Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Sunt arătate rezultatele de la 11 la 20 din 43

Subiect: S5- Runda a VI-a

Banat
    Data înregistrării
    31.07.2011
    Locație
    peluza nord giulesti

Implicit Re: S5- Runda a VI-a

mjolnir v-am rugat sa nu mai puneti mh la adresa carora exista banuieli
    daca e adevarat si athem e mh
    te anunt ca nu este bine
    are mari probleme cu multi jucatori de pe acest servar
    deci mai bine evitati discutiile si schimbatio din aceasta functie
    puteti sa o trimiteti pe ce servar doriti
    dar pe s5 nu are ce cauta ca mh
    si se stie bine intre jucatorii de travian de ce
    daca au ajuns si spioni cu n multiacconturi
    cu intrari pe parolele altora (lansand armate,fara ca propietarul contului sa cunoasca acest detaliu, si batundusi joc de munca unora de un an de zile) sa fie mh se duce naibi jocul asta
    daca nu deja este dus pe domeniul .ro

Te astept in privat pentru discutii extinse/detaliate pe acest subiect.

ti-am trimis un mesaj in privat
    poate te lamuresti si tu putin
    Ultima modificare efectuată de moris_rapid; 23.10.2013 la 22:21:36.

Banat
    Data înregistrării
    26.02.2013
    Locație
    Mexico City

Salutare,ma scuzati ca intervin,aceasta Anthem e cumva Ana?In acest caz nu cred ca s-ar pune prob despre cunoasterea jocului sau corectitudine..daca e persoana care cred eu.
    Acum cu criteriile alea..nici eu nu sunt pe deplin lamurit,joc acest joc de vreo 5 ani,m-am cam plictisit sincer,am zis sa incerc si o aplicatie ca mh,ei as....va da-ti seama ca nu am nici o sansa desi cunosc jocul cam pe dinafara,cunosct toate metodele de a trisa,incepand de la ip dinamic,proxy pana la tm(nu Timisoara) si alte tampeni des folosite pe care majoritatea mh le vad in filme.
    [Editat - flame]
    Ultima modificare efectuată de Mjölnir; 22.10.2013 la 23:35:50.

Banat
    Data înregistrării
    25.03.2008

Cred ca era mult mai bine, pentru a evita discutii inutile, ca numele, nick-ul mh-ilor sa nu fie cunoscut publicului larg.Cum era pe vremuri, mh-ul se semna ca Multihunter1, Multihunter2, sau SMultihunter.
    Orice s-ar incerca si face, nu poti multumi pe toata lumea.Sunt jucatori pe care ii prinzi ca "fura", recunosc in discutii pe conferinte, sau in cercuri mai restranse, dar pe forum, pozeaza in victime, cam penibil....

Banat
    Data înregistrării
    31.07.2011
    Locație
    peluza nord giulesti

Mesaj editat:

Pentru reclamații legate de activitatea unui membru al echipei Travian România, te rog să contactezi Community Managerul la adresa admin@travian.ro.

Mulțumesc,
    Nicole

Mesaj editat pentru a doua oară:

Te rog să (re)citești Regulamentul forumului:

§13 Topicuri privind banarea / comentarii despre echipa Travian
    Este interzisă postarea comentariilor privind banarea unui cont sau activitatea unui membru al echipei Travian. Topicurile și mesajele vor fi șterse și autorul banat. Discuțiile de acest gen se poartă cu Smultihunterul de pe server sau cu colegii de la admin@travian.ro.

Nicole
    Ultima modificare efectuată de Nicole; 07.11.2013 la 13:47:13.

Data înregistrării
    01.03.2009

Mesaj editat:

Pentru reclamații legate de activitatea unui membru al echipei Travian România, te rog să contactezi Community Managerul la adresa admin@travian.ro.

Mulțumesc,
    Nicole
    Ultima modificare efectuată de Nicole; 06.11.2013 la 16:35:37.

Fermier
    Data înregistrării
    18.10.2013

Cont blocat pentru o săptămână. Flame în mod repetat.

Nicole

exEchipa
    Data înregistrării
    16.08.2010
    Locație
    Bucuresti

Stimati jucatori,

Aceasta sectiune este deschisa exclusiv pentru discutii despre desfasurarea jocului pe serverul ro5. Discutii despre aliante, atacuri, aparari, diplomatii si orice are legatura cu jocul in sine.

Orice nemultumire despre cei care administreaza serverul se discuta numai cu Community Manager-ul prin mail la admin@travian.ro

Se vor sterge direct toate postarile care au ca subiect activitatea membrilor Echipei Travian, va rog sa intelegeti ca nu aici este locul acestor discutii.
    Ai o intrebare? Poți găsi răspunsul aici: http://answers.travian.ro

Moderatorii lucrează pe bază de voluntariat și, prin urmare, nu sunt disponibili 24 de ore pe zi.

Banat
    Data înregistrării
    31.07.2011
    Locație
    peluza nord giulesti

Edit Mod - Continui cu flame, pentru ultima data te rog sa incetezi

@nosferatu: rapoartele din aparare si atac nu am voie a le pun
    risc ban daca nu am acordul ambilor jucatori

Rapoartele se pot discuta si fara sa le postezi, sunt cunoscute de toate taberele
    Ultima modificare efectuată de Nosferatu; 07.11.2013 la 14:28:50.

