Sunt arătate rezultatele de la 1 la 2 din 2

Subiect: Item pe erou

Fermier
    Data înregistrării
    30.06.2013

Implicit Item pe erou

Am pus pe erou "Lancea usoara a tarabostesului" , dar nu am habar ce anume face. In descriere zice ca da +500 vigoare la erou (asta inteleg) si ''+9 unitati atac si +9 unitati aparare''.
    Ce sa inteleg din asta? Ca adauga 9 puncte la capacitatea de aparare si de atac la tarabostesi? Iar acest bonus este dat unitatilor din satul in care este campat eroul sau din toate satele?
    Aceeasi intrebare pt tichia aia care scade timpul de constructie in grajd, e pt toate grajdurile sau numai pt cel din satul eroului?

Banat
    Data înregistrării
    26.05.2012

Implicit Re: Item pe erou

Citat În prealabil postat de DrAcon Vizualizare mesaj
    Am pus pe erou "Lancea usoara a tarabostesului" , dar nu am habar ce anume face. In descriere zice ca da +500 vigoare la erou (asta inteleg) si ''+9 unitati atac si +9 unitati aparare''.
    Ce sa inteleg din asta? Ca adauga 9 puncte la capacitatea de aparare si de atac la tarabostesi? Iar acest bonus este dat unitatilor din satul in care este campat eroul sau din toate satele?
    Aceeasi intrebare pt tichia aia care scade timpul de constructie in grajd, e pt toate grajdurile sau numai pt cel din satul eroului?
    Fiecare tarabostes primeste 9 puncte aparare si atac.
    Scade timpul de instruire doar in satul eroului

Subiecte asemănătoare

1. Resedinta erou dupa erou
    Postat de Dolo în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 7
    Ultimul mesaj: 04.09.2008, 01:26:20
  2. atac cu erou fara resedinta erou
    Postat de titusbaroiu în forumul Intrebari Travian
    Răspunsuri: 4
    Ultimul mesaj: 07.09.2007, 18:55:50

Reguli de postare

• Nu poți posta subiecte noi