Pagina 2 din 18 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 11 la 20 din 180

Subiect: S1 - Runda VI

Artizan
    Data înregistrării
    25.02.2010
    Locație
    Sub o cleoamba verde si-un chetroi vulcanic

Implicit Re: S1 - Runda VI

matanii......matanii........matanii........matanii ...........matanii.......bleah
    bre oare ,,safii" hai mari din travian nu se prind ca au mai mult de castigat cu versiunea 3.6?
    cat dreaq de copac tre sa fi sa faci un calculici simplu si sa vezi cati jucatori ai avut,cati au ramas si cati ai de castigat daca lasi dreaq lesinatu ala de sv pe var 3.6,ochiometric as zice ca lipsesc cateva mii de jucatori fata de serverele anterioare
    amu in alta ordine de idei daca stai si gandesti cat de penibile sunt anumite rahaturi din versiunea asta noaua te apuca amocul,te doare mintea spre ex cand vezi un retard, care nu are habar ce este ala un atac sau ce dracu presupune sa te aperi cu ofensiva cand e criza de deff prin batatura,cum isi plimba maret un erou lesinat si imbuibat cu zdrente din licitatii
    hai ma da-o dreaq ca e de cacao asta!
    erou de peste 100 si rank ofensiv ....ioc,super tare genul asta de jucatori ha?sau jocul in sine?fix pix as spune eu!
    amu nah revenind la oaia noastra de ro1 cine stie......poate le vine in spanac mintea la cap la ,,safi"si il remodeleaza pe3.6
    o fi greu?sau o fi sictiriti?

Artizan
    Data înregistrării
    16.05.2009

Nu ai ce sa le faci...Au monetizat spiritul combativ. Daca trec ei cu vederea 4 jucatori pe un cont ce *** sa le mai spui? A devenit standard.
    Citat În prealabil postat de ciortanel Vizualizare mesaj
    matanii......matanii........matanii........matanii ...........matanii.......bleah
    bre oare ,,safii" hai mari din travian nu se prind ca au mai mult de castigat cu versiunea 3.6?
    cat dreaq de copac tre sa fi sa faci un calculici simplu si sa vezi cati jucatori ai avut,cati au ramas si cati ai de castigat daca lasi dreaq lesinatu ala de sv pe var 3.6,ochiometric as zice ca lipsesc cateva mii de jucatori fata de serverele anterioare
    amu in alta ordine de idei daca stai si gandesti cat de penibile sunt anumite rahaturi din versiunea asta noaua te apuca amocul,te doare mintea spre ex cand vezi un retard, care nu are habar ce este ala un atac sau ce dracu presupune sa te aperi cu ofensiva cand e criza de deff prin batatura,cum isi plimba maret un erou lesinat si imbuibat cu zdrente din licitatii
    erou de peste 100 si rank ofensiv ....ioc,super tare genul asta de jucatori ha?sau jocul in sine?fix pix as spune eu!
    amu nah revenind la oaia noastra de ro1 cine stie......poate le vine in spanac mintea la cap la ,,safi"si il remodeleaza pe3.6
    Powered by passion

Lords S1-II/III/IV

Intelege ca un server 3.6 nu produce banii care ii produce un server T4,desi cu putini jucatori.Eroul lesinat si imbuibat cu zdrente din licitatii aduce bani buni travianului.Nu o sa mai avem niciodata un server 3.6,distractia jucatorului nu mai conteaza acum.Unde sunt jucatorii vechi de travian care erau intradevar jucatori,nu cei din ziua de azi .
    Sa fim seriosi cand se va mai lua loc 1 la atac pe merit?Acum ataci 4-5 wwuri si le cureti de deffence si gata castigi loc 1 atac.Sunt curios urmatoarea versiune ce va aduce nou,probabil alte automatizari ale jocului cum ar fi auto-atac,auto-construire bineinteles contra-cost.

Aveam si noi un server clasic,ro5 care este in paragina de cateva luni si nu se mai anunta nimic de el.Putinii jucatori care mai activeaza pe acest domeniu vor disparea cu timpul.Resemnati-va,travianul nu va mai fi ce a fost in perioada 2007-2010,cand jocul era o placere.
    Castigator speed.travian.ph Lord of Chaos -NE-

Banat
    Data înregistrării
    25.03.2008

Server t3,6 asa a zis Vali, asa mi-a raspuns, ca sigur o sa mai fie.Acum vedem ce o sa fie.Dupa unele pareri, zvonuri cica ar aparea un t3 pe .com in locul serverul t2,5.Oricum luna asta, daca nu la inceputul lunii viitoare sper sa ne lamurim.

Artizan
    Data înregistrării
    25.02.2010
    Locație

am scris vs lunga si nu s-a salvat!
    amu imi e lene sa o iau de la cap
    bre l-g,pai poate stie el nea vali ce stie
    nea mulderu ai si matale dreptate dar nu total,mai tarziu o sa iti explic de ce ca amu ma pocni o foame de ma dor calcaiele

Mesaj modificat de moderator:
    Atentie la exprimare!

/Nicole
    Ultima modificare efectuată de Nicole; 10.02.2013 la 16:24:32.

Logan

Citat În prealabil postat de mulder Vizualizare mesaj
    Sunt curios urmatoarea versiune ce va aduce nou,probabil alte automatizari ale jocului cum ar fi auto-atac,auto-construire bineinteles contra-cost.
    La urmatoarea versiune nu cred sa mi se implineasca "profetia": http://forum.travian.ro/showthread.p...ntru-joc/page3 dar la aialalta nu mai garantez.
    Toate cele bune!

