Vizualizare rezultate sondaj: Ce versiune ati dori sa fie viitorul S1?

Votanți
59. Nu poți vota în acest sondaj
  • T3,6

51 86,44%
  • T4

8 13,56%
Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 21 la 30 din 52

Subiect: Viitorul s1

Banat
    Data înregistrării
    20.11.2009

Implicit

Hai mai nu fiti rai,e fain acest t4,ca sa justific ce spun va povestesc ceva desi stiu ca nu intereseaza pe nimeni:
    t4....ai chef sa faci deff cu alianta in prima luna de joc,aduni 2k deff ,bagi hrana,ridici zid sau ce e pe acolo,atacatorul find un mare jucator stie ca oricat deff ai aduna tu bani ai permit sa cumpere 20-30 galeti si din tot atatea atacuri cu eroul dus la maxim cu pergamente iti toaca toate trupele..apoi cu 10 catapulte e can -can.Cam asa se desfasoara lucrurile pe T4 si zau ca e pacat sa nu te afli macar o data in rolul de aparator.Votati cu caldura t4 si eu va urez sa aveti parte macar de un asemenea vecin semi-analfabet dar cu mari posibilitati financiare.Pe urma daca doriti sa-mi impartasiti sentimentele incercate va astept cu drag.

Fermier
    Data înregistrării
    08.04.2012

Implicit

exista o singura versiune jucabila T3.6

Artizan
    Data înregistrării
    10.10.2009

Implicit

Citat În prealabil postat de Semper Fidelis. Vizualizare mesaj
    Hai mai nu fiti rai,e fain acest t4,ca sa justific ce spun va povestesc ceva desi stiu ca nu intereseaza pe nimeni:
    t4....ai chef sa faci deff cu alianta in prima luna de joc,aduni 2k deff ,bagi hrana,ridici zid sau ce e pe acolo,atacatorul find un mare jucator stie ca oricat deff ai aduna tu bani ai permit sa cumpere 20-30 galeti si din tot atatea atacuri cu eroul dus la maxim cu pergamente iti toaca toate trupele..apoi cu 10 catapulte e can -can.Cam asa se desfasoara lucrurile pe T4 si zau ca e pacat sa nu te afli macar o data in rolul de aparator.Votati cu caldura t4 si eu va urez sa aveti parte macar de un asemenea vecin semi-analfabet dar cu mari posibilitati financiare.Pe urma daca doriti sa-mi impartasiti sentimentele incercate va astept cu drag.
    pentru cei care vor pe s1 T4:
    In grila de programe a tuturor firmelor de cablu gasesti: Animax, Boomerang, MiniMax, Duck TV, Disney Channel, si nu in ultimul rand Cartoon Network, deci lasati-ne pe noi cu T3,6 si cautati "desenele" cu telecomanda de la tv.
    Uite, promit sa va dau cativa lei sa va luati o punguta cu caramele ca sa le vizionati in conditii cat mai optime.
    Un popor care voteaza corupti, impostori, hoti si tradatori, nu este victima! Este complice!
    George Orwell
    s1ro-s6ro lord d

exEchipa amy_creatza's Avatar
    Data înregistrării
    22.02.2008
    Locație
    brasov

Implicit

Citat În prealabil postat de macaron Vizualizare mesaj
    pentru cei care vor pe s1 T4:
    In grila de programe a tuturor firmelor de cablu gasesti: Animax, Boomerang, MiniMax, Duck TV, Disney Channel, si nu in ultimul rand Cartoon Network, deci lasati-ne pe noi cu T3,6 si cautati "desenele" cu telecomanda de la tv.
    Uite, promit sa va dau cativa lei sa va luati o punguta cu caramele ca sa le vizionati in conditii cat mai optime.
    semper fidelis era ironic...

Artizan
    Data înregistrării
    10.10.2009

Implicit

Citat În prealabil postat de amy_creatza Vizualizare mesaj
    semper fidelis era ironic...
    am sesizat, insa eu nu m-am adresat lui
    Un popor care voteaza corupti, impostori, hoti si tradatori, nu este victima! Este complice!
    George Orwell
    s1ro-s6ro lord d

Fermier
    Data înregistrării
    12.07.2011

Implicit

T 3.6 Poate asa revin jucatori mai vechi. Oricum noua varianta este o gluma proasta!

Fermier
    Data înregistrării
    23.04.2011

Implicit

Prefer T3.6.

Nu stiu daca T4 va fi asa rentabila pâna la urma, nu cred ca procentul celor care joaca cu gold e mai mare. Se câstiga masiv de pe urma campionatului "Cele mai multe sate cu tablouri cu Mona Lisa agatate pe perete" si "Cel mai feroce vânator de animale bandajate", dar in general jucatorilor nu le mai trebuie gold fiindca nu prea mai au ce face cu el.
    Din cauza motivelor bine explicate de semper fidelis in mesajul anterior, varianta T4 e mult mai pasnica. Acum nu se mai ataca jucatorii, se ataca satele natare. Si sunt alte preocupari : vitrina cu obiecte care n-ai ce face cu ele si orataniile din fata casei. Iar la ww e un chin pâna ajunge una la lvl 100, iti trebuie nervi de otel sa nu-ti dai delete de plictiseala.

Meșteșugar
    Data înregistrării
    01.03.2009
    Locație
    Zalau

Implicit

Clar T3,6 .In noua versiune T4 daca ai ghinionul sa nimeresti langa un jucator care baga gold la greu te vei trezi fara armata si animale indiferent cat de multe ai avea deoarece isi va lua pergamente ,isi va pune numa atac plus ceva trupe si esti terminat ...si daca vrei sa il ataci tu sau colegi tai de alianta vei/vor avea pierderi destul de mari dat fiind faptul ca isi va putea lua cate animale vrea.E o lupta a goldului parerea mea care baga mai mult chiar daca nu are multa experienta poate domina zona in care este .Si pe T3.6 ai avantaje cu gold dar nu chiar asa ca pe t.4 si in plus se incarca si merge destul de greu pagina de net din cauza desenelor si chestiilor de acolo .Spor pe viitorul t3.6

Meșteșugar
    Data înregistrării
    01.03.2009
    Locație
    Zalau

Implicit

Citat În prealabil postat de Milord Vizualizare mesaj
    exista o singura versiune jucabila T3.6
    Adevar graiesti.

Filozof
    Data înregistrării
    05.03.2009

Implicit

A inceput server 7. A fost anuntat pe undeva?
    ro6: crawler (eagles apache) runda 1
    ro1: crawler (saints) runda 3
    ro6: genseric (atw) runda 2
    ro1: nightcrawler (krypton) runda 4
    ro6: nimeni (aegis) runda 3
    ro1: nimeni (Krypton) runda 5

Pagina 3 din 6 PrimulPrimul 12345 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. Travian: Legends – O nouă opțiune în viitorul apropiat
    Postat de CM Yaenara în forumul Anunțuri
    Răspunsuri: 0
    Ultimul mesaj: 28.02.2016, 21:55:58