Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 11 la 20 din 21

Subiect: ROX Runda XIV

Fermier
    Data înregistrării
    31.07.2012

Implicit Re: ROX Runda XIV

buna ziua

vad ca unii se simt jigniti doar ca se afla peo anumita pozitie .....dar ce facem cu jucatorii care noapte de noapte ,zi de zi au pompat resurse ,au farmat , au rupt trupe inamice ,au luat planuri ,artefacte ,ww-uri(ptr toate acestea s au facut planuri de atac ,s au pus la punct strategii ....acum e greu sa m ai ataci ptr ca se cunosc ce hammere au atacatorii ..ce deff dispun defenderii ...se stiu satele de atac etc)...pentru toate acestea s a investit timp,nervi si munca .e regretabil ce s a intamplat ..

Inca nu realizati ce se intampla pe acest domeniu?Va intrebati de ce nu mai exista jucatori.Nu inteleg cum e posibil un multihunter care este prieten in joc cat si in viata reala cu un cadran sa administreze serverul rox + domeniu Ro
    Ce este mai amuzant este ca regulamentul spune urmatoarele:

Jucătorii trebuie să folosească mesajele private din joc pentru a discuta cu Multihunterul și a rezolva problema. În cazul în care un jucător nu este de acord cu decizia Multihunterului poate trimite un e-mail către admin@travian.ro

Am avut surprinderea sa aflu ca un prieten care juca pe rox a facut o plangere asupra multihunterului de pe rox la admin@travian.ro cum spune regulamentul,si surpriza?Cine credeti ca i-a raspuns la mail?

Poza asta spune tot,jucati degeaba.Aici sunt banii vostri.

Mesaj editat - flame
    Ultima modificare efectuată de Mjölnir; 22.02.2013 la 02:05:12.
    Castigator speed.travian.ph Lord of Chaos -NE-

Meșteșugar Lord Dark's Avatar
    Data înregistrării
    29.09.2009
    Locație
    Bacau

Citat În prealabil postat de mulder Vizualizare mesaj
    Poza asta spune tot,jucati degeaba.Aici sunt banii vostri.

Mesaj editat - flame
    oau ce poza frumoasa :)
    Ultima modificare efectuată de Mjölnir; 22.02.2013 la 02:05:37.

Fermier
    Data înregistrării
    03.10.2008

Joc Travian Rox de la server 1 . Nu am crezut ca se poate ajunge aici . 3 zile pe travian inseamna mult :timp , bani ,stres . Oare evenimentele care au avut loc se mai pot repeta ? Cei care fiind bazati ca nu mai au trupe si s-au trezit cu ele , unele poate au murit din lipsa cropului .Intrebarea este alta cui ia trebuit aceasta mentenanta , ce armata pierduta sau sat furat trebuia recuperat . Sa va fie rusine ca va bateti joc de niste oameni carora le distrugeti orice entuziasm . Sa va fie rusine tuturor celor care administrati acest joc . Ar fi cazul sa va dati demisiile , sa faceceti loc altora care sa se ocupe corect si cinstit fara sa faca diferente intre jucatori , sa fie corecti in luarea deciziilor . Va felicit pentru destabilizarea care ati creato pe Rox . Am 3 colegi care isi dau delete la conturi din acest motiv . 35 gold dat nu acopera timpul pierdut si nici demnitatea voastra ca administratori de server .

Meșteșugar Mikishor's Avatar
    Data înregistrării
    06.03.2008
    Locație
    Bucuresti

Citat În prealabil postat de draculescu Vizualizare mesaj
    Salut. N-am mai jucat de ani de zile Travian dar m-a prins dorul si am zis sa-mi fac cont iar. Spre surpriza mea, alianta in care am jucat, FRBH, vad ca nu mai exista. Stiti mai multe..?
    Va exista iar, atunci cind va fi cazul, dar cu oameni doar din FRBH, de la inceputuri, si nu cu straini care se dau FRBH in speranta ca obtin ceva, mai un pushing, mai un deff, mai senzatia ca sint mari lideri.... Daca ai jucat in FRBH, chiar daca nu gaseai alianta, cautai liderii, colegii... :) Dar nu cred c-ai jucat. Insa, multumit de raspuns?

Sătean castdown's Avatar
    Data înregistrării
    14.06.2009

asa au facut pushing/defense doar pe doua conturi care nu au avut si nu au de a face cu FRBH!!!daca vrei sa te saturi de push la un singur cont revino serverul viitor si cauta ex-liderul FRBH,singurul ramas acolo

Fermier
    Data înregistrării
    26.01.2013

Citat În prealabil postat de Mikishor Vizualizare mesaj
    Va exista iar, atunci cind va fi cazul, dar cu oameni doar din FRBH, de la inceputuri, si nu cu straini care se dau FRBH in speranta ca obtin ceva, mai un pushing, mai un deff, mai senzatia ca sint mari lideri.... Daca ai jucat in FRBH, chiar daca nu gaseai alianta, cautai liderii, colegii... :) Dar nu cred c-ai jucat. Insa, multumit de raspuns?
    Sigur ca am jucat in frbh, era un wing dar nu mai retin ce litera ca asta a fost acum vreo 2 ani. Era sefa o tanti, parca mihaela ii era numele, frate ce nabadaioasa era, topaia tot timpul pe conturi de nu stiai cand te trezeai cu ea langa tine si te altoia. Of ca nu mai stiu numele din joc.

