Travian: se va lansa o noua runda a scenariului Europa Antica

Stimati jucatori,

wow, chiar nu ne-am asteptat la asta. Scenariul nostru Travian "Europa Antica", scenariu lansat ca un eveniment special al verii, a fost un real succes. Feedback-ul vostru a fost coplesitor. Emailurile si opiniile dumneavoastra ne-au demonstrat faptul ca ati fost foarte incantati de acest scenariu. Datorita acestui succes, am decis sa incheiem anul 2014 cu Travian - Europa Antica 2.0!

L-am numit 2.0 nu doar pentru ca vorbim despre o a doua runda a acestui scenariu dar si datorita unei surprize pe care ne bucuram sa o anuntam acum. Urmatoarea runda a Europei Antice va fi o runda speed, care va fi jucata la o viteza dubla. 2x Europa Antica pentru prima data! Speram sa va placa!

Prin urmare, pregatiti-va pentru lupta pentru succesiunea Imparatului Roman in aceasta iarna. Folositi-va de strategie, diplomatie si abilitatile militare pentru a prelua controlul Imperiului Roman.

In acest moment, va putem da de asemenea o scurta stire cu privire la planurile noastre pentru 2015. In Ianuarie, vom incepe cu serverele T4.4, dar mai apoi in scurt timp vor debuta serverle Travian V!

Data start server Europa Antica 2x - 26 Noiembrie 2014

Va asteptam!
Echipa Travian