Pagina 7 din 8 PrimulPrimul ... 5678 UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 61 la 70 din 71

Subiect: ROX Runda XIII

Banat
    Data înregistrării
    26.05.2012

Implicit

@Fatima Dream Team: Nu te-ai saturat sa scrii posturi de 10 randuri in care sa spui...nimic?Ne-ai omorat cu teoriile tale.Eu unul intru sa citesc despre server si vad bazaconiile tale. Sunt blog-uri, site-uri de socializare, du-te frate acolo si spune-le alora astfel de teorii.
    Nu o lua in nume de rau, dar asa e.

Ma scuzati pentru off-topic.

Fermier
    Data înregistrării
    27.06.2012
    Locație
    Brasov

Implicit

Citat În prealabil postat de Nicole Vizualizare mesaj
    Exagerate mi se par comentariile tale la adresa altor jucatori...

Joc de placere. Nu pentru a asculta de lideri de-astia care nici n-au trecut bac-ul, nici de altii care nu stiu sa lege 2 propozitii... In niciun caz de maniaci care uita sa mai iasa din casa, ce stau doar la calculator.

Fiecare are scopul lui in joc, asadar, comentarii de genul asta le ignor.

S-au format deja aliantele... Aceleasi ca si serverul trecut.

Sunt curioasa ce va fi in cadranul NV... Acolo mereu au fost atacuri intre aliante.
    Mai vedem si prin alte cadrane, sau se uneste tot serverul? :))
    Erm.. adevarat, partea cu aliantele este total aiurea..
    Am avut alianta mea la inceput de server (RAMPAGE), si am "controlat" topurile ofensive, sa zic asa..
    Din cauza lipsei de timp, am hotarat sa desfiintez alianta, pentru ca o alianta necesita timp, mai ales daca esti lider..
    Ce am zis, sa ma duc in alta alianta.. intr-o alianta buna.. m-am dus in BadBoys, surpriza, nu mai puteam ataca pe nimeni, ca toti erau in confederatii.. asta nu e ok deloc.. Se fac prea multe aliante de la inceput. Oricum se destrama ele in timp.. ca apar dusmanii si mai stiu eu ce, dar, la inceput de server, sa faci confederatie cu tot cadranul tau si cateva aliante din SUD-V nu e bine deloc..
    We are anonymous. We do not forgive, we do not forget.
    Expect for us

Y!M : geo_devil95

Artizan
    Data înregistrării
    25.12.2009

Implicit

ati controlat topurile ofensive primele 5 minute sau cum ?
    daca te tineai tare, ramaneai fara alianta si farmai

Fermier
    Data înregistrării
    10.03.2012

Implicit

A controlat imaginar, totusi se pare ca Eliteul a luat avans tare in fata. Primele locuri la atacatori si aparatori..... hmmm au de gand sa castige cand nu se afla RKS pe server, saracuti.

Mare uimire este ca pe majoritatea ii stiu de acolo, dar lipseste "marele zmeu al travianului" yo_protoss care ii face pe toti. S-a saturat de joc runda trecuta cand l-a umilit RKS-ul sau ce se intampla acolo? Ori joaca ascuns ca un fricos.

P.S: Un nume pe care nu il stiu acolo este Blodoks.... stie care ceva de el?

Sătean
    Data înregistrării
    31.07.2007

Implicit

Nu inteleg cum vine asta . Cum NE si-a adus un titlu in palmares ? Sincer de unde atata prostie in mintea ta nu inteleg.
    Acel WW a fost tinut pe cont 1pitic pentru ca dispunea de gold si pentru ca a dorit proprietarul sa tina WW. Si pentru cunostiintele tale SUD a sustinut WW-ul 1pitic, RKS +Knights a sustinut 5x-ul , deffense coordonat pe plan din cadranul de SUD . Ca la final am bagat toti cei ce eram la profilul contului 1pitic deffensul pe WW si s-a facut suma aceea asa de mare este problema noastra.

Pentru cunostiinta : WW-ul a fost la coordonatele 15/-15 in S.E , contul 1pitic a avut sate si in S.E deci e cam prostesc ce ai scris si nebunesc totodata. Incearca sa gandesti si sa vezi realitatea .

