Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 1 la 10 din 15

Subiect: tc3.com T3.6 ( clasic )

Artizan
    Data înregistrării
    20.07.2007
    Locație
    Orasul unde, cand spui "Ma duc in groapa" ceilalti nu-ti plang de mila

Implicit tc3.com T3.6 ( clasic )

"Hello,

the long-awaited International classic server start date has been confirmed!

The server start is on Monday, 22.04.2013 at 05:00 UTC.

Preregistration will be opened on Friday 19.04.2013.

Version of the server is T3.6 (classic).
    Speed of the server is 1x (normal).
    Address of the server is http://tc3.travian.com

Rally point restriction feature and instant troop recall feature are both disabled on the server."

Se face un server clasic pe .com, se baga si romanii ? Si daca da, unde ? :)
    te'ai innorat vreodata ?

Fermier usiha's Avatar
    Data înregistrării
    12.03.2013
    Locație
    Constanta

Implicit Re: tc3.com T3.6 ( clasic )

Salut,ar fi o idee sa faca si la noi un astfel de server.Exista in germania un server de travian clasic pe un speed,mie imi place sa ii zic "old school" care se restarteaza mereu.Cat despre svr mentionat de tine este normal si nu am timp sa duc la bun sfarsit un svr normal.Exista si aici pe forum un chestionar initiat de Mjölnir in care putem sa votam sa se faca si la noi un server "old school" si sper sa nu ramana doar la statutul de initiativa.Ar fi fost frumos sa putem in schimb sa jucam pe varianta T4 dar sa putem sa punem ca inainte skinuri...ar fi fost perfect,dar din cate vad eu aceasta optiune nu mai este activa.Totusi daca se baga mai multi romani pe server-ul asta cred ca ma bag si eu :D.Chiar am sa intreb pe ROX sa vad daca vrea careva ;).

Citat În prealabil postat de GINY Vizualizare mesaj
    "Hello,

the long-awaited International classic server start date has been confirmed!

The server start is on Monday, 22.04.2013 at 05:00 UTC.

Preregistration will be opened on Friday 19.04.2013.

Version of the server is T3.6 (classic).
    Speed of the server is 1x (normal).
    Address of the server is http://tc3.travian.com

Rally point restriction feature and instant troop recall feature are both disabled on the server."

Se face un server clasic pe .com, se baga si romanii ? Si daca da, unde ? :)
    FARA POEZIE VIATA E' PUSTIU

ZuBby21

ma mananca palma sa ma bag si eu

Artizan
    Data înregistrării
    20.07.2007
    Locație
    Orasul unde, cand spui "Ma duc in groapa" ceilalti nu-ti plang de mila

Eram interesat sa vad daca se baga o alianta romaneasca, poate unii ce s-au lasat de travian si vor sa revina pe T3.6 :) Daca am sa intru, cred ca am sa o fac in Sw :)
    te'ai innorat vreodata ?

Fermier usiha's Avatar
    Data înregistrării
    12.03.2013
    Locație
    Constanta

Pai deobicei pe svr straine romanii se baga in SW,deci daca se baga cine in SW o sa fie.

Citat În prealabil postat de GINY Vizualizare mesaj
    Eram interesat sa vad daca se baga o alianta romaneasca, poate unii ce s-au lasat de travian si vor sa revina pe T3.6 :) Daca am sa intru, cred ca am sa o fac in Sw :)
    Ultima modificare efectuată de usiha; 16.04.2013 la 19:22:42.

Negustor daiwa's Avatar
    Data înregistrării
    25.08.2009
    Locație
    Turda sau la pescuit

Nu se anunta nici o organizare din partea noastra pe acest server ?

Fermier usiha's Avatar
    Data înregistrării
    12.03.2013
    Locație
    Constanta

Este cineva care s-a bagat pe server ? Si daca este sa ne spuna si noua cum este.Mai sunt romani,sunt multi playeri bla bla in ce cadran sunt cei mai multi romani,intelegeti voi asteptam raspunsuri.

Fermier
    Data înregistrării
    10.05.2010

Citat În prealabil postat de usiha Vizualizare mesaj
    Este cineva care s-a bagat pe server ? Si daca este sa ne spuna si noua cum este.Mai sunt romani,sunt multi playeri bla bla in ce cadran sunt cei mai multi romani,intelegeti voi asteptam raspunsuri.
    Pe forumul RO sunt fix 10 postari cu tot cu intrebarea asta a ta pe tema clasicului de pe COM, deci cati romani te asptepti sa fie?!

E interesant ca saptamani la rand s-a tot pledat pe forum pentru un server clasic pe RO, deci ma gandesc ca un server clasic pe COM ar fi trebuit sa fie o alternativa cel putin multumitoare si sa intram in joc o gasca cat de cat consistenta si organizata. Asta e, noi cand zicem ca facem... zicem!

Negustor fanezu's Avatar
    Data înregistrării
    12.03.2007

Citat În prealabil postat de JazzMan Vizualizare mesaj
    Pe forumul RO sunt fix 10 postari cu tot cu intrebarea asta a ta pe tema clasicului de pe COM, deci cati romani te asptepti sa fie?!

E interesant ca saptamani la rand s-a tot pledat pe forum pentru un server clasic pe RO, deci ma gandesc ca un server clasic pe COM ar fi trebuit sa fie o alternativa cel putin multumitoare si sa intram in joc o gasca cat de cat consistenta si organizata. Asta e, noi cand zicem ca facem... zicem!
    pai de ce nu apuci tu fraiele, sa aduni oamenii sub aceiasi palarie? ideea e in felul urmator, multi suntem bagati pe serverul de calificari ptr Balcani. doua servere-n paralel, cel putin eu, nu pot juca. chiar si asa, au intrat cativa romani. trebuie doar sa-i coordoneze careva. sa va faceti putin lobby si aia e. fiind 3.6, se poate intra si peste cateva zile, nu ar fi o problema mare.
    bafta!
    Soldier of ARES, we don't die we multiply!
    APACHE, we ride, we ride, we ride...Apaches are warriors, not farmers.
    Ragnarok's Chosen Ones. You cannot impress us!
    AEGIS, one arm, one sword, one shield: one team.

Fermier
    Data înregistrării
    10.05.2010

Citat În prealabil postat de fanezu Vizualizare mesaj
    pai de ce nu apuci tu fraiele, sa aduni oamenii sub aceiasi palarie? ideea e in felul urmator, multi suntem bagati pe serverul de calificari ptr Balcani. doua servere-n paralel, cel putin eu, nu pot juca. chiar si asa, au intrat cativa romani. trebuie doar sa-i coordoneze careva. sa va faceti putin lobby si aia e. fiind 3.6, se poate intra si peste cateva zile, nu ar fi o problema mare.
    bafta!
    Fraiele trebuie sa stea in mana unuia cu autoritatea castigata.

Pentru un server clasic eu unul as renunta la orice alt server "neclasic" indiferent cat gold am apucat sa bag.
    Treaba voastra, nu se stie cand se mai reseteaza un altul. Sa nu ziceti ca nu v-am spus :)

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. server clasic
    Postat de FLORIN10 în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 2
    Ultimul mesaj: 09.05.2010, 21:07:02
  2. Server Clasic
    Postat de Terestrul7 în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 13
    Ultimul mesaj: 14.05.2009, 00:40:30
  3. clasic
    Postat de bloddy bunny în forumul Intrebari Travian