Artizan
    Data înregistrării
    25.02.2010
    Locație

Citat În prealabil postat de incepator1 Vizualizare mesaj
    La urmatoarea versiune nu cred sa mi se implineasca "profetia": http://forum.travian.ro/showthread.p...ntru-joc/page3 dar la aialalta nu mai garantez.
    Toate cele bune!

bre pai acolo matale exprimi o doleanta nu o profetie si sincerica sa fiu seamana a varianta 3D cat despre faza cu pretorianu ala chitros...hmmm.....inca nu am incercat sa atac cu deff dar mai sti ce surprize ne rezerva viitorul in travian:)))
    si faza cu itemurile e simpla bre,se ia o lesinatura de erou,se asorteaza cu un cal,o maciuca pe masura si incepi sa calaresti fabricantii de off sau deff.O batuceala buna sporeste productivitatea.In varianta feminina asortezi eroul cu un costum mulat de chiele,un bici si toace inalte si deja faci furori prin cazarme si grajduri.

@lunganu-bre boierule pai talika crezi ca 4 e suma minima?neah,cu putin talent poti sa cresti productivitatea pe un cont pana la 10 frecangii de mouse sau chiar mai mult precum spunea un gutan celebru ,,fara numar" E doar chestie de frecangeala pe cont patrat,o noua unitate de masura in travian.
    Ultima modificare efectuată de ciortanel; 09.02.2013 la 18:52:32.

Logan

bre pai acolo matale exprimi o doleanta nu o profetie si sincerica sa fiu seamana a varianta 3D cat despre faza cu pretorianu ala chitros...hmmm.....inca nu am incercat sa atac cu deff dar mai sti ce surprize ne rezerva viitorul in travian:)))
    si faza cu itemurile e simpla bre,se ia o lesinatura de erou,se asorteaza cu un cal,o maciuca pe masura si incepi sa calaresti fabricantii de off sau deff.O batuceala buna sporeste productivitatea.In varianta feminina asortezi eroul cu un costum mulat de chiele,un bici si toace inalte si deja faci furori prin cazarme si grajduri.

@lunganu-bre boierule pai talika crezi ca 4 e suma minima?neah,cu putin talent poti sa cresti productivitatea pe un cont pana la 10 frecangii de mouse sau chiar mai mult precum spunea un gutan celebru ,,fara numar" E doar chestie de frecangeala pe cont patrat,o noua unitate de masura in travian.
    Nu te supara ca revin cu explicatii dar "profetia" era in ghilimele :) si cind un soldat se avinta in lupta poate sa apere sau sa atace.
    Ma inclin!

Artizan
    Data înregistrării
    25.02.2010
    Locație

Citat În prealabil postat de incepator1 Vizualizare mesaj
    Nu te supara ca revin cu explicatii dar "profetia" era in ghilimele :) si cind un soldat se avinta in lupta poate sa apere sau sa atace.
    Ma inclin!
    O fi badie ca prea o spui cu foc dar nah martoagele mele stie dracu cum reusesc mereu doar sa atace si habar nu au sa se apere.Ma refer la jocul lui je regular nu la cel de amu de pe ro1 unde sunt doar ca un mic arhitect.E ciudat cate cacarisuri poti sa descoperi cand joci la populatie :)))
    Revenind la ,,profetia"matale mnah nush ce sa zic dar parca mai interesanta era a lui l-g in topicul de pe fostul ro1.Avea omu neste idei bre de te cufureai la comanda numai la gandul ca ar putea sa fie introduse prin travianica :)))Baga un ochi pe acolo sa vezi ce talent are omu la emanat ,,profetii" in ghilimele
    Eu nu ma inclin ca am ceva probleme la scarpinica,no offense.Compensatoriu insa iti strang mana bre pt talentul dovedit in speculatii de viitor.Hmmm....seamana a mamuca omida cred....

Artizan
    Data înregistrării
    25.02.2010
    Locație

seca bre putu ala de care zici matale ca fu seceta mare acilea in tara asa ca ramane varianta initiala-amu fie vb intre noi e cu dedicatie mon ami pt sictiritii care imi scormonesc prin mesajele de pe forum si mai trag si ei cate o balega cu iz de intelighenta doar asa de flori de copan.Ca atare dau dupa talica cu o palinca de la je din batatura doar sa te tina gladiolele cand o ingurgitezi.E de-alde daia cu cifra octanica mare,altfel spus opusul IQ-ului unora de pe acilea.

p.s-bre daca esti curios ce haleste senatoru ala cand vrea sa cucereasca un sat ia matale aminte la ineptiile debitate de contemporanii nostri din politichie si te lamuresti repede
    Ultima modificare efectuată de nasty boy; 10.02.2013 la 16:26:23.

Pagina 2 din 18 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: RO-3, Runda a IX-a
    Postat de CM Yaenara în forumul Politica si diplomatie - Server 3
    Răspunsuri: 48
    Ultimul mesaj: 29.12.2016, 03:44:01
  2. :: război :: S5- Runda a V-a
    Postat de amy_creatza în forumul s5.travian.ro
    Răspunsuri: 816
    Ultimul mesaj: 26.06.2013, 19:16:22
  3. S7 - Runda III
    Postat de Nicole în forumul s7.travian.ro