Fermier
    Data înregistrării
    03.08.2012

Trebuie sa imi cer scuze ca intervin in toata chestia asta!
    Marius TC , Ace of spades ...etc e singurul jucator pe care l-am cunoscut in travian si din viata reala ( el e din bucuresti eu din galati ... ) care nu joaca cu boot , script etc...si aud despre el ca a fost banat pt unul din lucruile acestea.
    Inteleg ca nu discutam despre activitatea mh aici pe server ... dar interventia lui in joc (in speta a anei ) influienteaza JOCUL .
    Mi-e greu sa cred ca atitudinea asta de "pumn in gura" cum a spus o colega mai jos nu va afecta jocul...
    De asta e forum ...sa te "lauzi" .."plangi" despre anumite evenimente din joc...
    "Aceasta sectiune este deschisa exclusiv pentru discutii despre desfasurarea jocului pe serverul ro5.
    Citat În prealabil postat de Nosferatu Vizualizare mesaj
    Stimati jucatori,

Aceasta sectiune este deschisa exclusiv pentru discutii despre desfasurarea jocului pe serverul ro5. Discutii despre aliante, atacuri, aparari, diplomatii si orice are legatura cu jocul in sine. "

Scuze Nosferatu - dar desfasurarea jocului implica si "jocul MH-ului" - deci trimiterea catre anumite paragrafe din regulament sunt scuze pt a acoperi o PROBLEMA cu care se confrunta acest SERVER .
    Repet - dpdv al meu , mh-ul pe acest server nici nu ar trebui simtit .
    Daca ajunge MH sa joace travian , atunci jucatorii de ce mai joaca?
    Stiu ca risc flame , dar acoperind oala nu rezolvi problema asta!
    Repet pt a 3 a oara - NU JOC PE ACEST SERVER , doar imi pasa ce se intampla pe el ...fiind serverul de suflet al meu.
    Cu respect un fost jucator de S5RO.

Orice nemultumire despre cei care administreaza serverul se discuta numai cu Community Manager-ul prin mail la admin@travian.ro

Se vor sterge direct toate postarile care au ca subiect activitatea membrilor Echipei Travian, va rog sa intelegeti ca nu aici este locul acestor discutii.

exEchipa
    Data înregistrării
    16.08.2010
    Locație
    Bucuresti

Citat În prealabil postat de excel Vizualizare mesaj
    Trebuie sa imi cer scuze ca intervin in toata chestia asta!
    Marius TC , Ace of spades ...etc e singurul jucator pe care l-am cunoscut in travian si din viata reala ( el e din bucuresti eu din galati ... ) care nu joaca cu boot , script etc...si aud despre el ca a fost banat pt unul din lucruile acestea.
    Inteleg ca nu discutam despre activitatea mh aici pe server ... dar interventia lui in joc (in speta a anei ) influienteaza JOCUL .
    Mi-e greu sa cred ca atitudinea asta de "pumn in gura" cum a spus o colega mai jos nu va afecta jocul...
    De asta e forum ...sa te "lauzi" .."plangi" despre anumite evenimente din joc...
    "Aceasta sectiune este deschisa exclusiv pentru discutii despre desfasurarea jocului pe serverul ro5.
    Nu Ana l-a banat pe Marius, ci Vali_ro (Adminul domeniului RO) si penalizarea a fost aplicata de catre Chrisvc (Senior Community Manager) dupa o atenta verificare a contului si a datelor ACP.

"Pumnul in gura" este pentru flame-ul repetat si discutiile interminabile bazate pe barfe si supozitii. Nimeni n-a venit cu un argument in favoarea celor spuse, doar s-au facut nenumarate afirmatii subiective din perspective false.

Echipa Travian nu poate dezvalui public toate datele care au dus la unele banari pentru simplul motiv ca principala ocupatie a multor jucatori este sa gaseasca noi solutii pentru ocolirea sistemului si ar profita de aceste date.
    Pentru asta exista serviciul de plangeri, unde colegii din Germania se ocupa de ele. Si n-ar fi rau sa intelegeti ca acei oameni au salarii si acesta este singurul lor serviciu, in cazul unei greseli nu or sa tina partea voluntarilor, nimeni n-ar risca munca lui pentru acoperirea unei banari gresite pentru jucatorul X de pe serverul Y, care n-are nici o tangenta cu activitatea lui la sediul din Germania.
    Teoriile conspirative au ajuns prea departe, unii jucatori au impresia ca toate echipele Travian s-au unit in minciuna si cardasie ca sa le distruga lor contul de joc si soldateii. Hai sa fim seriosi..

Cat timp jocul are un regulament si datoria multihunterilor este sa-l aplice, toti jucatorii care incalca regulile vor fi sanctionati. Nu conteaza cine este, pe cine cunoaste, cat gold baga in joc si cat de tare tipa el si colegii lui ca este o conspiratie si el este nevinovat.
    Ai o intrebare? Poți găsi răspunsul aici: http://answers.travian.ro

Moderatorii lucrează pe bază de voluntariat și, prin urmare, nu sunt disponibili 24 de ore pe zi.

Pagina 2 din 5 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Subiecte asemănătoare

1. :: diplomație :: RO-3, Runda a IX-a
    Postat de CM Yaenara în forumul Politica si diplomatie - Server 3
    Răspunsuri: 48
    Ultimul mesaj: 29.12.2016, 02:44:01
  2. :: război :: S5- Runda a V-a
    Postat de amy_creatza în forumul s5.travian.ro
    Răspunsuri: 816
    Ultimul mesaj: 26.06.2013, 18:16:22
  3. S7 - Runda III
    Postat de Nicole în forumul s7.travian.ro