Pagina 1 din 18 12311 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 1 la 10 din 180

Subiect: S1 - Runda VI

Consul
    Data înregistrării
    05.08.2008

Implicit S1 - Runda VI

Vă rugăm să concentrați discuțiile cu privire la noua rundă a serverului 1 în cadrul acestui topic.

Spor la joc tuturor!
    Echipa Travian
    Ultima modificare efectuată de Nicole; 13.06.2012 la 07:30:04.

Meșteșugar DICA's Avatar
    Data înregistrării
    05.12.2008

Implicit

Nimeni nu zice nimic?:)) Cum vi se pare?ce ziceti de noile aliante

Artizan
    Data înregistrării
    25.02.2010
    Locație
    Sub o cleoamba verde si-un chetroi vulcanic

Implicit Re: S1 - Runda VI

Citat În prealabil postat de DICA Vizualizare mesaj
    Nimeni nu zice nimic?:)) Cum vi se pare?ce ziceti de noile aliante
    Cel mai de prastie ro1 de cand joc eu pe el.Anost si fara culoare.E putin ciudat daca stai si te gandesti ca in trecut a fost printre cele mai controversate si disputate servere.A ramas doar amintirea si se depune praful incet dar sigur.Faza asta cu aliante intre aliante si pace intre toate dobitoacele pana la final e non sens in travian.Unde dracu e placerea de a mai demola un WW sau de a ataca adversarul ?Pai mai pasnicilor care sunteti pasnici si va erijati in lideri onorabilii tinand crengute de maslin in dinti,unde dracu ati invatat voi travian?Pe tabla de ,,nu te supara frate?"
    E travian da-l in masa de joc si mereu s-a bazat pe atac si aparare,strategii si planuri.Incet incet duceti jocul asta pe culmile decesului si insipidului.Bleah.....

P.S-mesaj pt moderatori-nu va obositi sa ma banati(desi nu cred ca aveti motive amu)pentru ca ma autobanez singur si aici si pe serverele de travian in viitor.....sau poate ca nu ....dracu stie

Artizan
    Data înregistrării
    15.05.2009

Eu cred ca lumea buna, mai razboinica asteapta un T3.6, jucatori activi si lideri cu mai multa imaginatie. Nu ca as avea ceva sa le reprosez celor de acum, pur si simplu cam asta a fost mersur serverului. Nord contra Sud, sudul a capitulat usor.
    Powered by passion

Lords S1-II/III/IV

Artizan
    Data înregistrării
    25.02.2010
    Locație

hai bre da-o dreaq de treaba,genul asta de sim l-am intalnit doar pe ro2 in trecut ...hmmm...cred ca amu 2 servere cand erau la putere squad si ph.Amuzant server si ala dar macar finalul a fost interesant.Aici nici finalul nu te atrage.
    E de genul ,,hai sa dam mana cu mana".Scarboasa treaba monser.S-a dus dreaq placerea jocului.

Artizan
    Data înregistrării
    10.10.2009

Citat În prealabil postat de ciortanel Vizualizare mesaj
    hai bre da-o dreaq de treaba,genul asta de sim l-am intalnit doar pe ro2 in trecut ...hmmm...cred ca amu 2 servere cand erau la putere squad si ph.Amuzant server si ala dar macar finalul a fost interesant.Aici nici finalul nu te atrage.
    E de genul ,,hai sa dam mana cu mana".Scarboasa treaba monser.S-a dus dreaq placerea jocului.
    incearca sa bagi o votca sub nas poate devine mai palpitant
    Un popor care voteaza corupti, impostori, hoti si tradatori, nu este victima! Este complice!
    George Orwell
    s1ro-s6ro lord d

Artizan
    Data înregistrării
    25.02.2010
    Locație

Citat În prealabil postat de macaron Vizualizare mesaj
    incearca sa bagi o votca sub nas poate devine mai palpitant

iote si amicu fideluta!pai bre nenica ai matale impresia ca daca talica iti place sa tragi din punga sau sa lingi la,,saniuta" atunci e musai ca si ceilalti muritoti de rand sa iti semene?fugi bre tilicaru inapoi sub masa in crasma si sezi bland pana te aporteaza crawler,mentoricul tau isteric.Amu ce sa zic......poate ai dreptate si tu,nu stiu.Fiecare insa vorbeste din ce stie sau din propria experienta deci nu contest ca pt mataluta e mai palpitant cu parfum de votca in nas.....hmm.....simt un oarecare iz in scrisul tau....ptiu drace,nici aici nu te poti abtine bre?Piei satana(zice popa) sau sictir monser(zicea batranul Caragiale).

Artizan
    Data înregistrării
    10.10.2009

Citat În prealabil postat de ciortanel Vizualizare mesaj
    iote si amicu fideluta!pai bre nenica ai matale impresia ca daca talica iti place sa tragi din punga sau sa lingi la,,saniuta" atunci e musai ca si ceilalti muritoti de rand sa iti semene?fugi bre tilicaru inapoi sub masa in crasma si sezi bland pana te aporteaza crawler,mentoricul tau isteric.Amu ce sa zic......poate ai dreptate si tu,nu stiu.Fiecare insa vorbeste din ce stie sau din propria experienta deci nu contest ca pt mataluta e mai palpitant cu parfum de votca in nas.....hmm.....simt un oarecare iz in scrisul tau....ptiu drace,nici aici nu te poti abtine bre?Piei satana(zice popa) sau sictir monser(zicea batranul Caragiale).
    asa-mi trebuie daca ma bag sa-mi ajut fostii colegi!
    ii dai omului sfaturi de cum sa faca sa nu-i mai cada peruca eroului de la tremuratul mainii pe mouse si el ma invita sa servim cate o pungutza dinalea de se gasesc la magazinele de lacuri si vopsele
    in fine sa-mi fie invatatura de minte daca ma bag in vorbe cu lumea buna a zabrautzilor
    altceva vroiam eu sa intreb:
    Cand incepe urmatorul server clasic pe domeniul RO?
    Un popor care voteaza corupti, impostori, hoti si tradatori, nu este victima! Este complice!
    George Orwell
    s1ro-s6ro lord d

Artizan
    Data înregistrării
    25.02.2010
    Locație

incepe cand te lasi tu de asa zisa ta joaca de-a travianul si reincepi jocul tau preferat de Pacalici.....hmm....apropo asa de curiozitate,mai ai carligutul ala pe chelie?ajuta ca paratrasnet sau il folosesti doar cand dormi in cuier?

Artizan
    Data înregistrării
    15.05.2009

mi-au lipsit schimburile astea de amabilitati :)) . Dati matanii sa bage un 3.6 pe s1.