian 2012???

Angry mai joaca cine in turneul de calificare travian 2012???

eu joc in turneul de calificare pentru spanioli si ce mi sa intamplat e aproape inexplicabil!aveam 2 artefacte unu de arhitecti si unu de consum,ma trezesc intr-o noapte pe la 2 ca am un atac pe artefactu de consum,fac calcule cu eroul si catapultele,iar cu cel mai bun cal si ciubote de de 50% valocidate si arena la 15 faceam mai bine de 15 ore pana la el,iar atacu lui facea aproximativ 6 ore si 45 de minute,imi spun ca e imposibil sa fie cu catapulte deci cel mai probabil e fake sau e doar cu calareti,de asemenea m-am uitat daca are artefact de viteza si de asemenea nu avea nici unu,nici mare si nici mic,iau si ma culc ca dimineata sa am surpriza ca de fapt atacu a fost cu catapulte si am pìerdut artefactu,drept urmare am inceput sa fac scandal cu multihunterul cu suportul...ma minteau jegos in fata ba ca,cu eroul,ba ca.cu ciubotele...ca urmare sa ii scriu ultimu mesaj la multihunter ca voi ridica arena la 20 si voi cumpara ciubote de 75% iar daca catapultele mele nu ajung pana la el in 6:45 min ca ale lui il dau in judecata...drept urmare n-am mai primit nici un mesaj,ca urmatoarea zi sa aflu cu stupoare ca el cica el avea artefact de viteza in timpul atacului,si chiar si asa il tradeaza cateva minute bune!!!cum e posibil asa ceva???azi nu am artefact si peste 2 zile iasa ca eu de fapt astazi am avut artefact???!!!Deci in concluzie pentru viitorii jucatori care vor mai dori sa joace intr-un turneu de calificare sa se gandeasca de 10 ori inainte,totul este de fatada si totul este de marketing!!!!Premiile alea ce tot fac reclama exista doar pentru ei!!!!Si din tot tacamul asta mi-au inchis gura acuma cateva zile cu 300 aur,cica am fost norocos la tragerea la sort...fara cuvinte....

Sătean balki's Avatar
    Data înregistrării
    04.08.2009

Implicit

m-as bucura sa ni te alaturi in finala daca te-ai calificat

http://forum.travian.ro/showthread.p...376#post465376
    Ultima modificare efectuată de balki; 02.05.2012 la 00:46:23.
    Etapele devenirii:

* sa fii remarcat
    * sa fii apreciat
    * sa fii temut
    * sa nu mai conteze

Negustor fanezu's Avatar
    Data înregistrării
    12.03.2007

Implicit

Citat În prealabil postat de nebunul Vizualizare mesaj
    eu joc in turneul de calificare pentru spanioli si ce mi sa intamplat e aproape inexplicabil!aveam 2 artefacte unu de arhitecti si unu de consum,ma trezesc intr-o noapte pe la 2 ca am un atac pe artefactu de consum,fac calcule cu eroul si catapultele,iar cu cel mai bun cal si ciubote de de 50% valocidate si arena la 15 faceam mai bine de 15 ore pana la el,iar atacu lui facea aproximativ 6 ore si 45 de minute,imi spun ca e imposibil sa fie cu catapulte deci cel mai probabil e fake sau e doar cu calareti,de asemenea m-am uitat daca are artefact de viteza si de asemenea nu avea nici unu,nici mare si nici mic,iau si ma culc ca dimineata sa am surpriza ca de fapt atacu a fost cu catapulte si am pìerdut artefactu,drept urmare am inceput sa fac scandal cu multihunterul cu suportul...ma minteau jegos in fata ba ca,cu eroul,ba ca.cu ciubotele...ca urmare sa ii scriu ultimu mesaj la multihunter ca voi ridica arena la 20 si voi cumpara ciubote de 75% iar daca catapultele mele nu ajung pana la el in 6:45 min ca ale lui il dau in judecata...drept urmare n-am mai primit nici un mesaj,ca urmatoarea zi sa aflu cu stupoare ca el cica el avea artefact de viteza in timpul atacului,si chiar si asa il tradeaza cateva minute bune!!!cum e posibil asa ceva???azi nu am artefact si peste 2 zile iasa ca eu de fapt astazi am avut artefact???!!!Deci in concluzie pentru viitorii jucatori care vor mai dori sa joace intr-un turneu de calificare sa se gandeasca de 10 ori inainte,totul este de fatada si totul este de marketing!!!!Premiile alea ce tot fac reclama exista doar pentru ei!!!!Si din tot tacamul asta mi-au inchis gura acuma cateva zile cu 300 aur,cica am fost norocos la tragerea la sort...fara cuvinte....
    se poate vedea in trezorerie daca a avut sau nu artefact de viteza (si cand l-a luat, dat mai departe, etc). pun pariu ca a avut.

ps: putea sa aiba efect de viteza si de la un pacalici (eventual).
    Soldier of ARES, we don't die we multiply!
    APACHE, we ride, we ride, we ride...Apaches are warriors, not farmers.
    Ragnarok's Chosen Ones. You cannot impress us!
    AEGIS, one arm, one sword, one shield: one team.

Banat
    Data înregistrării
    25.03.2008

Implicit

Citat În prealabil postat de nebunul Vizualizare mesaj
    ...
    Se poate sa fie vreun bug pe varianta asta, mai ales dupa ultimele update-uri, s-a intamplat si pe .ro ca cineva sa atace cu viteza si la retur trupele sa ii vina ca si cum nu ar avea viteza.Insa sincer nu cred, precis ai omis tu ceva, nu verifica doar artefactele de viteza 2x, 1.5x, poate tipul a prins 2x pe un pacalici si a dat in tine cu 1-2 min. inainte sa i se schimbe efectul.

exEchipa amy_creatza's Avatar
    Data înregistrării
    22.02.2008
    Locație
    brasov

Implicit

tre sa fii foarte atent la toate artefactele pe care le are si ce efect au ele,daca are pacalici sa te uiti si la ora la care i se schimba efectul...daca vrei sa ataci pe cineva cu pacalici sa te uiti sa nu cumva sa aiba efect de spioni pe cont..

Subiecte asemănătoare

1. Turneul Travian 2016
    Postat de CM Yaenara în forumul Anunțuri
    Răspunsuri: 6
    Ultimul mesaj: 06.07.2016, 22:15:01
  2. :: știri :: Turneul Travian T4 2015
    Postat de Vali_Ro în forumul Anunțuri
    Răspunsuri: 11
    Ultimul mesaj: 29.04.2016, 00:11:52
  3. :: știri :: Turneul Travian 2014
    Postat de Vali_Ro în forumul Anunțuri
    Răspunsuri: 1