Un server placut.
    Crash&burn
    Lider SUD

Data înregistrării
    07.07.2009
    Locație
    Pitesti

Implicit

Citat În prealabil postat de kabron Vizualizare mesaj
    Nu inteleg cum vine asta . Cum NE si-a adus un titlu in palmares ? Sincer de unde atata prostie in mintea ta nu inteleg.
    Acel WW a fost tinut pe cont 1pitic pentru ca dispunea de gold si pentru ca a dorit proprietarul sa tina WW. Si pentru cunostiintele tale SUD a sustinut WW-ul 1pitic, RKS +Knights a sustinut 5x-ul , deffense coordonat pe plan din cadranul de SUD . Ca la final am bagat toti cei ce eram la profilul contului 1pitic deffensul pe WW si s-a facut suma aceea asa de mare este problema noastra.

Pentru cunostiinta : WW-ul a fost la coordonatele 15/-15 in S.E , contul 1pitic a avut sate si in S.E deci e cam prostesc ce ai scris si nebunesc totodata. Incearca sa gandesti si sa vezi realitatea .

Un server placut.
    Crash&burn
    Lider SUD
    mai omori spioni pe oaze?

Sătean
    Data înregistrării
    31.07.2007

Implicit

Citat În prealabil postat de iuliupreda. Vizualizare mesaj
    Iarasi moare invidia in tine ca nu ai reusit atunci cand sunt pe server sa fii mai bun ca si mine ? Adu fratele meu dovezile si gata.[...] In fine, prosti suntem toti cum spunea cineva dar difera nivelul de prostie .

O viata frumoasa .

Te rog ai grija cum te exprimi.
    miss_sunshine
    Ultima modificare efectuată de miss_sunshine; 20.07.2012 la 18:36:50.

Banat
    Data înregistrării
    26.05.2012

Implicit

Citat În prealabil postat de kabron Vizualizare mesaj
    Iarasi moare invidia in tine ca nu ai reusit atunci cand sunt pe server sa fii mai bun ca si mine ? Adu fratele meu dovezile si gata.[...] In fine, prosti suntem toti cum spunea cineva dar difera nivelul de prostie .

O viata frumoasa .

Te rog ai grija cum te exprimi.
    miss_sunshine

Ce dovezi vrei sa iti aduca?
    Faza era ca tu faceai puncte off si rapoarte ciu-ciu, ca sa nu mai zic ca se vedea clar in top 10-le saptamanal.
    Pe langa asta, am avut acces o data la un cont secundar/al unui amic de-al tau si ghici ce se produceau acolo?Equites legati(erau mesaje clare de pe Crash sa se faca spioni non-stop acolo) :) Chiar nu mai stiu numele sincer, dar probabil nici tu nu mai stii numele la conturile secundare.Noi nu trebuie sa convingem pe nimeni, stii tu mai bine ce-ai facut :)

Spor tuturor:)
    Ultima modificare efectuată de miss_sunshine; 20.07.2012 la 18:37:23.

Artizan dario's Avatar
    Data înregistrării
    16.08.2009
    Locație
    Åbenrå

Implicit

Citat În prealabil postat de iuliupreda. Vizualizare mesaj
    câtă aciditate domnule....cât adevăr...
    Seediq

Meșteșugar
    Data înregistrării
    15.08.2009

Implicit

§3c Postarea informațiilor despre jucători

E permisă postarea rapoartelor de luptă, dar menționarea oricăror informații ce pot facilita prin natura lor identificarea unui jucator (numele contului, sat, coordonate, etc.) este interzisă, în afară de cazul în care ambii participanți la atac permit acest lucru.
    Singura excepție: în cazul atacurilor împotriva Minunii lumii, rapoartele nu necesita cenzurare

miss_sunshine
    Ultima modificare efectuată de miss_sunshine; 21.07.2012 la 14:51:57.

Pagina 7 din 8 PrimulPrimul ... 5678 UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: RO-3, Runda a IX-a
    Postat de CM Yaenara în forumul Politica si diplomatie - Server 3
    Răspunsuri: 48
    Ultimul mesaj: 29.12.2016, 03:44:01
  2. :: război :: S5- Runda a V-a
    Postat de amy_creatza în forumul s5.travian.ro
    Răspunsuri: 816
    Ultimul mesaj: 26.06.2013, 19:16:22
  3. S7 - Runda III
    Postat de Nicole în forumul s7.travian.ro