Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 1 la 10 din 32

Subiect: Noi aliante, noi oameni, noi ambitii

Fermier
    Data înregistrării
    08.02.2012

Implicit Noi aliante, noi oameni, noi ambitii

Salutare la toata lumea.
    Observ ca toata lumea se concentreaza pe ce sa intamplat servarul trecut, Iar din cate stiu suntem 2 grupuri noi pe acest servar care conducem 2 cadrane diferite ET (eu) si ROOTS, sincer nu stiu si nici nu ma intereseaza ce sa intamplat servarul trecut, noi am venit aici sa castigam acest servar, ca il vom castiga sau nu va ramane de vazut, ce as recomanda eu este ca lumea sa se concentreze asupra a cea ce se intampla acuma.

Cu respect
    Brugak

Consul jiji52's Avatar
    Data înregistrării
    20.04.2010

Implicit

Citat În prealabil postat de brugak Vizualizare mesaj
    Salutare la toata lumea.
    Observ ca toata lumea se concentreaza pe ce sa intamplat servarul trecut, Iar din cate stiu suntem 2 grupuri noi pe acest servar care conducem 2 cadrane diferite ET (eu) si ROOTS, sincer nu stiu si nici nu ma intereseaza ce sa intamplat servarul trecut, noi am venit aici sa castigam acest servar, ca il vom castiga sau nu va ramane de vazut, ce as recomanda eu este ca lumea sa se concentreze asupra a cea ce se intampla acuma.
    Cu respect
    Brugak
    Nu poti sa ignori istoria serverului asa cum o natiune nu isi poate ignora trecutul. Dezradacinatii nu au sanse pentru ca fie nu vor gasi adepti, fie vor fi tradati candva. Poti cere concentrare in joc dar nu poti impune sa nu se mai discute pe forum despre serverul trecut.
    Cititi inainte de a sterge semnatura
    http://forum.travian.ro/showthread.p...t-al-forumului

Fermier
    Data înregistrării
    08.02.2012

Implicit

Vom trai si vom vedea.....sincer se pare ca mai multe sanse am eu sa nu fiu tradat fata de cei vechi la care se pare a fi o obisnuita(facepalm), apropo de servarul trecut.......asta imi confirma alegerea corecta a cadranului, unde cei *vechi* lipsesc

Meșteșugar Lord Dark's Avatar
    Data înregistrării
    29.09.2009
    Locație
    Bacau

Implicit

Totusi eu nu vad ca s-ar scrie ceva (pe acest forum) despre fostul s4 ..nu se scrie nimic. Sper ca SW acum sa fie mai puternic decat SW de pe serverul anterior.

Oricum se pare ca mh-ul abuzeaza de functie si baneaza conturi deoarece a pus un anumit jucator sitter. Ciudata interpretare a regulamentului.

Banat
    Data înregistrării
    20.11.2009

Implicit

Succes maxim Brugak,dupa atitudinea ta deja pot sa spun ca am un idol.Revenind insa la ce doream...se pare ca acest server va fi castigat de prieteni domnului MH ANDREI,cel care asa cum stim baneaza daca ai sitter pe x sau y,daca ai nesimtirea sa il intrebi "bai....,de ce mai banat?" iti rapunde foarte plin de el "de ce ai sitter pe x?".Asa ca dragilor daca nu va numarati printre finantatori..scz,prieteni lui acest Andrei slabe sanse pe acest server.
    Daca se baga care la un pronostic privind nr de conturi de la final..parerea mea vor fi sub 1k si automat un nou record doborat..cu sprijinul lui andrei(cu litera mica stiu)

Fermier
    Data înregistrării
    08.02.2012

Implicit

Citat În prealabil postat de Semper Fidelis. Vizualizare mesaj
    Succes maxim Brugak,dupa atitudinea ta deja pot sa spun ca am un idol.Revenind insa la ce doream...se pare ca acest server va fi castigat de prieteni domnului MH ANDREI,cel care asa cum stim baneaza daca ai sitter pe x sau y,daca ai nesimtirea sa il intrebi "bai....,de ce mai banat?" iti rapunde foarte plin de el "de ce ai sitter pe x?".Asa ca dragilor daca nu va numarati printre finantatori..scz,prieteni lui acest Andrei slabe sanse pe acest server.
    Daca se baga care la un pronostic privind nr de conturi de la final..parerea mea vor fi sub 1k si automat un nou record doborat..cu sprijinul lui andrei(cu litera mica stiu)
    Hmm si credeam ca numai cu noi au ceva /glumesc...eu ban 50%, cofetarii ban 50% si lista poate continua.....am fost foarte aproape de punctul de a ne retrage de pe acest servar si chiar am pierdut 6 jucatori valorosi...dar sper sa se indrepte lucrurile pentru ca e pacat, e cel mai populat servar normal de t4 , cred ca principala activitate a MH ului ar fi sa asigure o ambianta placuta pe acest servar, sa ajute lumea in primul rand nu sa baneze tot ce misca, suntem noi pe servarele RO dar totusi nu cred ca MH ul e impartial...poate mai aspru dar nu impartial.

Banat
    Data înregistrării
    20.11.2009

Implicit

Un mh impartial nu da ban pentru ca ai sitter....asta nu e motiv de banare,iar pe s4 nu mai exista o echipa la mh,e doar acel andrei(tot cu litera mica) care profita de aceasta sau atat il duce capul si da ban pt ca ai sitteri,apoi te debaneaza fara penalizare e drept dar ai ocazia sa stai 24-48 de ore banat ca asa doreste el.Daca asta e impartialitate si eu sunt extraterestru.
    Lasa te rog in priv numele de pe s4 si iti arat acolo mesaje si ce face mh prin nv.

Fermier
    Data înregistrării
    08.02.2012

Implicit

Un mh impartial nu da ban pentru ca ai sitter....asta nu e motiv de banare,iar pe s4 nu mai exista o echipa la mh,e doar acel andrei(tot cu litera mica) care profita de aceasta sau atat il duce capul si da ban pt ca ai sitteri,apoi te debaneaza fara penalizare e drept dar ai ocazia sa stai 24-48 de ore banat ca asa doreste el.Daca asta e impartialitate si eu sunt extraterestru.
    Lasa te rog in priv numele de pe s4 si iti arat acolo mesaje si ce face mh prin nv.
    Am acelasi nick ca si aici pe forum.

Meșteșugar stormul20's Avatar
    Data înregistrării
    11.05.2011

Implicit

Orice abuz de catre mh se poate face plangere insa dureaza cateva saptamani pana primesti raspuns.Ce sa facem daca nu e pus la punct acest sistem,daca ai dovada solida impotriva lui.

Fermier
    Data înregistrării
    08.02.2012

Implicit

Eu stiu una si buna ce e facut nu se mai repara, chiar daca iti dau dreptate tie, nu ai cum recupera cea ce ai pierdut. sincer bine ar fi sa nu stim de MH:D, exact ca la doctori sunt buni da mai bine sa nu ai treaba cu ei

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. aliante
    Postat de alcoolicul în forumul Intrebari T4
    Răspunsuri: 4
    Ultimul mesaj: 26.09.2011, 14:13:34
  2. aliante
    Postat de buffy în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 3
    Ultimul mesaj: 15.04.2009, 18:09:55
  3. aliante
    Postat de dany0101 în forumul Intrebari Travian