Nu ma asteptam sa gasesc forumul intro liniste d-asta mormantala, erau unii care se tot intepau paci, era mai fun sa intri pe forum ca se lasa cu scandal :)). Acu parca e loc de priveghi, nu mai intra nimeni. :(

exEchipa
    Data înregistrării
    01.02.2008

Citat În prealabil postat de Lord Dark Vizualizare mesaj
    Poti sa faci un print la postul tau deoarece in curand va fi sters, Mjölnir desi aduce un suflu nou in travian , pe forum mai ales benefic cred ..atunci cand vorbeste cu jucatorii ..care de cele mai multe ori ajung sa vorbeasca cu el in urma unor frustrari ..deci de aici ar trebui sa inteleaga ca sunt putini nervosi ...nu face altceva decat sa incite si mai mult ..iar daca cumva scapi o vorba nepotrivita are prilejul sa stearga contul si nu ezita sa faca asta. Asa ca poti sa iti iei adio de la cont :) , sorry.
    Un jucator "putin" nervos trebuie sa isi controleze limbajul in discutiile pe care le are atat cu membrii Echipei Travian, cat si cu alti jucatori.
    Pe langa faptul ca atat regulamentul jocului, cat si regulamentul forumului interzic injuriile, doresc sa avem servere de joc si forum curate.
    Eu inteleg nervozitatea (Mara poate confirma acest lucru, avand contul existent pe harta), dar nu inteleg (si nici nu vreau s-o fac) manifestarile necivilizate. Eu stiu ce inseamna un rollback atat din punctul de vedere al jucatorului, cat si al multihunterului. Am oferit jucatorilor elementele care pot fi facute publice, am explicat pe forum ce inseamna un rollback, cand se face, cine il face. Fireste ca pentru multi nu a contat pentru ca era mult mai important flame-ul in sine, era mult mai important ca "multihunterul a facut rollback ca sa ajute sudul".

Atat runda trecuta (XIII), cat si runda aceasta (XIV) am fost acuzat ca sunt "prieten cu sudul". In ambele runde au castigat cei care ma acuzau si care isi fac un scop in Travian de a incinge spiritele, de a acuza Echipa de diverse lucruri. Am mai zis-o, dar o repet: ori sunt incompetent ca multihunter-partizan si nu imi pot ajuta "prietenii" sa castige, ori unii pot juca doar daca acuza Echipa, mascandu-si propria incompetenta.

Sunt optimist si sper sa prind momentul in care, pe forumul domeniului RO, sa se felicite jucatorii intre ei pentru performantele din joc, sa vad jucator cu contul distrus prin catapultare ca isi scoate palaria in fata atacatorului, sa vad vie capra vecinului, sa vad ca nu se mai acuza multihunterul ca sustine un jucator/o alianta/un cadran, sa vad ca realizeaza cat sunt de penibili cei care cred cu tarie ca un jucator/o alianta care il are pe multihunter de partea lui/ei poate fi invins/a.
    Sper, dar nu cred ca se va intampla in cursul vietii mele ...

Meșteșugar Mikishor's Avatar
    Data înregistrării
    06.03.2008
    Locație
    Bucuresti

Citat În prealabil postat de draculescu Vizualizare mesaj
    Sigur ca am jucat in frbh, era un wing dar nu mai retin ce litera ca asta a fost acum vreo 2 ani. Era sefa o tanti, parca mihaela ii era numele, frate ce nabadaioasa era, topaia tot timpul pe conturi de nu stiai cand te trezeai cu ea langa tine si te altoia. Of ca nu mai stiu numele din joc.

Nu ma asteptam sa gasesc forumul intro liniste d-asta mormantala, erau unii care se tot intepau paci, era mai fun sa intri pe forum ca se lasa cu scandal :)). Acu parca e loc de priveghi, nu mai intra nimeni. :(
    Da, Happyram. Ai fost in Pannonia atunci, pesemne o stii de Piero. :) Avem amindoua acelasi nume mic, dar cred ca la ea te referi. :) Eu sint un pic mai putin "nabadaioasa". Daca ai cont pe rox, o gasesti ca Happyram. :) Va stie pe toti.

Banat
    Data înregistrării
    26.02.2013
    Locație
    Mexico City

§13 Topicuri privind banarea / comentarii despre echipa Travian
    Este interzisă postarea comentariilor privind banarea unui cont sau activitatea unui membru al echipei Travian. Topicurile și mesajele vor fi șterse și autorul banat. Discuțiile de acest gen se poartă cu Smultihunterul de pe server sau cu colegii de la admin@travian.ro.

miss_sunshine

Te rog sa pui inapoi mesajul orginal si sa-mi arati unde aparea vreun comentariu privind banarea sau activitatea vreunuia dintre voi:)
    Ultima modificare efectuată de Mjölnir; 27.02.2013 la 01:44:43.

Pagina 2 din 3 PrimulPrimul 123 UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: RO-3, Runda a IX-a
    Postat de CM Yaenara în forumul Politica si diplomatie - Server 3
    Răspunsuri: 48
    Ultimul mesaj: 29.12.2016, 02:44:01
  2. :: război :: S5- Runda a V-a
    Postat de amy_creatza în forumul s5.travian.ro
    Răspunsuri: 816
    Ultimul mesaj: 26.06.2013, 18:16:22
  3. S7 - Runda III
    Postat de Nicole în forumul s7.travian.ro